Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeptám se takhle.. Jsi opravdu tak blbej??
  • Doporučuju zapracovat na svém projevu a vyjadřovat se stručně a jasně. Tři řádky max toho tvého balastu, pak přestane každý číst.
  • Jako debílek jsi se právě projevil ty. Zameť si nejdřív před vlastním prahem, pitomče.
  • Hm. Není mi sympatickej ten debílek z obrázku, takovejma hovádkama opovrhuju v reálu a ani ve hře na to koukat nechci. Ale tak asi je to celý cílený na jinou věkovou a inteligenční skupinu hráčů žejo.. třeba to nebude špatná hra. Jen ne pro mě, řekl bych..
  • Noo ... anoo ... ak si si všimol, jasne som zdôraznil, že je to môj subjektívny názor. Neprezentujem tu, že AC 3 je najlepšia hra. Nepresviečam nikoho, že Skyrim je najlepšia hra a zaslúži si 10/10. Ale keď niekto je recenzent, tak nemôže Skyrimu bachnúť hodnotenie 4/10 lebo jeho baví akčnejší a lineárnejší typ hier. Musí byť schopný posúdiť, že vo svojej kategórii hra má mnoho predností oproti konkurencii.... Je to stále len môj názor, ale zamysli sa nad niektorými recenziami tohoto webu. Urob to pár mesiacov po sebe, ako ja...konfrontuj viac recenzií, hlavne zo zahraničných web stránok... potom prídeš nato, čo sa s týmto webom pomaly deje....Ale nepresviedčam Ťa *5* PS: len na ukážku: Carrier Command: Gaea Mission hodnotenie Games: 7 / PCgamer - 59 ...Assassins Creed 3 mal sedem! Tebe prídu obe hry na rovnakej, či už technickej alebo inej úrovni? Za to, že sú to český vývojári, sa pridali bodíky? Máme tam zamestnaného bráška, či čo? .... Vieš, ja tiež netvrdím, že Červenák aj keď je slovenský naj fantasy spisovateľ, že je best fest lepši ako napríklad Andrzej Sapkowski ..a to mám doma knihy oboch spisovateľov, oboch mám rád, ale viem posúdiť kvalitu a chápem prečo sa Červenák nestal takou svetovou spisovateľskou špičkou ako Sapkowski....
  • DD přes PP? IMHO LOL, AFAIK. OMG...


    (sakra, proč mi to píše že příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen, dyť tohle je teď přece strašně cool mluva, ne?)
  • Nejdřív někomu vyčítáš hodnocení na základě subjektivního pocitu a následně předhazuješ že "pro tebe" je AC3 nejlepší hra série (pro mě třeba ne, dvojku i Brotherhood bych řadil vejš). Ok...
  • no ved práve ... ide o to, čo tam píšu. Mnoho krát, keď recenzent má vopred zaujatý názor (vopred pripravené hodnotenie), sa vyťahujú len negatíva hry. Ja som neporovnával hry iného žánru, porovnával som výšku hodnotenia a kvalitu hry tomu úmernú. Ale ja sa hádať nemusím. To tvoje "konečne začali hodnotiť správne", už odradilo pár čitateľov tohto webu, ktorých som poznal. Väčšinou sa obrátili na zahraničné servery. Naozaj nie som jediný čitateľ, čo si všimol zaujatosť recenzenta. No, neviem ako to inak definovať, keď je z recenzie cítiť, že recenzent mal pri hraní hry hneď o začiatku negatívny prístup? Toto sa deje aj na ČFSD, kde síce píšu komentáre akože diváci, ale stačí pár kritík, a ľudia čo aj majú kladný názor na film a vlastný úsudok, už nedokážu prehlasovať nízke hodnotenia mnohokrát výborných či zaujímavých titulov. A presne naopak, podpriemerné braky, ktoré dostanú vysoké hodnotenie od rádoby kritikov, čo sa "vyznajú" (strašný umelci, čo nikdy nič nevytvorili) ovplyvnení, len pokyvujú hlavami a bodujú. Ľudia sú, vždy aj boli ľahko manipulovateľný...Recenzent je recenzent, nie je to obyčajný hráč. Má sa snažiť o nezaujatý a objektívny postoj ...aj keď tam vždy bude niečo subjektívne, mal by to byť schopný rozpoznať a čitateľa na ten fakt upozorniť. To je práca dobrého recenzenta. Tak začínali v SCORE tak si ma aj na začiatku získali, potom sa ľudia zmenili, SCORE sa zmenilo, zmenil sa aj postoj mojej peňaženky....
  • Za to neůže ten starej se sám od sebe rozpadnul *8*
  • aha - tys psal ze bude 32gb ram? - tak to je zbytecny. sestava pekna.
  • Mne naopak prijde, ze uz tu konecne zacali hodnotit spravne. Rozmezi je 0-100, ne 50-100. A srovnavat hodnoceni dvou her z naprosto odlisneho zanru? Kazda hra by se mela hodnotit individualne ciste na zaklade jejich (ne)kvalit, ne srovnavat s dalsimi tituly. A pripomenul bych ti, ze dulezite je to, co je v recenzi napsane ne jake cisilko je na konci (v pripade Games.cz na zacatku) recenze. Subjektivni pocit tam ale bude vzdycky. Recenzenti jsou take jen lide, ne stroje.
  • když to tam koupim sou v tom cz titulky????diky za odpověd
  • Zapomněl si dodat...ve vybydleném bytě, na který neplatíš ani korunu *3*
  • Mně by bohatě k vánocům stačilo, kdyby ti rodiče dali zákaz, chodit na tohle fórum.
  • Tak a sme u toho ... Assassins Creed 3 - 7/10 a Far Cry 3 - 8/10 ????? To si fakt niekto robí z hráčov srandu? Na základe čoho sa tu hodnotí? Subjektívneho pocitu? Nedajte hrať Assassins Creed recenzentovi, ktorý nemá vzťah k tomuto žánru! AC3 je "pre mňa" najlepší diel série a umelecké dielo v jednom.... a Far Cry 3 má vyššie hodnotenie ??? Ja si myslím, že Far Cry je dobrá hra, na ostrove bol kopec zábavy, hodnotenie primerané aj keď ja by som dal tak 7,5 z 10...ale to je zanedbateľný rozdiel. Recenzie na tomto webe, no ma fakt, čím ďalej tým viac utvrdzujú v tom, že s týmto webom to nieje úplne v poriadku. Hmm...? Apropo, tento rok sú u mňa klenoty, Diablo III, AC3 mne blízky Mass Effect 3 a Dishonored.... a Dishonored je ukážkou toho, ako má vyzerať atmosféra v hrách... *16*
  • smejki
    ano, jde o zboží dostupné jen pro horních deset tisíc. Mám kliku, že moje maminka je 9 999. ::z_<>prdele_klika::
  • Tj nejakej xbox ne ? Takze tak na medium detajli by to melo jit
  • Smrdi tu samochvala :D
  • Ak dokazes porovnat toto s CoD tak potom asi budes na vine ty a ne hra.
  • lol, pustil jsem si video ze hry, a zvracel jsem jeste 10 minut, takova CODoidnbi sracccka!. kdepak to si strcte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší