Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablovka určitě ně. Dark Souls obsahuje vše, co má mít moderní RPG. Je tam spousty voleb. I volba cesty určuje, jak svět bude reagovat. Je tam crafting, enchanting, je tam magie, jsou tam desítky armoringu, je tam sekání, bodaní, desítky animací pro zbraně, jsou tam questové linie, kde můžeš dělat volby s NPC, jak psal kolega, můžeš se přidávat do guild a můžeš se přidávat k hodné či zlé guildě. Prostě RPG jako řemen.
  • jen škoda že Zaklínače nedělál génius Hidetaka Miyazaki, pak jsme mohli dostat opravdu propracované fantasy a né sladký popík pro teplouše.
  • Volby tam jsou, zkus si to zahrát *5*
  • Klasické akční rpg, takže Diablovka, vidíš, stačilo mi ukrást nick a hned se shodneme, neuvěřitelné *1*
  • Tak aspoň ty volby tam mohli dát nebo aspoň nějak propracovat chovaní Zaklínače, stejně už totálně poplivali lore, takže to je jedno. *15*
  • V Zaklínači si nemůžeš zvolit povolání, protože hraješ za zaklínače, to musí snad bejt jasný i tobě

    Hele kolik ti je, že ti přijde vtipný krást lidem nicky, doufám že ne víc než 10 let *1*
  • Kamo ALFA může bejt jen jeden koukej se přejmenovat na BETA *1*
  • Wizardy nejsou RPG, tohle není vtipné ani jako trolling. Wizardy jsou RPG asi jako Mass Effect 2...
  • PS. Samozřejmě Dark Souls je daleko větší RPG než např. Wizardy, což není RPG vůbec...
  • Proto Zaklínač není RPG, tam si nemůžeš zvolit vůbec nic.
  • Já bych to osobně uzavřel, že Dark Souls je naprosto klasické akční RPG a Zaklínače bych nazval příběhovou adventurou s RPG prvky.
  • jde predevsim o to, ze ta serie je celkem uspesna a dobre hodnocena tak by osobni pocity mohli jit trochu stranou. stejny jako kdyz bych prohlasil treba o xcom2, division, tombraider, zaklinac3 (ktery bych treba nemel rad) ze to sou sr*cky a nebudem to urcite recenzovat.
  • Naruto a Pokemoni jsou trochu něco jineho. Jen abys věděl...
  • chybne razeni souls her mezi rpg je uz ohranej trolling, to uz v soucasnosti nemysli vazne ani packovaci
  • Jasně, ve Skyrimu můžeš být co chceš, zvlášť s mody, třeba i farmář nebo obchodník nebo lovec co prodává kožešiny nebo bylinkář, otec od rodiny, starosta vesnice, rybář, ale taky zloděj co skáče po střechách nebo upír co po nocích saje lidem krev, pokud jde o tohle "zvol si svou vlastní cestu" je Skyrim opravdu prvotřídní
  • Zrzzek
    Když sem házíš hry z rukávu. A co Skyrim? Je to RPG? Máš tam nějaké rozhodování při questech?

    Vytvoříš si postavu - s původem, máš statistiky, které si vylepšuješ. Příběh je tam také. Koukni se někam. Sem na games, na wiki, na jiné weby a víš co najdeš? Že je to RPG...
  • Myslim, že to můžem uzavřít tim, že DS je výborná akční hra, nebo hodně slabé rpg, lepší se držet toho v čem vyniká
  • Mart9
    Byla to taková upřímná sranda, to mám rád.
  • tak ne každý je fanda Pokemonů, ale mohl to říct diplomatičtěji
  • Jasně, vše je dané scénářem a opravdová svoboda není. Prostě Last of Us. Díky za potvrzení. Jinak jaké cechy jsou v Zaklínači, jsem si jich nevšiml a můžu tam roleplayovat za úplného bídáka? Mohl bys mě navést, jak to mám udělat :) Ten Geraltův moralismus mě neskonale sral, takže jestli je tam šance si udělat bídáka sem s ním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit