Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Koukám, že dvě nenáviděný herní společnosti slušně bodujou. *4*
    • Já si myslím, že Ubisoft teď za poeslední dny nechává dost EA v závěsu... *1*
  • Říkejte si co chcete, ale s odstupem času mě nejvíc od Ubi bavilo Watch Dogs. Nejen že to bylo originální, ale mělo to nejlepší hratelnost a příběh. FC začíná kodovatět. Tipuju, že 5tka bude opět to samé jen místo tygra se budou lovit anakondy.
  • No tak ja Ubisoft rad nemam, at uz za kecy o FPS nebo zpraseny optimalizace. Ale FC je moje nejoblibenejsi strilecka, hral sem vsechny dily, nektery 2krat, tak co sem mel delat, hru uz mam od vcera doma.
    A musim rict ze je to paradni sandbox, proste to nema v zanru konkurenci, s recenzi ve vsem souhlasim, akorat bych dal 8/10, na devitku to fakt neni.
    Kdo rika ze je to recyklovana trojka, tak to nehral, ve hre je spoustu novech ukolu, nepratel, a hlavne furt se neco deje nuda nehrozi, svet i npc sou daleko uveritelnejsi, je to dotazeny fakt k dokonalosti. Do mojeho top 3 her roku to pravem patri
  • trojka me bavila a ctyrka vypada ze bude taky.
    • to chápu, pokud si tam jedinej chlap, trojku sem si uzil královsky todle léto
      • Ty a tvoje dve ruce? dobra trojka!
        • dvě tupý blondýny co si pak navzájem vymastily pekáče jak sem jim nakázal
  • Kravicka
    To vypada fakt nadherne, kdyz v poledne na obloze ani mracek a scena je nasvicena jak o pulnoci za uplnku.
  • Dogkiller
    Ubisoft = záruka kvalitní hry, což se opět potvrdilo. Všichni ti hloupí hateři si vůbec neuvědomují, o kolik by byl herní svět chudší a kolik herních sérií by vůbec nevzniklo nebýt Ubisoftu.
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ubisoft_games
    • Keyz
      To je naprosto jednoduchý. Udělal by je někdo jiný. *3*

      Jiná firma by prostě dostala podobný nápad anebo sehnala licence. Možná by to bylo lepší možná horší ale žádná apokalypsa.

      Navíc bych ten výrok poupravil. Je to záruka nějaké stabilní zábavy. Pořád produkují to samé s minimem inovací, tak aby to nějak pobrala většina.
      Navíc často dělají z hráčů hlupáky. Hodíš maso a teleportuje se medvěd a další srandy. Jo, dobrá FPS a vypadá to pěkně ale jestli jsi průměrně chytrý, tak se u toho cítíš jako nějaké hlupák. Tam je vše 10x vysvětleno a požíváš naprosto jednoduché herní prvky které ani nemají základní logiku ve hře s z reálného světa.
      • Jack1947
        Tedy jak kdy... STABILNí. Far cry 4 relativně ano a WD/Unity zase naopak ne. Je to kus od kusu.
    • Pravda je to tak napůl. Poslední roky, nemluvě o letošku je to sázka do loterie podle toho, která část Ubisoftu za vývojem stojí a pak taky podle toho, jak se vyspí tým, co má na starosti portaci na PC :/.

      Myslím, že povedený FC4 jako záplata na letošní WatchDogs a Unity je trošku málo na takový prohlášení, jaký je v začátku tvýho příspěvku.
    • Za Ćall of Juarez velké plus, Dyna Blaster je pro Roye zajímavější než celej Asasííííííín
    • "by byl" Tyhle dvě slova jsou důležitá *15* , tedy v minulém čase a co bylo tehdy už neplatí.
      • Hele, raději budu za vola, který kupuje hry od Ubisoftu, než být blb, který hodí do kina na Babovřesky. *1*
      • Dogkiller
        Tak to je ta nejhloupější reakce na můj příspěvek, jakou jsem doposud četl. *6*
        • Njn, tak seš hloupej sám a ještě špatnej troll *6* co bys chtěl víc , snad pochvalu a jakej si pašák a že si to všem natřel.

          PS: reakce zbytečná... stejně jako moje ale aspon víme kdo je tady d3bil *4*
          • Dogkiller
            Tvoje příspěvky mi hodně připomínají Jacka1947. Úplně stejné nesmysly a ještě blbě napsané.
            • Už to je nuda jo, tak dost. Ty pytlíku nebo ještě se z tebe stane schizofrenik. *3*
  • Far Cry už není série pro mně sice je to kvalitní hra, ale pro mně bylo jediné Far Cry to první a to co jsem v něm našel mi u dalších dílů už chybělo. Ubisoft s Far Cry 4 definitivně dokázal že dokáže udělat dobrou hru a to se počítá!
  • No já to mám na PC a no problém s černou obrazovkou mám pořád ale už jsem to nikdy nespustil protože žádná rada nebyla tak jenom čekám až se to vyřeší, nevím jestli odpovídám požadavkům hry, hru mám koupenou, záruku už nemám, podpora je totalně na .....
    • mám stejný problem
  • Mám xbox 360 kámoš mi tu hru půjčil ale nejdemi píše se mi tam:Jeden nebo více nainstalovaných balíčků s obsahem chybí nebo je poškozený. co mám dělat??
    • Mám úplně stejný problém také by se mi hodila pomoc, ovšem já nemám takové štěstí jako ty já si jí od někoho koupil.
      • Zkuste odinstalovat všechen obsah a poté opět nainstalovat... *3*

        PS:Hru si budu brzy pořizovat tak si mě když tak přidejte... :) GT na X-Boxu:konina
        • Mám stejný problém, to už jsem udělal, a stejně mi to píše, co s tím neví někdo další? :/ PROSÍM!! :/ *9* *9*
          • jestli pomůže, mě pomohlo vypnout před instalací antivir, nejnovější winrar, ovladače na grafiku, potom instalace komplet bez chyb
  • PatrikDee
    ,...Do konca tyzdna urcite kupujem,...Ale ako som sa dusoval uz po Forze Horizon 2 a GTA 5, tento rok posledna hra, ktoru na XONE kupujem,...:) Ale ruku do ohna, alebo pod gilotinu za to nedam, velakrat sa ukazalo, ze si viem v tomto smere naozaj poctivo na ehm ehm do ust,..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší