Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno já nevim ale po pár hodinách hraní mam teda Minga jako záporáka mnohem radši než přestřelenýho Vaase, kterej byl tak šílenej že by snim jeho kámoši asi hodně rychle udělali krátkej proces. Kdežto Ming mi přijde reálnější jasně taky neni úplně normální, ale neni úplně vypatlanej jako Vaas a ta trocha šílenství se k takovýmmu diktátorovi dost hodí.
  • Robotron3
    Koukám, že dvě nenáviděný herní společnosti slušně bodujou. *4*
    • Já si myslím, že Ubisoft teď za poeslední dny nechává dost EA v závěsu... *1*
  • Po zkušenostech s Crysis sérií jsem rád, že se Far-Cry zhostil tým, kterej má zájem o tu značku a má zájem jí dělat jméno dobrýma hrama ... těšim se na to !
  • Není jiná než trojka a právě proto se mě líbí.Jsme v šesté kapitole a už se těšim co bude dál.
  • Ubi hateři to určitě uvidí jinak i přes kvality jaké hra podle recenzenta má :)
    • ubi hateri ktori si to navyse len upiratia
      • Jak tu může nějakej blbec napsat, já hru stáhl a nestydím se za to?! TVL ty kradeš a je ti jedno? Kam to sakra spěje? PC hráči se stále diví, že jejich hry a porty z konzolí stojí za prd, ale když to všichni ukradnete, kdo to firmám zaplatí? Za chvíli se dočkáte toho, že na kompa nebude vydávat nikdo nic a budete mít po legraci. Fůra lidí nadává na konzole a porty.. Ty vole, bez konzolistů byste si zahráli akorát ho*, protože by nebyl nikdo, kdo by hry zadarmo dělal.. A ty kydy o tom, jak si to nejdřív stáhnu a pak si to kdyžtak koupím? To jo... Hry jsou zboží, za který se bud platí a tím se podporuje výrobce nebo krade a tím dochází ke ztrátám. A čím víc lidí to ukradne a nezaplatí, tím mín prachů budou mít na nějakou další kloudnou hru. To je jak jít po parkovišti, ukrást nějaký auto abych si ho vošahal a vyzkoušel a když se mi bude líbit, půjdu a koupím ho? Největší socky.
      • a to je konec diskuse, tarde, cumis co, tak si todikoupit!
    • Jako Ubi hater můžu říct, že je mi kvalita vcelku ukradená. Ubisoft jsem zavrhl z jiných důvodů (který tady nebudu zdlouhavě popisovat). Jenom sem chtěl poznamenat, že nemít rád nějakjou společnost neznamená nutně házení špíny na vše, co vyrobí..
      • To sice neznamená, ale děje se to ve většině případu.
        A skutečně pochybuju, že si "zavrhl" Ubi.A co to vůbec ve tvém slovníku znamená ? Zavrhnout jako nehrát jejich hry ? Pochybuju, protože bys těžko odolal nějaké jejich hřě pokud by to byla tvá krevní skupina.Zavrhnout, jakože hrat jejich hry "ZADARMO" ? dost možná.
        • Těsně vedle. Hry od Ubisoftu nekupuju, nestahu a prostě nehraju. Poslední cca 3-4 roky to skutečně dodržuju. A nenapadá mě za tu dobu nic, co by mě nějak zásadně lákalo. Ale chápu co chceš říct, lidí co nadávaj na Ubisoft a okamžitě hledaj torrent v den vydaní jsou ubohý..
          • Ubozí možná jsou, ale dělají to tak, a pokud je to tak jak říkáš jsi vyjímka potvrzující pravidlo :)
            • Chuan - Trapné vymluvy a obhajoba piratů.
              Stejně tak je trapné kvůli špatné optimalizaci AC kritizovat všechny ostatní dané firmy.
            • Tak znovu. Já jsem neřekl, že to nejsou zábavné hry. Ty hry zábavné jsou. Ale minimálně AC Unity je jeden velký alphatest. Pokud tvrdíš, že to jsou jenom výmluvy pirátů, tak si můžeš poslechnout i ty, kteří si to koupili. Já jsem si to stáhl a opravdu se za to nestydím, styděl bych se kdyby ta hra šlapala tak jak má, ale představ si, nešlape mi tak, jak má, a požadavky splňuju. Pokud ti to šlape jak má, tak gratuluji, jsi jeden z hrstky lidí.
            • S to má nastavený jako já s EA. No s UBI je to vcelku podobné, nechci v Uplay. Naposled byl Rayman Origins.
            • Chuan - o tomhle přesně mluvim. Jejich hra není dost dobrá abys ji zaplatil, ale zadarmo je to zábavy dost. To že si z hráčů dělají alpha testery, že jejich hry nejsou hodný peněž a všechny ostatní ubohý výmluvy jenom slouží k obhájení pirátství. (dřív než na to poukážeš - ano, taky pirátim, jenom to neobhajuju)
            • Co je na tom ubohého? Ubisoft si dělá z hráčů alphatestery zadara. Já si tu hru zase zadara zahraju. Neříkám, že jejich hry nejsou dobré, ale stav ve kterém vychází je prostě mimo standard některých jiných firem. Až bude hra v dobrém stavu a já budu mít chuť si ji znovu zahrát, tak si ji s radostí koupím. (Abych pravdu řekl, hlavně proto, že se mi podruhé 49GB (ACU) prostě nebude chtít tahat)
    • definuj ubi hatera pls :) ...
      • Veskoslav
        Ubisoft=automacky špatná hra
        • nejsou spatne, jen jsou (alespon na PC) zprasene a ve vetsine pripadu repetitivni
        • Ubisoft=automaticky rozbitá hra (Nikdo netvrdí, že ty hry jsou špatný jen se nedají hrát ani na 3waySLI *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit