Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    To by bylo rozhodně zajímavé, zval bych všechny místní po*ahance, trolli a hatery. Vsadím se že najednou už by takoví drsňáci nebyli a jen by se jim po otylých zarudlých tvářích valil pot a slzy.
  • Inquisitor
    Řekl bych, že veskoslav je pořád stejně populární.
  • flash789
    tak primarne o tom rec nebyla, ale tak trochu to o tom bylo, nemluvilo se jen o videu a z cele diskuze pro me vyplynulo ze jde hlavne o to ze se obejvuji stejne věci nebo stejna cinnost a prebirani zprav s timhle jde ruku v ruce. Ale je fakt ze to nebyva nijak často, ale když jo tak to je do oci bijici.
  • kennyB
    To je pravda. Pamatuju si doby, kdy byl na mušce Veskoslav, teď je to Jack a příště to bude zase někdo další. Holt se tu musí vždycky najít někdo, koho si ostatní budou dobírat *7*
  • janchor
    O přebírání zpráv ale vůbec nebyla řeč, naráželo se čistě na to, proč se objevují videa ze stejných her.
  • flash789
    ja nevim proc tak radi v redakci delate z lidi pitomce:) nejde o to ze pisete o tom samem co jiné herni weby, kolikrat jde spis o to ze nekde napisou nejakou nepresnost ci ptakovinu jako první, a tady (i jinde) se clovek docte to same, přitom to třeba není vůbec pravda, jde o takzvane papouskovani vlastnimi slovy aniz by si autor overil jestli to je skutecne pravda. Nikdo myslim není takovy blb aby si myslel ze nemate pravo psat o te same hre jako jinde, o to vůbec nejde.
  • solomon.short
    gratulace blixo :)

    už vybírej brokovnici, za 15 let ji budeš potřebovat na odhánění nápadníků :D
  • solomon.short
    jojo souhlas. za mě - ať si píše, nevadí mi *5*
  • solomon.short
    regulerne jsem si poprskal monitor *1*

    vdaka *3*
  • deridon
    :(
  • Inquisitor
    Nic nepotěší člověka tak, jako cizí neštěstí.
  • janchor
    A to fňukání probíhá kde přesně? V podcastu jsem se jen pozastavil nad tou srdečnou nepřejícností, který upřímně nerozumím. Nikdo neříkáme, že nás má někdo automaticky milovat a automaticky kopat do velkejch společností.
  • Rozhodne Vam neprajem nejaky krach alebo aby Level nevychadzal, ale to fnukanie ze my sme mali, dali sme do toho vsetky peniaze tak nas milujte a je jedno ako kvalitny produkt mate a naopak treba kopat do velkych spolocnosti mi pride rovnako ubohe ako prave tie priania nech skrachujete. Nikto Vas nenutil ist do toho.
  • ┳╱┳╭━╮┓╱┓┳━┓╱╱╭━╮
    ┣━┫┣━┫┃╱┃┣┫╱╱╱┣━┫
    ┻╱┻┗╱┻┗━┛┻━┛╱╱┗╱┻
    ┳━╮╱┳━┓╭━╮┓╱┓┏┳┓┳╱┳━┓┓╱┓┳
    ┣━┻╮┣┫╱┣━┫┃╱┃╱┃╱┃╱┣━╱┃╱┃┃
    ┻━━╯┻━┛┗╱┻╰━╯╱┻╱┻╱┻╱╱╰━╯┻━┛
    ┳━━╮╭━╮┓╱┏
    ┃╱╱┃┣━┫╰━┫
    ┻━━╯┗╱┻╰━╯ with advice from the guy, who's just good enough to getting a rid of the dead human bodies.
  • Mart9
    Však taky neříkám nic proti jeho chování a na rozdíl od ostatních nevolám po jeho zabanování. Jeho příspěvky jsem skoro nikdy ani nečetl, protože nedávaly žádný smysl, jenže teď je pod každým příspěvkem, takže se mu nedá vyhnout. Mně to třeba vadí víc než nějaký trollující ubožáček, nad jehož snahou se člověk alespoň může pousmát. Prosím Jacku omez trochu své příspěvky, děkuji.
  • Jack1947
    Díky,díky... vřelá slova vždy potěší. *3*
  • já ti nevim, Jack sice dokáže být otravný tím jak je ho všude plno, ale aspoň se chová slušně, neviděl jsem ho že by byl agresivní nebo po někom vyjíždel, dokonce i když se po něm ostatní dost nevybíravě vozí tak jim to neoplácí stejnou mincí
  • "To že tě někdo vychoval ještě neznamená, že máš vychování" - Winston Wolfe
  • Chim
    I Games má svého Kolesu. Bohužel.

    http://www.stream.cz/nejnovejsi/fenomen/10003115-internetove-diskuze
  • Podla mna je to dobry napad. Fight Club by konecne spravil cest svojmu nazvu. Tym mam na mysli ze by ta tam vsetci zmlatili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit