Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No v porovnani s AC je tohle perla. Ma to kampan dlouhou cod a k tomu 50x delsi herni dobu v sandboxu a zabavnej coop, navic i pouhe objevovani ostrova v ruznych dopravnich prostredcich je uspokojujici + slhani po lane je ok, cekal sem dalsi skrip ale pusobi to docela dobree
    Pochopitelne to ma milion ubisoftich side questu ale tady to nevadi protoze hlavni je gameplay a pocit ze strelby je tu stokrat lepsi nez ve vsech tech futuristickych fps.
    Dokonce se ubisoft prekonal a nenarval tam mikrotransakce !
  • Hanzales
    Ty jo, dobře, velmi dobře pane Olejníku ;o) Četlo se to parádně! Trojka mne bavila, dohrál jsem i se spoustou vedlejších úkolů a aktivit a tohle působí na první pohled stejně (aka mnohdy zmiňovaný termín "přeskinovaná trojka" či "Far Cry 3.5"), ale po bližším zkoumání je to skutečně vymáklejší a pro mně osobně jsou Himaláje možná i jedna z nejzajímavějších lokalit. Naopak těch ostrovů s palmama jsem už docela přežraný ;o) Možná bych dal i klidně 8, pač časem (po odehrání těch 40+ hodin) asi to prvotní nadšení opadne jak to tak bývá, ale pořád je to jedna z těch lákavějších her letos myslím. Jinak doufám, že v UBI výhledově vyhraje zase rozum a dají se trochu přívětivější cestou (pořádně vše odladit a nesnažit se nahrabat co nejvíc (cena hry i se season pasem je už fakt celkem dost vysoká). Jde o to že pár studií ještě stále umí produkovat obsah kontinuálně, aniž by to cpali postupně do "DLC balíčků" a "pre-order bonusů".
  • Mno já nevim ale po pár hodinách hraní mam teda Minga jako záporáka mnohem radši než přestřelenýho Vaase, kterej byl tak šílenej že by snim jeho kámoši asi hodně rychle udělali krátkej proces. Kdežto Ming mi přijde reálnější jasně taky neni úplně normální, ale neni úplně vypatlanej jako Vaas a ta trocha šílenství se k takovýmmu diktátorovi dost hodí.
  • lol este poznámka k AI... stojim se čtyřkolkou uprostřed silnice... proti me jede auto... tak si rikam, vyzkousime AI - tudíž neuhejbám a čekám jakej pathfinding ta supr AI v roce 2014 predvede... nic, nic, nic.. jede furt rovne, neubírá a nabourá do mě jakobych tam vubec nebyl PRÁSK! Pak se začne motat do nějakýho svahu do kerýho nemuze vyjet a já radší pokracuju po ceste dál...

    Potkávám další stejný auto, tak si řikám, co bude ted? No ten pepek to najednou strhnul asi 10m predemnou dolu z Himalájskýho srázu a už sme se neviděli...

    Tak asi tak, jen aby bylo jasno, co je ted povazovany za dobrou AI u 9/10 hry
    • Jack1947
      Moc to prožíváš, co skriptovaní COD panáci kteří mají vždy stejný modus operandi = tedy v padnou dozad, nebo dělat že se kryjí nebo prostě jen napochodovat před mušku občas...

      Tak nevím no, třeba v reálu na silnici by do tebe reálná ai nabourala a co. Může být nalitá, v himalůájích se taky opijej ne. *15*
      • lol COD sem hrál naposled asi 1. díl tak nevim... ja to docela resim, bo ta hra dostala 9/10, je schválně recenzovaná z ps4 verze bo PC verze dostala klasicky na frak pri optimalizaci/portaci... jen chci poukázat nato, ze tu neco moc moc smrdí... A nejsem zdaleka sám kdo tydle problémy se hrou má! Je toho opět plnej net! Ta hra ani neumí pořádne používat mipmapy, každej se hrabe v XML, lidi s uber kompama maj propady o 100 fps atd... je to prostě sh!t a dalsi podvod od UBI, tak se ozývám.. narozdíl vod volejníka!!!
        • proste voleník dostal skript k recenzi, kde bylo doporuceny recenzovat ps4 verzi. Ta je samo nejvíc odladěná ze všech, resp fachá nejlíp. UBI si nemoh dovolit dalsi fail... takhle se tomu krásně vyhnul, když mu dou recenzenti naruku! Ta PC verze má tolik problémů že to nei hezký, realně by mela dostat tak 6/10!

          - nejde 16:10 fullscreen
          - microstuttering na ruznejch HW
          - propady FPS az o 100 na uber kompech
          - dementní akcelerace mysi kerá se musí řešit přez XML
          - neschopnost poráde uzivat mipmapy (zabiraj 1gb vram a blbe streamujou)
          - celkove blbej streaming textur a prostredi a na uber kompu s SSD diskem
          - na stejnejch kompech co FC3 sla supr, tak todle rozchodíš v 10x horsi grafice
          - divnej multicore support se 100% zátezi na 3. jádru atd atd atd. nejdou odkliknout animace, divná AI, je toho MNOHO!
          • Bohužel co se tyce chodu hry tak jsem zjistil ze vetsina chyb je zpusebena dnesnimi ovladaci tedy co se nvidie tyce. Ale jinak teda 9/10 vubec =D
            • BelaJBB
              Neviem o akých ovládačoch sa tu 21.11. ešte bavíte
              http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/79891/en-us
            • Jack1947
              To je klasická chyba, většinou za to můžou ovladače tak pak vyjdou beta a hra zas jede jinak. Nvidia si tim dost škodí...
          • Pises hovn@. Mam sestavu Phenom x4 965, 8gb ram, Geforce 550 GTX TI. Hra me jede na stedni detaily se zapnutym AA a okluzi pri rozliseni 1440na 800 a pod 36 FPS nejdu. Kdyz dam nastave HIgh tak me na teto sestave nejdou az na vyjimky FPS pod konzolovych 30. Problemy maji tak mozna nejaky pochybny piratsky verze!
            Jo a hra vypada i na stredni nastanei uzasne a daleko lip nez trojka. Problemy s mysi zadny nemam, mam kvalitni herni mys od logiteku a nic sem pres XML resit nemusel. Ty minimapy to vubec netusim o cem mluvis, a zatez procesoru mam pri zapnute hre 30 %, takze no problem.
            V takhle obrovske hre proste AL nedoladis. A vubec netusim proc hru hrajes kdyz je tak hroza, proc proboha snou ztracis cas? Aby sis pak pohonil na diskuzi co je to za shit, ro ses teda frajer
            • jasny ze to de tobe, tak tim padem vsichni vostatni pisou hovn*,... sam si tim padem hovn*
              • Reakce na příspěvek:

                Ne vsichni jenom ty. A napises me teda konecne proc hru hrajes kdyz je tak hrozna. Ja ti reknu jedno, nadaval sem na Mordor, Cod i Evil Within vsechny ty hry sou u me brak a tudiz by me je nenapadlo nikdy hrat, chapes??? Zato ty tady blijes na FC4 ale evidente ho paris jak dive, te jako borce trochu nechapu.
          • co mi to kua pripomíná? Ze by veskerou ubi produkci v tomhle roce???? Watch dogs? Assasin creed? A ticho po pěšině a 9/10 se hrnou... recenzoval vubec NA CELYM SVETE nekdo PC VERZI???? Nebo vsichni ps4 a davaj 9/10? Tady uz slo UBO vo kejhák, a myslim, ze se setsakramentsky snazili to nejak zaridit. Jenze to nezaridili tak, ze udelali supr hru, ale ze zakazali recenzovat PC verzi a buh vi co dál... je to fakt špína lidi, jen dávám vědět, vono se to stejně za tejden prokáže, jenže to už budemít UBI zase nahrabáno...
            • Jack1947
              I cant help you... hraju na Xboxu360 ale tady lidi psali že to je naopak odladěné tak nevím... nevím a nemůžu za ně mluvit.

              To mi pžipadá jako nějaká limitace, omezení tedy že by tam byl zámek? nebo něco co uměle snižuje výkon kdoví kdoví...
            • "I am getting bad stuttering also, if i have it on ULTRA or LOW it is the same results, run so far and stutters, it has caught the WD bug. My setup for your reference: Win 8.1 64bit, 32 gig ram, 2 x Titans in SLI, i7 4770k @ 4.06ghz overclock, Gigabyte G1 Sniper 5 mob, game is installed on main drive SSD OCZ Vertex 150."

              takze asi nejsem jedinej, jak rikam je toho plnej net... pokud mate amd a neni to absolutne top config, tak nevim nevim... fakt sh"t...
  • Bývám poslední dobou ke hrám z dílny Ubi dost skeptický. Více než na hráče se poslední dobou ubírají směrem k největšímu důrazu na komerci a těžkej mainstream, kterej odpouští i blbý hře téměř vše, protože je to značka a je to od Ubi.

    U FC4 ale s naprostou sebereflexí uznávám, že vše, co jsem napsal o pár řádků vejš NEPLATÍ.
    Povedlo se to a povedlo se to hodně. Honzovo recenze je ukázka, jak se o hrách má psát. A neříkám to jen, že se mi shodou okolností FC4 líbí a velmi mě chytla i přes to, že od 3. dílu nepříchází s žádnou revolucí.

    Je vidět, že když se jen trochu chce, vyleze z Ubi opravdu kvalitní elektronická zábava. *5*
  • Hodnocení této hry je přehnané. spíše by sedělo 6,5 až 7/10. Psát o této hře, že AI je na velmi slušné úrovni je výsměch. Spřátelení vojáci se přejíždějí auty a to se ani nebojuje. Nepřátelští vojáci neuhýbají před rozzuřeným slonem a nechají se udupat. Orel útočí na lidi?!? Jaci útočí na lidi. Mrňavý medojed vydrží několik kulek. Když útočí Orel na vojáky na po něm asi minutu střílejí s automatický zbraní, než se jim ho podaří sejmout. A pan Olejník na to napíše, že umělá inteligence je na velmi slušné úrovni. To by mě zajímalo, jak by podle něj vypadala špatná umělá inteligence...
    Mapa hry je strašně přeplácaná, jdete 20 vteřin a hned se něco děje. Buď nějaká střelba, nebo volání o pomoc nebo vás otravuje nějaký vložený quest a nebo na vás něco zaútočí. Animace nejdou odklepat. Příběh naprosto stupidní. Donést nikam popel své matky? A tu urnu nosí stále u sebe? Dějové rozhodnutí taktéž stupidní. Hned to první, bud´ochráníte vojáky a nebo získáte informace. Takže v odboji jste první den, jste tou ženskou označen za turistu a hned na vás všechno závisí?!? Hra se od FC3 (a to jsem měl docela rád) krom pár kosmetických a nepodstatných změn vůbec nikam neposunula. Pro mě je skutečně nepochopitelné, jak tomuhle paskvilu mohl pan Olejník dát 9/10. Já myslel, že v recenzi a hlavně v hodnocení se má přihlížet i k nedostatkům.. Kdybych měl zrecenzovat pana Olejníka, tak mu dám tak 5/10....
  • Není jiná než trojka a právě proto se mě líbí.Jsme v šesté kapitole a už se těšim co bude dál.
  • 9/10

    Slušné DLC
  • Ahoj, po spuštění hry my nefunguje myš na pohyb, střílení jde a v menu taky funguje bez problému, neporadil by mi někdo prosim Vás jak mám vyřešit tento problém? Děkuji
  • Jako teď vážně... Funguje to normálně na PC bez problému ? (Zatím jsem žádnou vlnu nezaznamenal.)
    • omg omg omg nefunguje ale s**u na vás už raci, stejne je to vsem fuk... nebo máte 16:9 monitory, intel a nvidii... koncim s tim, kupujte je to uzasny!!!
      • Tupik
        Ano máme monitory na jak 16:10 tak 16:9 a intel i7 a nvidii 750 :)
        • Zagro
          Mít i7 a k tomu GTX 750 na hraní, je tak trochu mimo. K takovýmu procesoru min. GTX 770, ale raděj lepší.
    • snad jen nemoznost vypnout akcelaraci mysi (jo v nastavenich se vypnout da, ale ve skutecnosti se nevypne) a i po editaci XMLka (coz trochu pomuze) jsou nejake zbytku negativni akcelerace pritomny + jina citlivost osy X a Y .. coz je u FPS docela blbe .. resp, obecne u PC hry je samotna pritomnost akcelerace mysi neodpustitelne zverstvo (mimo jine to pro me zkazilo Watch Dogs )
    • Bugfest jako u AC se nekoná, funguje to normálně a dokonce můžeš hrát i třeba s 60fps (óooo jak laskavé od ubishitu :D). Jednoduše řečeno pokud tě bavila trojka, tohle tě bude bavit taky. Pokud máš teda náladu na to stejné jen v jiném prostředí. Nic víc ta hra totiž není.
      • Pecka THX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit