Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perfektní hra doporočuju všem i když je to kopie 3 dílu tak i přesto je to perfektní grafika dávam 9/10
  • Lidi mam takovej menší problém když jsem hral far cry 4 tak se neco pokazilo a když si vytáhnu foťák a chcu něco v jedne misi jmenem Noorova rodina vyfotit jak je tam mučí tak se nic neděje a to same s označování nepřátel,zvěře apod. neví co s tím moc by mi to pomohlo Díky předem *9*
  • Mám x - box 360 když ji nainsteluji píše se mi tam:Jeden nebo více nainstalovaných balíčků s obsahem chybí nebo je poškozený.zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat a furt stejny, prosím co mám dělat?? :/
    • Mám stejný problém, už si ho vyřešil ??? *16*
  • Černá obrazovka jde vyřešit nelegálně, když si stáhneš Extreme Injector (http://lukaszafer.kabel1.cz/a423-far-cry-4-fix-pro-dual-core-a-cernou-obrazovku)
    Původně jsem psal na podporu Ubisoftu a ti mi stále neodpověděli, jak tu obrazovku vyřešit legálně.
    No ale když jsem tedy spustil hru, zase mi nefungovala myš. V menu funguje, střílet můžu, ale rozhlédnout se kolem nemůžu, pořád kouká jen dopředu a nemohu kameru natočit.
    Není tu někdo kdo by vědět co s tím?
  • Nainstaloval jsem neprozřetelně win 10 a teď jsem nainstaloval Far Cry 4 a nejedou. hlásí to chybu a nevím si rady. Nevíte někdo, jede tato hra pod Win 10?
  • No já to mám na PC a no problém s černou obrazovkou mám pořád ale už jsem to nikdy nespustil protože žádná rada nebyla tak jenom čekám až se to vyřeší, nevím jestli odpovídám požadavkům hry, hru mám koupenou, záruku už nemám, podpora je totalně na .....
    • mám stejný problem
  • Takže způsob na vyřešení černé obrazovky se už vyřešil?
  • Ahoj, rád bych si s někým zahrál Far Cry 4 online. Mam Xbox 360,Xbox Live i Far Cry 4 a internet. Zahrál by si semnou někdo? Pište mi na skype craftak555.tcd fotka Pagana Mina
    • Ja mám taký problém že ked som spustil Far Cry 4 na XBoxe 360 tak sa mi tam písalo:
      INSTALL GAME DATA
      Far Cry 4 requires game data to be installed in order to play. This will require a storage device with at least 3,7 GB of free space.
      (Kto nevie nech si preloží)
      A jednoducho mi to nejde a neviem čo s tym...kto by vedel poradit nech napise☺
  • Mám xbox 360 kámoš mi tu hru půjčil ale nejdemi píše se mi tam:Jeden nebo více nainstalovaných balíčků s obsahem chybí nebo je poškozený. co mám dělat??
    • Mám úplně stejný problém také by se mi hodila pomoc, ovšem já nemám takové štěstí jako ty já si jí od někoho koupil.
      • Zkuste odinstalovat všechen obsah a poté opět nainstalovat... *3*

        PS:Hru si budu brzy pořizovat tak si mě když tak přidejte... :) GT na X-Boxu:konina
        • Mám stejný problém, to už jsem udělal, a stejně mi to píše, co s tím neví někdo další? :/ PROSÍM!! :/ *9* *9*
          • jestli pomůže, mě pomohlo vypnout před instalací antivir, nejnovější winrar, ovladače na grafiku, potom instalace komplet bez chyb
  • Na PS4 po zatim 43% hrani..naprosty luxus!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit