Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS3 MULTIPLAYER - Proč za hry platit, když se to připojí 1 z 10 pokusů? Nejlepší je že pokeždé hru musím vypnout a zapnout *10* , už se ani nedivím že lidi stahujou a nekupujou...
  • hey, pizzovina, nozikujete sa s hoytom a potom nelen hoyt aj ostatny naokolo mrtvy haha. magic knife :D
  • Ja som to prave dohral,ale prekvapila ma jedna vec. Posledny poker s Hoytom...Sam je mrtvy...su tam dvaja strazci pri stole...tak nechapem kde sa vyparili ked vobec nezakrocili :D stali tam a pozerali na to ako davam dole Hoyta? nechapačka :)))
  • Tak a toto ste mohli spomenut aj v recenzii a nepisali by sa tu zbytocne kktinky :)))
  • no na to je jednoduchy recept aktualni ovladace *3*
  • eeeee
    To je individualni, nekdo si potrpi na plynulost, nekdo na kvalitu obrazu.
  • eeeee
    Ty vole, nemuzes porovnavat hodnoceni mezigeneracnich her. Navic jestli je nejake hodnoceni chybne, pak je to hodnoceni fc2.
  • eeeee
    Nezaslouzi, ta hra ma nektere chyby. Treba ty řentgenove oci nemaji na vysoke obtiznosti co delat. Nebo automaticke ukladani pozice me pripravovalo o naboje, takze jsem mel pak strach se vzfalovat od tabora, coz mi kazilo prozitek a styl hrani. Vedlejsi mise slabota. Vylepsovani vystroje je nelogicke a slo navrhnout verohodneji. Ucinnost zbrani je nesmyslna, viz treba luk silnejsi nez vetsina strelnych zbrani. Neverohodna fyzika, kdy se da kryt za sebetencim plechem pred sebesilnejsi zbrani. Slaba ne erohodna ai u zvirat a tak dale a tak dale.
  • eeeee
    Neni to fer.
  • Buď u té báby nebo u každého automatu na zbraně. Ikona "$", vedle "nákupního košíku".
  • Paper planes - MIA
  • kde môžem predávať veci z ruksaku? tej babe so zbraňami nie tak kde potom?
  • Prosim Vas jak se jmenuje ten song co hraje uplne v uvodu jak parijou na plazi jeste nez jich zatkne Vaas? Dekuji za odpoved...
  • Koupil sem si Insane edici... a nejede mi multiplayer ani coop. Nenajde mi to žádnou místnost, žádný lidi nic.... nevíte někdo co s tim? žádnej program mi to neblokuje...
  • Mám dotaz,rozjedu hru na mém AMD Phenom 2600 - 1,6 GHz . 512 MB RAM , Radeon x1650 ?.. *3*
  • Asi je negramotnej kdyz si nedokaze precist HW požadavky *1*
  • na key4you jsem koupil kod za 560kc a hra bezi jak ma,jen se mi netoci dvd a nemam od toho krabilci,porad je to pro me lepsi dat 560 za kod nez 1200 v jrc.
  • Tahle hra je za "11 bodů z 10 bodů". 10+1 za fenomenální konec. Zvolil jsem si dobrý, protože od jistého okamžiku jsem cítil, že to s Citrou není tak úplně OK. Vlastně se dá říci, že byla stejná jako Vaas a Hoyt, jenom v daném okamžiku tahala za kratší konec provazu, takže vypadala ona a její lidé jako oběti. To se mi líbí, protože to porušuje onen kýčovitý obraz o hodných domorodcích, které kazí a ničí civilizace zlých bělochů.
  • tak to abys vysmazil nekam pryc *5*
  • Celkem dobrá hra až na to že dost často memůžu vlejzt do dveří nebo se v nějakém rozhodujícím okamžiku zaseknu o nějakou blbost což mě dost irituje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit