Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pripadám si ako keby mal rontgenové oči.Vidím cez steny, kopce, skaly. Veľmi rušivé.
  • Zase ohledně kupování/nekupování her. Uvědomte si, že ceny na steamu jsou (pokud se nemýlím) stejný pro Evropu i USA. Tudíž 50E např pro němce je neuvěřitelnej pakatel, zatímco pro nás likvidační cena. Tedy já osbně jsem zastánce kompomisu, a to, že origa zásadně kupuju až ve slevě, což je myslím si fér :)
  • asi tak nejak, osobne za toto obdivujem trebars tu Ameriku, vies,ze ked ides po ulici, tak po nej ides s dalsiou kopou ludi, kdezto v nasich koncinach ides s kopou dementov, obzries sa a uz vidis dvoch odiotov ako sa tvojim smerom na niecom zabavaju a ty ani vlastne netusis nacom...teda v podstate na nicom,len su to proste idioti:)
  • Ja vas tu nechapem vsetkych :) co je prosim vas paradne splapanie na 30-40fps? pri takomto frame mi idu vypadnut oci z jamiek, radsej uberiem nepostrehnutelne detaily (tiene,hbao a pod.) a mam stabilnych 60fps s uzamknutou synchronizaciou a to je vam panecku potom este len zazitok z hrania.
  • ringmancz
    tehdy byla jiná doba a úplně jiná redakce...
  • Zial je to tak *9*
  • Přesně tak:). Mam GTX 670..na Full HD a vše na max mi to vali max 20-30fps. Tak jsem stahnul AA z 8x na 4x a rázem krasných 40-50fps:). Hra umí být náročná:).
  • Tvá poslední věta byla tak zásadní, že vyléčila mojí zácpu. Děkuju.
  • 8 Bodu ha ha ha tahle pecka si zaslouzi minimalne 10 uz sem si rikal ze sem asi moc starej ze mne hry na compu nebavjej ale je to blbost dneska ty hry stojej za starou backoru a tohle je fakt precizni kousek hraju to celej vikend 8hod denne nechapu a recenzent by si mnel dat facku prtoze tohle srovnat ja treba s CRYSIS tak crysis 1 i 2 je total nuda,nuda.nuda pekna grafika ale nuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ale na multak zplava )
  • Nevíte někdo prosím, kde na netu najít informace o tom, kdo daboval postavy?
  • Já už beru číselný hodnocení podle mého osobního klíče: 6: odpad, nestojí ani za zkoušku, 7: jde to, ale za chvíli po tom neštěkne ani pes, 8: super hra u který se skvěle a dlouho bavím a rád se k ní vracím, 9: naprosto úžasná, nevídaná, inovativní a ultrazábavná megasuper hra kvůli které i přestanu chodit do práce, 10: Skyrim *1*
  • ujde sam mam podobnou jen jednu 690 hry natom jdou akorat ,kdyz mas to sli bral bych 64Gb ramek.
    me rodce koupej prej auto kdyz udelam ridicak.
  • Opat a znovu sa potvrdilo, ze Tiscali games ide dolu vodou(resp.uz je dole).FC3 ma 8? a jeho predchodca dostal 9? A vy idete tvrdit ze FC3 je lepsou hrou ako FC2?Co to mate za hodnotiaci system?FC3 si zasluzi ozaj vyssie hodnotenie! Recenzie pisu naozaj asi diletanti co sa ukazalo uz aj v pripade AC3,kdez tam to bola totalna katastrofa.Jednoznacne neobjektivne recenzie,bud su autori zaujati alebo nech nehraju zaner ktory ich nebavi.
  • Takže to na max hry nehraješ, když nemáš zapnuto AA :-) Což je dost podstatná věc.
  • Dnešní svět je rozmazlenej né všeci ale většina jo neumí ocenit dobrou hru:-(
  • Vaas je super záporák typickej psichouš ale to se mi líbí:-)
  • Krtecek-GT
    To je jako napsat, že dostanu k vánocům Ferrari, tak jestli si myslíte, že dokáže jet 50km/h nebo jestli náhodou nemám chtít Veyron?

    Jinak na příspěvku nechápu dvě věci:
    1) Proč vlastně tolik do toho vrážet? Mezi řádky tuším, že to bude již složená sestava, takže cena se bude motat kolem ceny ojeté Fabie a k tomu jestli tam bude jedna GTX690 nebo dvě člověk okem nepozná, do dvou let vyjde novej directx nebo něco podobnýho a opět se bude kupovat nová sestava?

    2) Proč je dnes takovej hit mít 32 GB RAM?? Na co tolik ramek člověk využije? Sám mám 12Gb a to jenom proto, že mi 4Gb zbyli z jiného PC, a uplatnění 12Gb na hry nebo běžné aplikace naprosto žádné
  • Ja mam Phenom II x4 945 3.0GHz. 8GB ram , HD5770 1GB a jedu na full HD stabilne na max DX11 SSAO bez AA 30FPS a pri rezbach ani pri vybuchach to neklesa...

    jinak hra je to dokonala... a podle me je 8 z 10 malo.... zaslouzi si to aspon 9... ja tomu davam 11
  • Můžeš prosím napsat jakou máš sestavu? *3*
  • hra mi šlape parádně na max detaily a můžu říct, že osmička je zasloužená... hratelnost super, co se týče příběhu, zatím nemůžu moc soudit, tak daleko ještě nejsem :) na ostrově je celkem pořád co dělat, kromě standartních misí... po shlédnutí gameplay videí jsem měl trochu obavy, ale nakonec ani ta grafika nevypadá vůbec tak zle :) pro mě dobrý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit