Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zareaguju na tebe, co bych tam dělal... nejsem zajimavá osoba a tak. Uživatele se tam nezvou... stejnak.

    Jestli si myslí opak, no ták tohle by dokázal přeci každý...

    ( Jsou určitě hodnotnější lidé at mají prostor, néé průměrnáci nebo blbci mého charakteru, co vrchol dne je to co provádí).
  • Mart9
    Navrhuji pozvat do podcastu Jacka1947, ať se tam pořádně vydovádí, protože to je něco příšerného, jak v posledních dnech reaguje doslova na každý příspěvek.
  • tonnymontana
    Jen bych mozna byt v podobnem poradu si napsal nejake body na papir treba kdyz moderator hledal v pameti rozhovory mohlo to byt daleko kratsi nez nic nerikajici urputne vzpominani ale to je jen detail urcite by to pomohlo ve sviznosti:)
  • Ja bych vybral jiny pravidlo—"Paklize lidi nikdo nevychova, tak se zkratka budou chovat jako prasata."

    PS—Byt tam byl Macura, tak se ze stoosmdesatosmicky vyklubal povedenej dil.
  • Jack1947
    Nejlepší je když né tvojí vinou se všichni sesypou třeba na tebe, odsoudí tě a si pro ně ten co to zkazil.
    Něco o co nestojí nikdo... Vytrollovat? ale no ták, to nevím - konec je když kromě nadávání skrz chat se ještě přidáj nadávky skrz... no mikrofonek. ( zakázal bych to uplně a vědi proč v ranked serverech cod to prostě není povolené).
  • Keyz
    Zajímavé téma ohledně nadávek a podobného chování v dané hře.

    Osobně jsem to dělal vždy následovně: Jestliže hra vyžadoval spolupráci a házelo to náhodné lidi, tak jsem ty kecy neřešil. Stejně tomu nejde zamezit a vždy to nějak prolomí. Jen se divím, jak někdo může jít na TS apod. s lidmi které nezná a čekat, pozitivní jednání ve hře. To je dost komické.
    A jestli to danému hráči brání v postupu hrou, tak si má najít skupinu lidí se kterýma bude hrát. Tedy nějaký klan apod. Prostě si to chce rozmyslet jak to budu hrát. Zda jen tak pro srandu, tak pak budu potkává náhodné lidi a tedy i kecy. Anebo zda to chci hrát lépe a více, tak pak je potřeba hledat si kámoše.

    Jinak to prostě ani nejde. To vypadá, že někdo řeší nesmysl typu: Chci to hrát dobře ale nechci se vázat na lidi. To prostě nejde. Když je ta komunikace potřeba, aby člověk hrál lépe, tak je potřeba najít si skupinu lidí, kde tohle většinou tolik nehrozí jako u náhodných skupin. Hlavně nemá cenu se pak hádat v s nějakým tupcem. Jestli je možnost ho nahlásit OK ale jinak to je nejlepší neřešit. Tohle lehce vyřeší každý člověk ignorací a netřeba čekat na řešení od vydavatele a mezitím hru nehrát. Navíc pak vydavatel vymyslí nějaké extra šílené restrikce a dopadne to blbě.

    Anebo ho vytrollovat. Když se to povede, tak to stojí za to *15*
  • to je v poradku jen jsem se ptal, jinak taky gratulace :)
  • Jack1947
    Gratulace a určitě to každý chápe... holt někdy to výjde na pozdějc ale vždycky se recenze schválí nakonec.
  • blixa
    Sorry. tohle delam ja a minulej tejden se mi narodila dcera, takze jsem mel trochu jiny starosti.. Mrknu na to asap.
  • Jack1947
    Tak nevím napiš možná přímo na podporu - připomínek nebo tak.
  • na cities xl, nevim jestli vyhovovala ale nebyl to trolling normalni recenze, jak rikam, uz tady zverejnili i horší kusy
  • Jack1947
    Na co si psal recenzi a vyhovovala vůbec... ( myslím obsahem)
  • ja už napsal pred 2 tydny a nic, zajimave pritom tu uverejnuji i takove recenze ktere maji jen jednu vetu a jeste i tam jsou gramaticke chyby *7*
  • Jack1947
    Záleží na tom jaká je chut, vytíženost atp... ale většinou do 2dnů. Proč chceš se regnout a napsat recenzi?
  • jak často se tu aktualizuji čtenarske recenze?
  • Jack1947
    Ok. *7*
  • Chim
    Přece tu nebudu spoilerovat :). Hledej a nalezneš, pravda se nalézá překvapivě až na samém konci.

    A ať tě při tom hledání provází síla.
  • Jack1947
    A jak zní?
  • Chim
    A dnešní stoosmaosmdesáte pravidlo fight clubu zní... ?

    EDIT: a jo, už to tam je :)
  • Jack1947
    Co to zase plácáš? *7* Závidíš mi že mně mají radší... jo to nas*re. Já se chovám totiž normálně a né jak někteří dem*nti tady.

    Takže ano, mám dle tebe jistá privilegia a až mi podáš koment kde jsem na někoho nadával - btw to jsem se bránil tak pak možná zatím ží v tom že jsem tadxy např pracovně a "můžu" si dovolovat co chci ( *15* což je velice vtipné ale když tomu věříš).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit