Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na fife se mi líbí že každý hráč je jiný a jinak se chová, v pes jsou všichni stejní takže je to nereálné a oničem. fifa je nejlepší fotbal, ovšem není bez chyb
  • tak si daj legendary náročnosť sa posereš
  • Můžete mi poradit jak nastavit turnaj na PS 4
  • Naprosto fenomenální hra...něco jako BloodBowl s licencí na týmy a hráče. Pokud chcete vidět červenou akrtu, je potřeba udělat vyloženě mortal combatovou fatalitu...na druhou stranu, 10 hráčů vašeho týmu ovladá takové kaskadérské kousky, za které by se nemuseli stydět ani stunti v holywoodu :) Naprostý standard je srážka dvou hráču, 2 - 3 salta a pád na hlavu:D Doporučuji na chladné zimní večery, kdy nemáte nic jiného na práci a potřebujete se odreagovat a rozveselit:D*vomit*
  • Fifa ne nejvíc fantasy hra na světě a s fotbalem má hodně málo společného *5* *5* *5* *5*
  • Mart9
    Jo, hraju
  • cau, mas STEAM?
  • Ty si asi pedofil ked stále vidíš niekde deti , alebo si decko sám ...Uz sa tu prosim ta nestrapnuj ...A to je jeho vec že nesúhlasí s ciselnym vyjadrením recenzie , keby tam bola 8 alebo 9 tak by si nikto nic nevšimol ..Len ty superinteligent si zistil že ta recenzia je napísaná na 7 bodov ...Good job ! Ty neznicitelny trolle :-D
  • Ahoj, hraju fifu už od fifa 07 a chci se zeptat .. na ps3 jesi v katalogu zustavaji levly z fifi 14 ??
  • Ahoj ,, Hravam fifu od ročínka 2009 na PS3,PS4 mam odohratých v každej serie minimálne 600 zápasou online, ale taký rozdiel v hratelnosti medzi offline a online v 15 kde všetci utekaju do predu ako rakety sa nedá vydržat (ultimate team) po mesiaci som stratil trpezlivost a fifu predal dnes si idem kupit PES.
  • Zdar lidi, prosím vás hrajete nekdo fifu 15 s 4 gb ramkou ? :-)
  • Vím,já jsem taky PESKAŘ.Ale fifu jsem chtěl zkusit ale určitě budu chtít i PES 2015 na X360.Vím nebude to jako na Next-gen ale strašně se těším.Na Fifě 15 by vadí i to že tam není Liga mistrů a Evropská liga.
  • Jenom nervy u této hry, Fifa je parodie na fotbal, hlavně když s jedným hráčem projdete kolem všech a ještě dáte gol *1* *1* *1* Toto nechápu s kama to autoři vzali. Občas se někomu v realném fotbale něco takového podaří ale to je jen občas a né každý zápas jak je Fifě ! Kdybych si chtěl toto zahrát tak si koupím fifu street kde toto chápu. takže Fifa 2015 není fotbal !
  • Podlé mého názoru se změnilo málo věci
    Lepíš : 1.Atmosféra 2.fanoušci
    špatné:Hráči sou horší někteří "stejní" 2.Pohyb,65% horší než 14 a jejich předchůdce 3.PES 15 má vše lepší než FIFA 15 osobně mám račí FIFU ale tu 15 pěkně zjebal*
    Podlé mého názoru jediná velká změna byla název :)
  • Čau,Já pařím na X360.
    Fifa 15 se mi zdá o kousek lepší než Fifa 14.Ten souboj 1 na 1 je o dost lepší a atmosféra zápasu např:při zápasu Barcelona vs.Real Madrid jsou fanoušci o dost živější a vypadaj už jako lidi a né jako placky.Pak sem zaznamenal i novinku ve formě Správy týmu.

    Závěr:Fifa 15 na old-gen verzi sice není to co na next-gen ale mě to stačí a jsme rád že i na old-genu jsou taky nějaký ty novinky *3*
  • Drtí to někdo na oldgen a jestli tam sou ne jaký rozdíly nebo je to případ jak u nhl
  • tak zakoupeno...Hra vypadá parádně, ale...na pc verzi mám jen anglického komentátora a nejdo to změnit a nevím jestli jsem prostě r*tard, ale to bránění nemůže být horší :-/
  • Chapu tvoje nastvani. Mam stejny pocity u kazde diskuzi k wowku - chci si precist nazory lidi, ktery se o wowko zajimaji, misto toho tam 9 lidi z 10 napise jen, ze je wowko srack@ a ti co to hraji jsou dem*nti.

    Nekteri lidi maji asi spoustu volnyho casu kdyz ho travi v diskuzich u her, ktery je vubec nezajimaji.
  • nevíte jestli vyjde i na psp jako Fifa 14?
  • Normální člověk si udělá sám o hře obrázek a mínění jaká je. Stejnak většina sportovní komunity už zná slabé a silné stránky FIFY nebo PROeva, takže my to znát nepotřebujeme. Kdybyste probůh aspoň psali smysluplné věci a argumenty a ne typu: PES je lepší FIFA smrd*.....to vypovídá o inteligenci jednotlivých aktérů diskuze.....ale co si nalhávám stejné spory vždy budou stejně jako PS4 vs XBOX one, BMW vs Merecedes, Sparta vs Slavia atd.....když už chcete hatovat, tak aspoň pište opravdové argumenty a důvody a nééé jako frajer s autoaimem, který si ani neumí změnit nastavení u hry *1* *1* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit