Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedokážu pochopit, jak Ubisoft může vydat tak zmrvenou hru jako je AC:U a hned na to Far Cry 4, který je absolutní pecka. Je to skvělá akční jízda, která baví a baví a baví... Optimalizace na výbornou, mám o měco málo lepší HW než jsou minimální požadavky a jedu skoro vše na Ultra, vypadá to nádherně. Tohle se opravdu povedlo na výbornou.
    • Robotron3
      Far Cry začal někdy 2004 a do dneška jsou 4 díly. Assassins Creed je tu od 2007 a už je tu, nevim, strašně moc dílů za tu dobu. Asi to bude něco jako poměr kvantita != kvalita *4*
    • Ubi jako vydavatel který hledí jen na prachy a nehlídá kvalitu tohle může. A navíc, na hrách dělali jiné studia a upřímě řečeno, AC:U je prostě objemnější a časově náročnější na zpracování (jelikož má násobně víc detailů ve scéně než FC4) než FC4.
    • Ja myslim, ze je to preto lebo FC 4 ma na starosti Ubisoft Montreal, teda uplne ina odnoz studia. Aj ked je to v podstate Ubisoft no zrejme je tam vedenie uplne odlisne ako toto europske co sprznilo ACU :P
    • Toť asi tak: AC U měla sloužit jako jasný symbol 'fu*k you players, tady jsou vaše vysoké nároky na hru' od Ubi směrem k hřáčům, kteří nadávali na předchozí díly, že se jen navzájem kopírují a posun v grafice taky není..tak jsme dostali tu nejlepší grafiku, co jenom šla, a řádnou gameplay revoluci, po které hráči žadonili..a nyní mohou vidět, že toho na Ubi chtěli trochu moc a že bylo lepší zůstat u už dávno zavedených, ale alespoň jistých základů hry.. *1*
  • 9 za přeskinovanou trojku? Kde jsou ty časy, kdy 9tku dostávaly vyjímečné vypiplané hry, které byla radost hrát.

    Ve FC4 mám odehráno tak 5 hodin, ale víc než 7 bych tomu nedal. Je to dobrá hra, není špatná. Ale je to to samé, jako trojka jen v jiném prostředí, což by mi ani tak nevadilo. Víc mě štve samotná náplň hry, většinou je to nepodstatná vata a pak to kazí detaily jako např. zaminovaný most.. jdu na něj, bum. Řeknu si ok, nasednu do auta, rozjedu se a vyskočím.. auto jede na most... čekám, čekám že bouchne .. a ono nic .. auto projede... wtf? Nebo sestřelím orla, orel spadne na zem, utíkám na místo dopadu a orel nikde ... :D Takových chybek je tam víc, není to nic zásadního, ale přesto.. za 9 tohle určitě ne. Ale každý máme svůj pohled na věc a svoje hodnoty kvality nastaveny jinak :) Jen mě to překvapilo u Olejníka, který pamatuje dost dobře i starší hry, zažil tu dobu a myslel jsem si, že ví co to je, dát nějakou hře 9tku.

    FC4 za mě zatím 6/10 a že by mě ta hra nějak extra bavila se říct nedá, jo, hraju to, chvílema se bavím, ale fakt jen chvílema. Nějaká nářezová jízda za 9 to fakt teda není. Každý kdo má o tu hru zájem si však obrázek udělá sám. Proč tu dávno není zavedeno hodnocení čtenářů ? Kde by každý klikl číslo a postupně se to průměrovalo?
    • oktavius66
      Takže chceš říct, že je to kvalitou stejné jako Aliens Colonial: Marines, které tu 6 dostalo *15* ? Je jiná doba. Hry se nemění, protože těch témat je tak hrozně vyčerpaných, že už pomalu není co vymýšlet. Far Cry má mé místo v srdci. Každému dílu bych dal osobně 10/10 a myslím si, že tentokrát to nebude jinak. Mě se tento styl hraní líbí a když příjdete z práce a chcete si u něčeho vypnout mozek, tak to poslouží velice dobře. Prkotiny ve hrách neřeším, zbytečně nad tím potom přemýšlím...
    • Robotron3
      Myslíš doby, kdy vycházel Doom třeba? Třeba dvojka, která dostávala 9, nebo 10/10? A byla oproti jedničce vyloženě uplně jiná a strašně originální? *3*
      • No ale někde mám schovanou recenzi na Quake jednicku ve Score. Dneska by to byla další devítka, tehdá nebyla *3*
      • Je to hodně repetetivní hra, pořád dokola to samé jen trochu jinak.
        • Jediná naděje vývojářů, co dělají hry v otevřeném světě je to, že tam napráskají milion věcí, které tě můžou zabavit, ale pokud je budeš dělat dokola, budou repetitivní. Co čekáš? Já neznám open world hru, která by nebyla repetitivní. Jde o to, kolik detailů do toho napráskají a nezdá se mi, že by jich zrovna ve Far Cry 4 bylo málo.
      • Unreal, Duke Nukem, Half Life, Quake .. co hra to pojedem a defakto redefinice žánru. V čem je FC4 tak vyjímečné? Stejné běhání jako trojka s tím, že už to tu bylo :) Stejná nuda i stejná zábava. Já nevím, tohle prostě nevidím jako 9tkovou hru. Zas takové orgie to nejsou.
        • C-BEAM
          no ono sa ľahko redefinuje žáner keď nič podobné pred tým ešte nevzniklo, všakže ? a napríklad príbeh v hrách ktoré spomínaš vpodstate ani nestojí za zmienku (napriek tomu že ich zbožňujem), mnohdy ani samotný dej v nich nedáva žiaden zmysel .) Treba sa trochu odpútať od nostalgickyćh spomienok a pozrieť sa na súčasnosť s čistou hlavou.
          • Ale já se na to dívám s čistou hlavou, ta hra není kdovíjaký nářez jak se podle hodnocení může zdát. Je to dobrá hra, tím to u mě končí. Za pár měsíců si na to nevzpomenu. Pro mě jen další FC asi jako další Asasín.
        • Robotron3
          Hodnotit hry vyloženě podle toho, jestli redefinují nějaký žánr, nebo jsou uber extra originální, to se dělalo když jsem byl ještě malej a čet jsem Excalibur. Dneska se hodnotí hry prostě jestli jsou dobrý a zábavný tak jak jsou a FC4 asi třeba je :)
      • Přesně :D To víš to je ten syndrom starších lidí takový to za nás bylo líp voda byla mokřeší, nebe bylo modřejší a podobný, ale jak to bylo ve skutečnosti už si radši nepamatujou.
  • ta hra je proste divna... zaprvý, at dam preset na low nebo very high (ne ultra) tak to de prakticky furt stejně, skoro plynule, ale sou tam furt takový mikrozáškuby a je to fakt desne neprijemný... a to staci jít pomalu a je jedno co to zrovna zobrazuje, esi nadupanou vesnici, nebo prazdný nebe... mam novy ovladace a verzi 1.3, vypnul sem prez xml mipmapy (coz asi o 1gb snizi naroky na vram a celkove to tomu enginu ulehčí bo mipmapy zvládá špatně). Myš reaguje taky divne, at nastavim cokoli a v xml vytunim taky cokoli.... a i kdyz sem tohle prekous, tak me to nudí... tak já fakt nevim, esi tohle je 9/10 hra... asi jo, pro někoho...
  • Coffin.Corner
    Koukám ono je to s tím FOV trochu složitější.... *1*
    http://www.hrej.cz/novinky/2014/11/19/piratum-ve-far-cry-chybi-nastaveni-fov-34569/
    • suhlasim, je to vtipne, ale s tym zaverom to pohnojil...oni tu hru neukradli, len si stiahli jej kopiu
  • Johnny
    A víte o čem to vše je? je to o tom co člověk od hry očekává! Mnozí mají hrozně přehnané očekávání a představujou si co že v tom bude za včemožný nový Scifi a ubercool věci atd... Mít přehnané očekávání je problém. Nikoli kvalita hry.
    • Keyz
      Očekávám pouze, že to nebude ještě více hloupé jak minulý díl.

      Jako tahat sebou smradlavé maso a pak ho hodit mezi nepřátelé a najedou vyběhne medvěd je naprosto komické. To samé jízda na slonu atd. Proto jsou často klasické FPS lepší. Soustředí se na ten boj a ne komedie okolo (z novějších Shadow Warrior). Ale jestliže se tohle nebere anebo bere vždy jako kladný prvek, tak není divu, že to má velká hodnocení.
      Co kdyby podobná hra přinesla náhodou revoluci a hráč by musel trochu myslet. To by se na hodnotící škálu ani nevešlo, když naprosto klasické a průměrné prvky (dokonce i zcela hloupé, které dělají z hráčů absolutní tupce) se vychvalují.
      • Johnny
        mě třeba shadow Warrior nebavil absolutně. Vubec mě to nechytlo a neviděl sem jediný duvod proč to zapnout podruhý. Zato na Far Cry se těšim domů až si ho zas pustím.
        • Keyz
          Klidně to je možné. Lidé mají různé preference. Ale Já se snažil bavit více obecně.

          Kdy ignorace naprostých debilit je špatná. Ano v rámci her pro masu asi OK. Ale mělo by to být jasné.
          Jinak SW byl zaměřen na boj, zde máš tunu kravin okolo a řada z toho je mnoho nesmyslů, Bohužel. *7*
          • Nikdo te nenuti resit absolutne zadnou vec okolo a samotne strileni je lepsi nez ve vsech letosnich fps.
  • vonTossis
    Alespoň jedna ze dvou podzimních her, kterou Ubisoft nesprasil. Nebo bych dokonce řekl, že naopak se mu velmi povedla. Odehrál jsem dvě, možná tři hodiny a minimálně 8 si to zatím určitě zaslouží. A nemyslím si, že by se něco dále pos.alo tak, že ne. Chtělo by to trošku používat mozek a ne automaticky vykřikovat, jak je to na koko*, jenom z toho důvodu, že za tím stojí Ubisoft. Ubisoft má i přes některé prasárny světlé momenty. Třeba Far Cry, Rayman nebo Valiant Hearts.
  • KronosDeret
    Chápu, že někomu nevadí hrát pořád dokola to samý. Když je to zábavný, tak vylezou na miliontou věž, obsadí miliontou základnu a zastřelí dalšího týpka v červeným mundůru šípem. Ok. FC3 mě bavil hodně, Vaas, drogy, zábavný postavy, dobrý střílení... ale dvakrát nevstoupíš do stejné řeky a nebudu hrát tu samou hru znova. Je to jako opakovat skvělý večírek nebo narozeniny na stejným místě, se stejnou hudbou a lidma. Stane se to parodii na samo sebe a zůstane jen pachuť.

    Na hrách je zábavný učení novýho. Co můžu dělat a jak a zlepšovat se v tom, čelit narůstající obtížnosti. FC4 je doslova stejná hra. Nic novýho nepřináší.
    • :)) jj mně by teda víc baví objevovat, zažívat nové situace, posouvat se někam dál celkově příběhem i hratelností. Ve FC34 jedeš, obsadíš věž, vystřílíš stanoviště, pak zase jedeš, sem tam potkáš nějaký zvíře, zabiješ aby jsi měl batoh na granáty a pořád dokola, lokace pořád dokola, furt nějaký chajdy a hrozně se opakující prostředí. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si říkám jak ta hra je hloupá. Problém je, že dnes aby kvalitní doomovku člověk pohledal, tak tím pádem vyniknou i tady takové opakující se kopírky. A v konkurenci Cod a BF fakt není problém udělat lepší hru. Lepší ano, ale pro mě tohle fakt není dost dobrá hra, abych z toho byl na větvi. Ne při dnešních možnostech.

      Kéž by takový CDProject oznámil jako další hru nějakou tu fps :)
    • Jde videt zes hru nehral, jinak bys nemohl napsat ze je to stejny jako FC3. Ja mam zhruba 7 hodin a ve hre je dost novech veci, z videii to nepoznas.
      • KronosDeret
        Ale hrál a musím říct bohužel. 7 - 8 hodin, 4 základny a 4 věže, druhá kapitola a prostě sem to po čím dál větším znechucení vypnul. Nový je vrtulníček, kotva a... a?
        • Treba hunteri, to ze muzes na nepratele nalakat zver masem, obchodnici co chodi po mape a mohl bych pokracovat, fakt je toho dost. Vyroba ze zvirat uz neni tak zdlouhava, uveritelnejsi charaktery, na mape se porad neco deje, jako neprijde me fer napsat ze je to jenm preskriptovana trojka. Treba oproti serii AC, nebo COD je to nebe a dudy.
          • KronosDeret
            Ok, hele nebudu ti znechucovat hru která tě evidentně baví. Víš co, sem rád. Ostatně, oba jsme hráči a oba víme že mít nějakou hru rád nebo ne je tak subjektivní jako do koho se zamiluješ. Za rok si to s novou grafárnou taky třeba zkusím znova zahrát... třeba je to jen nějaký kolektivní nasráni na ubisoft.
  • Celkem se divím, že tu ještě nemáme žádné zprávy o kritice vůči hře od ochránců zvířat. Nemyslím teď jeleny a další "běžnou" zvěř, ale především exotické druhy, které hráč ve hře rutinně zabíjí, jako v Mongolsku toulavé psy.
    • To je pravda co kdyz to uvidi nejake deti ?! *8* .
      Fanousci far cry ted budou chodit do zoologickych a harpunovat tam tygry
    • Jack1947
      Lepší o tom moc nemluvit...
      • Akční hry jsou pro psychopaty, to je stará známá věc.
        • Jeee prisel mezi nas i uznavany opilec Vaclav Lahev
        • Jack1947
          Vrat se do hrobu. *3*
  • super hra. Poprvé jsem hrál za Sabala po druhé za Amitu no a po třetí už nechci nikoho zabít ale mám problém ze závodu kyrat film: nechce se odemknout skill likvidace spolujezdce protože mám ve všech závodech zlatou.Neví prosím někdo jak nato? Jak vymazat postup v řebříčku závodu aby bylo vše v pohodě. *10*
  • Pokud by někoho zajímala herní doba, tak na 100% kompletaci jsem to měl za cca 40 hodin, cestování pěšky nebo vrtulníkem (hlavně při sbírání collectibles).
    • BelaJBB
      100% kompletácia čoho ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit