Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tohle je tedy nejhůř hodnocená FIFA na games za posledních 8 let. Martine, rychle to přehoď alespoň na osmičku, dokud to nevidělo moc lidí.
  • Jenom bych chtěl ještě dodat, že písemné a číselné hodnocení je trošku něco jiného, uvědomte si to lidi.......a k celkovému hodnocení hry je pravda, že já jsem přešel z FIFY 14 PC na FIFU 15 PC, takže tam ten skok byl obrovský díky novému IGNITE enginu, ale samozřejmě kdo hrál loňský ročník už na nových konzolích, tak mu to nemusí tak revoluční přijít to je pravda. Já jsem ale z letošní Fifky unešen a i přes některé chyby viz kolizní systém atd......si myslím, že došlo k vylepšení spousty věcí, já nevím jestli to vnímáte, ale kdo hrál FIFU 14 na PC a teď novou pozná hned rozdíl jenom pro příklad (grafika, nová fyzika, vylepšení golmani, celkové animace hráčů, atmosféra na stadionu, 3D trávník nádhernej, změny herního povrchu(stopy v trávě), špinavé dresy, odstřikující voda, možnost přepnout si na libovolného hráče při autu, rohu nééé jako ve 14-ce dimenzní pole, zvedající se branka při střelách, rohové praporky, 3D podavači míčů a diváci, emoce hráčů, samozřejmě to už jsou takové drobnosti nicméně i to přídává hře na reálnosti a potěší. Možnost například vyhnat hráče když vykopávám s golmanem, nejsou to prostě jenom ty velké změny, ale i spousta drobností, ve hře a v možnostech ovládání, které dělají letošní FIFU blíže uvěřitelnější reálnějšímu fotbalu.....jak jsem ale už psal pro mě 9/10 *4*
    • ahoj, pěkně napsané, já se pořád nemůžu rozhodnout, hrál jsem demo fifa15 na PC a demo PES15 na X360 a zatím mě lépe vychází fifa, ale po zklamání ročníku fifa13, kde už kolizní systém byl a neuvěřitelně štval a po spokojenosti s PES13, minulé ročníky jsem úplně vynechal.

      Když už si to koupím tak hlavně abych hrál MP

      vyplatí se to ? budu spokojený jako člověk kterej vždy hrával PES, protože mě přišel lepší, ale po zahrání dema obou her se mě líbí více fifa
      • Pokud chceš hrát fotbal, potom PES, jestli chceš hrát kličkovanou s se šamponem (Kryšpiáno Motadlo), tak FIFA.

        Teď bez trolení.
        FIFA - jednodušeji se do toho dostaneš, máš hned licence, dáš snadněji góly, můžeš se ponořit do manuálního ovládání, stane se z toho trochu jiná hra. Trma vrma v pokutovm území je fakt šílená, ale třeba to opatchují. Stejně se mi nakonec zdá, že to nevypadá tolik fotbalově.
        PES - musíš stáhnout patch a 3krat zmačknout myšítko abys měl všechny ligy, hráče a stadiony. Na druhou stranu máš updaty sestav velmi často, takže jsou i aktuálnější než FIFA. Trvá, než se sžiješ s ovládáním. Na druhou stranu když jsem dal gól, téměř vždy jsem z toho měl velkou radost a pocit, že jsem ho fakt dal já a Messi u toho jen tak pomáhal ;)

        Je to asi o pocitu a o zvyku. Jestli sis už zvyknul na PES, tak bych šel do něj. Letos má úplně nový engine, takže to bude určitě zajímavý ročník.
      • Kravicka
        j dobry srovnavat FIFA PC a PES x360 kdyz FOX engine je jen na PC a next genu pokud dobre vim.
    • Mart9
      Je pravda, že PC hráči si chrochtají blahem. Nebál bych se zmínit ani povedenou optimalizaci, když je hra stejná jako na next gen konzolích. Na to, jak říkali, že lidi na ignite engine nemají stroje, mně ta hra běží líp než FIFA 13.
    • Tak ono u číselného hodnocení ani tak nejde o to číslo jako o možnost trošku hatovat recenzenta....
      7/10 - moc málo nerozumíš fotbalu !!!
      9/10 - recenzent dostal zaplaceno od EA a nerozumí fotbalu !!!

      Je celkem jedno jaké hodnocení by tomu dal stejně se najde skupina lidí co budou jenom z principu nadávat...
      • Má dát osmičku a bylo by. :D
    • Konečně rozumnej komentář :)
      • Podivejme se na toho chudaka Carlose, pisici sam sobe jak neco hezky napsal *1* Nikoho tu neobalamutis. Vetsina uzivatelu sice chape, ze je neprijemne byt ponizen Znicujici pravdou, ale ty se musis zkratka naucit prijmout, ze jsi nemel pravdu. Jenom tak si zlepsis svuj vlastni zivot a prestanes tu hudrovat nesmysly mezi recenzi (tedy hodnocenim) a cislem (tedy hodnocenim).
    • Mato1987
      Výborne napísané Carlos, súhlasím so všetkým čo si napísal, recenzent pravdepodobne hral aj predošlý ročník na next gen konzoliach a preto si tých rozdielov a všelijakých noviniek až tak nevšimol. No my pcčkári sme minulý rok boli okrátený o next gen verziu novej fify a tak tento rok je tých rozdielov a vylepšení u nového ročníka tejto hry aspoň pre nás omnoho viacej. Ja osobne som nadmieru spokojný akú hru som za svoje prachy dostal. Ináč ak chceš semtam zahrať nejaký head2head zápas tak si ma pridaj na origine, nick mám M4to1987
      • Nová Fifa 15 je podľa mňa najlepším ročníkom, a síce nový Ignite engine potrebuje ešte doladiť, no sedmičku si určite nezaslúži, za mňa 9/10. O niečo ťažšie sa bráni proti rýchlym útočníkom, ale chce to cvik a hlavne manuálne prepínanie hráčov. Troška má štvú niektorí online hráči, ktorí si mýlia futbal so šprintom na 100m, takže občas zle zareagujem v obrane, no v druhom polčase keď hráčom dojde výdrž tak zápas otočím :) Ja radšej hrám na veľa prihrávok a vymýšľam rôzne kombinácie pred 16 *5*
      • Díky *4*,
        já jsem z letošním ročníkem také spokojený, a kdo si koupil novou fifu na pc si myslím, že si nemůže stěžovat......pro mě jedna z mála her u které vím, že když si jí koupím originál, že mě nezklame, budu ji minimálně ten rok hrát a za svoje peníze dostanu to co chci.....pro mě plus body, protože sám hraji fotbal, rád se na něj dívám v televizi, chodím na něj a je to moje vášeň, proto to možná tak prožívám a asi bych recenzi na fifu psát nemohl objektivně *1* *1* *1* .......rád bych s tebou dal head2head, bohužel jsem fifu zkoušel demo, abych se dozvěděl novinky, jak se to hraje, občas si ji zahraju u kamaráda, ale doma se mi drhá i když ji snížím na minimum a to mám celkem novej noťas *13* ,bohužel velkej comp dosluhuje, takže buď upgrade a nebo přemýšlím o přechod na konzoli, kvůli fifce, velká televize, plynulá hra a neřešit jestli se mi to bude sekat a jak mi to pojede.....konzole nová okolo 10k a comp nějakej slušnej na hry aspoň 25, takže celkem ranec no.....teď fifku bohužel hrát nemůžu, čekám až našetřím prachy, takže tak za měsíc nebo dva půjdu nejspíš do konzole, ale nevím no.....možná někdy v budoucnu si střihneme zápas *3*
        • Carlos, je tam nejakej mod pro spolupraci dvou hracu, nejakej coop? treba ulitmate team pro dva nebo vybrat team a hrat turnaj ve dvou za jeden tym?
  • Padají docela hezké góly :):

    https://www.youtube.com/watch?v=4hKPNO8-HeE
    • no tak to asi na fiku kašlu
  • Normální člověk si udělá sám o hře obrázek a mínění jaká je. Stejnak většina sportovní komunity už zná slabé a silné stránky FIFY nebo PROeva, takže my to znát nepotřebujeme. Kdybyste probůh aspoň psali smysluplné věci a argumenty a ne typu: PES je lepší FIFA smrd*.....to vypovídá o inteligenci jednotlivých aktérů diskuze.....ale co si nalhávám stejné spory vždy budou stejně jako PS4 vs XBOX one, BMW vs Merecedes, Sparta vs Slavia atd.....když už chcete hatovat, tak aspoň pište opravdové argumenty a důvody a nééé jako frajer s autoaimem, který si ani neumí změnit nastavení u hry *1* *1* *11*
  • Mě se strašně líbí a nejvíce se u toho zasměji, jak k recenzi a diskuzi o nové FIFĚ začnou hned psát fanoušci konkurenční značky PES a přesvědčovat jak je jejich titul světelné roky před fifou a představuje směr reálného fotbalu, zatímco fifa arkádové bláto s licencema *1* *1* .....nedejbože když tvrdí, že grafika PESka je o třídu výše než u FIFY *1* *1*

    TAKŽE PRO VŠECHNY ZÁSTUPCE PES FOTBALU:
    Já vás velmi chápu, že nemáte nic lepšího na práci, než psát k diskuzi o fifě, že je zaostalá a Váš fotbal je ,,reálný´´, ale když se vám ta fifa nelíbí, tak sem nelezte a běžte hatovat třeba váš oblíbený klub. Ztrácíte zbytečně čas(místo toho abyste si zahráli zápas v tom vašem BIG fotbálku) a stejně to nikoho nebaví číst......na druhou stranu je mi vás líto a chápu, že každým rokem ztrácíte počet příznivců a tak lezete sem a skrz hate si snažíte najít kamarády. Moje rada je běžte ke svým japonským kolegům z KONAMI a můžete o této ,,skvělé hře´´ diskutovat tam nebo na jiné stránce o proevu. Myslím si, že lidi sem jdou, aby se něco o hře dozvěděli případně podiskutovali o novinkách a zajímavostech a ne četli pořád ty vaše chujoviny....když je to tak skvělý fotbal tak ho hrajte a užívejte si ho a nám se potichu smějte, to vám nikdo nebere......mimochodem osobně jsem předtím také hrával pesko hlavně (PES6, 2008, 2009, 2010), ale od FIFY 11 kdy na PC vyšla v novém enginu už jsem u ní zůstal *4* a baví mě. Takže prosím japonské a mezinárodní kolegy z ŠOHAMI, aby si zapli hru a dali si KONAMI league za Merseyside red s unnamed balónem na KONAMI stadium a my fifkaři si půjdme raději zahrát Ultimate team nebo třeba kariéru *4*.
    Děkuji
    • Chapu tvoje nastvani. Mam stejny pocity u kazde diskuzi k wowku - chci si precist nazory lidi, ktery se o wowko zajimaji, misto toho tam 9 lidi z 10 napise jen, ze je wowko srack@ a ti co to hraji jsou dem*nti.

      Nekteri lidi maji asi spoustu volnyho casu kdyz ho travi v diskuzich u her, ktery je vubec nezajimaji.
  • Imrael
    Jenom jestli mohu říci ohledně toho českého komentáře .. Popravdě mě osobně vůbec nechybí a už i předchozí ročníky jsem hrál v angličtině, právě kvůli komentátorům. Nechci aby to vyznělo nějak strašně, ale opravdu to bylo snad to nejhorší, co jsem kdy u her zažil.
    Například situací, kdy jsem se míč sotva dokoulel k praporku a Míra Bosák to zakončil imitací Karola Poláka a jeho " Lenca strela " bylo požehnaně. Ze začátku to bavilo, pak to bylo už i nesnesitelné .. *1*
    • Mato1987
      Ja si občas zapnem španielsky komentár, je to fakt sranda počúvať, oživí to zápasy a častokrát sa u toho aj zasmeješ :D
      • souhlasím, pokud tedy nemluvíte španělsky... Bohužel anglicky rozumím takže po prvním týdnu intenzivního hraní to nejde poslouchat.
        I v PES zásadně hraju ve španělštině. Hlášky se vždy začnou opakovat a nudit, ale ta španělština má něco do sebe při fotbalovém komentáři.
  • Jenom nervy u této hry, Fifa je parodie na fotbal, hlavně když s jedným hráčem projdete kolem všech a ještě dáte gol *1* *1* *1* Toto nechápu s kama to autoři vzali. Občas se někomu v realném fotbale něco takového podaří ale to je jen občas a né každý zápas jak je Fifě ! Kdybych si chtěl toto zahrát tak si koupím fifu street kde toto chápu. takže Fifa 2015 není fotbal !
    • tak si daj legendary náročnosť sa posereš
  • Naposled sem hral actual footbal a fifu snad 98 o)dema si vzdy zahraju ovsem hru si nekoupim
    Vcera jsem si na x360 stahl dema obou fotbalku.fifa je mnohem rychlejsi.me se ale lip hral pes.zda se me vic fotbalovejsi.taky mic se pohybuje tak nejak lip a hlavne lip zni.u fify casto divne zuchne.co se tyka grafiky,tak tady jednoznacne dominuje pes.fifa vypada mnohem hur.
    • Možná na old gen, na PS4 si FIFA vodí PSAa na vodítku.
      • cháchá...asi takto. Ten kdo hraje PS od prvního dílů vždy Fifu jen vyzkouší a opět hraje PS.
        • Přesně.
    • Staci nastavit rychlost hry ve Fife na slow.. Na normal je rychla i pro me, zkus to na slow a uvidis.
  • Čau,Já pařím na X360.
    Fifa 15 se mi zdá o kousek lepší než Fifa 14.Ten souboj 1 na 1 je o dost lepší a atmosféra zápasu např:při zápasu Barcelona vs.Real Madrid jsou fanoušci o dost živější a vypadaj už jako lidi a né jako placky.Pak sem zaznamenal i novinku ve formě Správy týmu.

    Závěr:Fifa 15 na old-gen verzi sice není to co na next-gen ale mě to stačí a jsme rád že i na old-genu jsou taky nějaký ty novinky *3*
  • Se vší úctou, všiml si vůbec recenzent, že třeba chybí online lobby (přáteláky online)? Nebo třeba, že již nelze ukládat góly a akce, které se vám líbí a později si je přehrát (lze řešit jinými softíky samozřejmě)? A vůbec, hrál recenzent pc verzi FIFA 14? Zdá se mi, že ne. Rozdílů mezi 14 a 15 je prostě mnoho. S nějakými nedostatky souhlasím (např nesmyslně odpískané penalty a fauly celkově), ale s celkokvým hodnocením určitě nesouhlasím.
    • V clanku je uvedeny, ze je to recenze Xone verze. *7*
      • +1
        asi jsem podlehl dojmu, že si FIFA 15 recenzi na PC zaslouží zhledem k tomu, jak moc se oproti minulému ročníku liší *5* nicméně to, co recenzent zmínit mohl a nezmínil, je pro všechny platformy totožné.
        Pokud platí sedmička pro XONE verzi, na PC minimálně bodík, maximálně dva připočíst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit