Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase ohledně kupování/nekupování her. Uvědomte si, že ceny na steamu jsou (pokud se nemýlím) stejný pro Evropu i USA. Tudíž 50E např pro němce je neuvěřitelnej pakatel, zatímco pro nás likvidační cena. Tedy já osbně jsem zastánce kompomisu, a to, že origa zásadně kupuju až ve slevě, což je myslím si fér :)
    • eeeee
      Neni to fer.
    • na key4you jsem koupil kod za 560kc a hra bezi jak ma,jen se mi netoci dvd a nemam od toho krabilci,porad je to pro me lepsi dat 560 za kod nez 1200 v jrc.
  • 8 Bodu ha ha ha tahle pecka si zaslouzi minimalne 10 uz sem si rikal ze sem asi moc starej ze mne hry na compu nebavjej ale je to blbost dneska ty hry stojej za starou backoru a tohle je fakt precizni kousek hraju to celej vikend 8hod denne nechapu a recenzent by si mnel dat facku prtoze tohle srovnat ja treba s CRYSIS tak crysis 1 i 2 je total nuda,nuda.nuda pekna grafika ale nuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ale na multak zplava )
    • eeeee
      Nezaslouzi, ta hra ma nektere chyby. Treba ty řentgenove oci nemaji na vysoke obtiznosti co delat. Nebo automaticke ukladani pozice me pripravovalo o naboje, takze jsem mel pak strach se vzfalovat od tabora, coz mi kazilo prozitek a styl hrani. Vedlejsi mise slabota. Vylepsovani vystroje je nelogicke a slo navrhnout verohodneji. Ucinnost zbrani je nesmyslna, viz treba luk silnejsi nez vetsina strelnych zbrani. Neverohodna fyzika, kdy se da kryt za sebetencim plechem pred sebesilnejsi zbrani. Slaba ne erohodna ai u zvirat a tak dale a tak dale.
  • Nevíte někdo prosím, kde na netu najít informace o tom, kdo daboval postavy?
  • Opat a znovu sa potvrdilo, ze Tiscali games ide dolu vodou(resp.uz je dole).FC3 ma 8? a jeho predchodca dostal 9? A vy idete tvrdit ze FC3 je lepsou hrou ako FC2?Co to mate za hodnotiaci system?FC3 si zasluzi ozaj vyssie hodnotenie! Recenzie pisu naozaj asi diletanti co sa ukazalo uz aj v pripade AC3,kdez tam to bola totalna katastrofa.Jednoznacne neobjektivne recenzie,bud su autori zaujati alebo nech nehraju zaner ktory ich nebavi.
    • eeeee
      Ty vole, nemuzes porovnavat hodnoceni mezigeneracnich her. Navic jestli je nejake hodnoceni chybne, pak je to hodnoceni fc2.
    • ringmancz
      tehdy byla jiná doba a úplně jiná redakce...
      • Tak a toto ste mohli spomenut aj v recenzii a nepisali by sa tu zbytocne kktinky :)))
    • Zial je to tak *9*
  • Dnešní svět je rozmazlenej né všeci ale většina jo neumí ocenit dobrou hru:-(
  • Vaas je super záporák typickej psichouš ale to se mi líbí:-)
  • hra mi šlape parádně na max detaily a můžu říct, že osmička je zasloužená... hratelnost super, co se týče příběhu, zatím nemůžu moc soudit, tak daleko ještě nejsem :) na ostrově je celkem pořád co dělat, kromě standartních misí... po shlédnutí gameplay videí jsem měl trochu obavy, ale nakonec ani ta grafika nevypadá vůbec tak zle :) pro mě dobrý
    • Ja mam Phenom II x4 945 3.0GHz. 8GB ram , HD5770 1GB a jedu na full HD stabilne na max DX11 SSAO bez AA 30FPS a pri rezbach ani pri vybuchach to neklesa...

      jinak hra je to dokonala... a podle me je 8 z 10 malo.... zaslouzi si to aspon 9... ja tomu davam 11
      • Ja vas tu nechapem vsetkych :) co je prosim vas paradne splapanie na 30-40fps? pri takomto frame mi idu vypadnut oci z jamiek, radsej uberiem nepostrehnutelne detaily (tiene,hbao a pod.) a mam stabilnych 60fps s uzamknutou synchronizaciou a to je vam panecku potom este len zazitok z hrania.
        • eeeee
          To je individualni, nekdo si potrpi na plynulost, nekdo na kvalitu obrazu.
      • Takže to na max hry nehraješ, když nemáš zapnuto AA :-) Což je dost podstatná věc.
        • Přesně tak:). Mam GTX 670..na Full HD a vše na max mi to vali max 20-30fps. Tak jsem stahnul AA z 8x na 4x a rázem krasných 40-50fps:). Hra umí být náročná:).
    • Můžeš prosím napsat jakou máš sestavu? *3*
  • Hm. Není mi sympatickej ten debílek z obrázku, takovejma hovádkama opovrhuju v reálu a ani ve hře na to koukat nechci. Ale tak asi je to celý cílený na jinou věkovou a inteligenční skupinu hráčů žejo.. třeba to nebude špatná hra. Jen ne pro mě, řekl bych..
    • copak? dnešní zbuzněle-zfeminizovaná humanitní společnost NETOLERUJE NETOLERANCI? ho ho ho. kde jste vy, svobodní duchové, ptám se!? jsem snad jediný, kdo považuje za svou výsadu netolerovat, jak se mi zlíbí, bez toho abych musel urážet netoleranci jiných?
    • přesně proto se mi v čechách strašně nelíbí. všem furt něco vadí, furt na někoho ukazují. kocoti
      • tak to abys vysmazil nekam pryc *5*
      • kocoti? vazne? Lepsi tecku si fakt nedovedu predstavit.
      • Snad neveris televizi ze v USA se vsichni na ulicich objimaj, kupujou si kafe a strasne se milujou?
        • V USA som nebol ale z druhej ruky viem ako kamaratovi az vadilo ze sa na neho vo Vegas vsetci usmievaju a na ulici prihovaraju, takze ano je to zasti ako v TV. V Toronte detto, iked tiez z druhej ruky. O Londyne mozem povedat z prvej ruky ze v bohatej stvri mozes ist v teplakoch do supermarketu. Ludia ti pomahaju ked sa ich spytas, usmievaju sa. Ked majitel restavracie ked zisti ze niesi poliak dokonca sa s tebou rad skamarati:) Neviem ci v cechach je to tiez take dementne ako na slovensku ale tu ked ma niekto dlhe vlasy tak uz po nom ukazuju. Evolucia tu zaspala dobu. Takze mne je uplne jedno ako Vaas vyzera, ked do dobre spravili (ako charakter) tak s tym nemam problem.
          • asi tak nejak, osobne za toto obdivujem trebars tu Ameriku, vies,ze ked ides po ulici, tak po nej ides s dalsiou kopou ludi, kdezto v nasich koncinach ides s kopou dementov, obzries sa a uz vidis dvoch odiotov ako sa tvojim smerom na niecom zabavaju a ty ani vlastne netusis nacom...teda v podstate na nicom,len su to proste idioti:)
        • Vrook
          Tak to jsem v televizi ani neviděl. Ale rozhodně tam nejsou lidi tak zakomplexovaný, jsou otevřenější novejm názrům a stylům a neremcaj kvůli každý píčovině. To je třeba u nás naopak naše specialita. Čechy sou prostě hnus zamindrákovanej.
    • ty máš ale komplexy, jdi na terapii
    • hele ale víš, že toho debílka z obrázku máš zlikvidovat a nemá ti bejt sympatickej? *1*
    • mas pravdu - vypada jako debilni zmalovanej transsexual - ale myslim ze je to snad zaporak - tak se mi aspon bude lip zabijet.. :) pokud to bude mix fc1 a fc2 v lepsi grafice tak bomba.
    • Je to americka hra. USA, Kanada a zapadna europa je znama svojim liberalizmom. Tam mozes vyst na ulicu s rohami na hlave a nikto na teba nebude ukazovat prstom. Ale u nas v ceskoslovensku a na vychode su stale konzervativni ludia.
    • Jako debílek jsi se právě projevil ty. Zameť si nejdřív před vlastním prahem, pitomče.
  • když to tam koupim sou v tom cz titulky????diky za odpověd
    • Luke
      Ano.
  • Tak a sme u toho ... Assassins Creed 3 - 7/10 a Far Cry 3 - 8/10 ????? To si fakt niekto robí z hráčov srandu? Na základe čoho sa tu hodnotí? Subjektívneho pocitu? Nedajte hrať Assassins Creed recenzentovi, ktorý nemá vzťah k tomuto žánru! AC3 je "pre mňa" najlepší diel série a umelecké dielo v jednom.... a Far Cry 3 má vyššie hodnotenie ??? Ja si myslím, že Far Cry je dobrá hra, na ostrove bol kopec zábavy, hodnotenie primerané aj keď ja by som dal tak 7,5 z 10...ale to je zanedbateľný rozdiel. Recenzie na tomto webe, no ma fakt, čím ďalej tým viac utvrdzujú v tom, že s týmto webom to nieje úplne v poriadku. Hmm...? Apropo, tento rok sú u mňa klenoty, Diablo III, AC3 mne blízky Mass Effect 3 a Dishonored.... a Dishonored je ukážkou toho, ako má vyzerať atmosféra v hrách... *16*
    • no vidis a me Assassin 3 vubec nebavil .. kdyz se to ani po par hodinach hrani nezmenilo z linearni, extremne nudne a jednoduche hry (byt vim, ze pozdejsi faze ma byt otevrena) tak je neco spatne .. a jak pises .. recenze je subjektivni literarni utvar a osobne bych Assassinu dal mozna mene ..
    • predstav si, ze recenze se opravdu pisi a hodnoti podle subjektivniho pocitu... objektivni recenze proste neexistuje a nikdy neexistovala (snad a vyjimkou technologii)
      a me stale udivuje, ze to nekdo nevi..
    • Nejdřív někomu vyčítáš hodnocení na základě subjektivního pocitu a následně předhazuješ že "pro tebe" je AC3 nejlepší hra série (pro mě třeba ne, dvojku i Brotherhood bych řadil vejš). Ok...
      • Noo ... anoo ... ak si si všimol, jasne som zdôraznil, že je to môj subjektívny názor. Neprezentujem tu, že AC 3 je najlepšia hra. Nepresviečam nikoho, že Skyrim je najlepšia hra a zaslúži si 10/10. Ale keď niekto je recenzent, tak nemôže Skyrimu bachnúť hodnotenie 4/10 lebo jeho baví akčnejší a lineárnejší typ hier. Musí byť schopný posúdiť, že vo svojej kategórii hra má mnoho predností oproti konkurencii.... Je to stále len môj názor, ale zamysli sa nad niektorými recenziami tohoto webu. Urob to pár mesiacov po sebe, ako ja...konfrontuj viac recenzií, hlavne zo zahraničných web stránok... potom prídeš nato, čo sa s týmto webom pomaly deje....Ale nepresviedčam Ťa *5* PS: len na ukážku: Carrier Command: Gaea Mission hodnotenie Games: 7 / PCgamer - 59 ...Assassins Creed 3 mal sedem! Tebe prídu obe hry na rovnakej, či už technickej alebo inej úrovni? Za to, že sú to český vývojári, sa pridali bodíky? Máme tam zamestnaného bráška, či čo? .... Vieš, ja tiež netvrdím, že Červenák aj keď je slovenský naj fantasy spisovateľ, že je best fest lepši ako napríklad Andrzej Sapkowski ..a to mám doma knihy oboch spisovateľov, oboch mám rád, ale viem posúdiť kvalitu a chápem prečo sa Červenák nestal takou svetovou spisovateľskou špičkou ako Sapkowski....
        • Já už beru číselný hodnocení podle mého osobního klíče: 6: odpad, nestojí ani za zkoušku, 7: jde to, ale za chvíli po tom neštěkne ani pes, 8: super hra u který se skvěle a dlouho bavím a rád se k ní vracím, 9: naprosto úžasná, nevídaná, inovativní a ultrazábavná megasuper hra kvůli které i přestanu chodit do práce, 10: Skyrim *1*
        • Pokud to má fungovat tak, jak píšeš, tak musíš porovnávat dvě hry uplně stejného žánru a obě recenze musí psát stejný člověk. Pokud tomu tak není, musíš automaticky to číslo z hodnocení zasadit do patřičnýho kontextu (a v ideálním případě si ho moc nevšímat a řídit se hlavně textem recenze).
    • Mne naopak prijde, ze uz tu konecne zacali hodnotit spravne. Rozmezi je 0-100, ne 50-100. A srovnavat hodnoceni dvou her z naprosto odlisneho zanru? Kazda hra by se mela hodnotit individualne ciste na zaklade jejich (ne)kvalit, ne srovnavat s dalsimi tituly. A pripomenul bych ti, ze dulezite je to, co je v recenzi napsane ne jake cisilko je na konci (v pripade Games.cz na zacatku) recenze. Subjektivni pocit tam ale bude vzdycky. Recenzenti jsou take jen lide, ne stroje.
      • no ved práve ... ide o to, čo tam píšu. Mnoho krát, keď recenzent má vopred zaujatý názor (vopred pripravené hodnotenie), sa vyťahujú len negatíva hry. Ja som neporovnával hry iného žánru, porovnával som výšku hodnotenia a kvalitu hry tomu úmernú. Ale ja sa hádať nemusím. To tvoje "konečne začali hodnotiť správne", už odradilo pár čitateľov tohto webu, ktorých som poznal. Väčšinou sa obrátili na zahraničné servery. Naozaj nie som jediný čitateľ, čo si všimol zaujatosť recenzenta. No, neviem ako to inak definovať, keď je z recenzie cítiť, že recenzent mal pri hraní hry hneď o začiatku negatívny prístup? Toto sa deje aj na ČFSD, kde síce píšu komentáre akože diváci, ale stačí pár kritík, a ľudia čo aj majú kladný názor na film a vlastný úsudok, už nedokážu prehlasovať nízke hodnotenia mnohokrát výborných či zaujímavých titulov. A presne naopak, podpriemerné braky, ktoré dostanú vysoké hodnotenie od rádoby kritikov, čo sa "vyznajú" (strašný umelci, čo nikdy nič nevytvorili) ovplyvnení, len pokyvujú hlavami a bodujú. Ľudia sú, vždy aj boli ľahko manipulovateľný...Recenzent je recenzent, nie je to obyčajný hráč. Má sa snažiť o nezaujatý a objektívny postoj ...aj keď tam vždy bude niečo subjektívne, mal by to byť schopný rozpoznať a čitateľa na ten fakt upozorniť. To je práca dobrého recenzenta. Tak začínali v SCORE tak si ma aj na začiatku získali, potom sa ľudia zmenili, SCORE sa zmenilo, zmenil sa aj postoj mojej peňaženky....
        • Doporučuju zapracovat na svém projevu a vyjadřovat se stručně a jasně. Tři řádky max toho tvého balastu, pak přestane každý číst.
          • x_ander
            potvrzuju....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit