Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano, vše z toho co jsi napsal můžeš dělat i v Zaklinači, jen to děláš na základě různých rozhodnutí a voleb při questech a v příbéhu, ne na základě toho, zda nějaké NPC vezmeš po hlavě palcátem či nikoliv, to je rozdíl mezi RPG a akční hrou, je snad jasné, že když hraju Resident Evil, rozhodnutí jestli zastřelím nějakého zombíka, nebo ho nechám dál šourat po ulici a obejdu ho, protože i taková bytost má právo na existenci, neni roleplayování *1*
  • ta reakce martina bacha na naruta (hra ktera ma vyjit) "urcite ne, sr*cka bla bla" me docela zaskocila u herniho novinare. co sem koukal na recenze, je ta serie velice dobre hodnocena a to ze se mu nelibi styl hry pripadne zanr je spis jeho problem, ale rovnou to odsoudit s tim, ze to bude sr*cka? silne neprofesionalni a hloupe.
  • to bys nějaký musel napsat zlatíčko. A co napíšeš na tohle. Dark Souls je více RPG než Zaklínač, protože opravdu tam je role-playing. Můžeš vytvořit charakter s původem a ten původ se promítne do statistik. Můžeš roleplayovat za hodné či zlé, můžeš se přidávat do cechů a chránit ostatní nebo je zabíjet. Má něco z toho Zaklínač?
  • protože píši z jiného PC

    agrumenty nedošly, ale vzhledem k tomu, že se ti nepovedlo vyvrátit ani jeden z té první várky, je trochu zbytečné sypat na tebe další *1*
  • proč začínáš měnit nicky? Argumenty došly, co?
  • "V Dark Souls můžeš zabít či zranit všechny NPC"

    ne nemůžeš, psali jsme si o tom o dva příspěvky zpátky, soustřeď se, vem si prášek nebo tak něco
  • PreidaQ
    A to výborné FPS pro děti.
  • "V Zaklínači taky můžeš zaútočit na kohokoliv z NPC, jen je nemůžeš zabít a ublížit jim, asi jako u té kočky nebo iluze"

    Zase krásná fabulace. V Dark Souls můžeš zabít či zranit všechny NPC, jaký to rozdíl od Zaklínače, kde vlastně svoboda rozhodovaní neexistuje. Vše záleží na scénáři. Z této logiky můžu usoudit, že Dark Souls je daleko více RPG než Zaklínač, kdyby jsme se drželi tvé pošahané logiky :)

    Myslím, že nikdo to tady vlastně nenapsal, proč to není RPG. Tak se pokus, můžeš být první. Pojď do toho.
  • Zrzzek tak magazín je synonymum pro časopis, múžeš říct "dělám internetový časopis" ale je to dost kostrbaté, protože se tak tradičně označuje tištěné periodikum
  • V Zaklínači taky můžeš zaútočit na kohokoliv z NPC, jen je nemůžeš zabít a ublížit jim, asi jako u té kočky nebo iluze *1*

    Proč neni DS rpg ti tu vysvětlovalo mnoho lidí, že to ty nedokážeš pochopit je problém na tvojí straně, když ti to nedošlo 20x, tak ani po 21. zbytečná námaha
  • Zrzzek
    Brutální kopírkou bych to nenazval... MTG je mnohem složitější a dost prvků je tam jiných...
  • Zrzzek
    Tak Bloodborne není RPG a na netu nemůže vycházet magazín, protože ten může být jen tištěný... Tak co se ještě při sobotě dozvíme? *1*
  • Mě jako člověk přijde ok, ale hry co dělá jdou absolutně mimo mě a asi si je nikdy nezahraju tak mě to moc nebavī
  • stěry? *15* Jasně, Gwynevere taky nemůžu zabít, protože je iliuze, co? Jediné co předvádíš je trapné fabulovaní. Kočka prostě uteče, zautočít můžeš na kolohokoliv narozdíl od takové Zaklínače *15*

    Jinak rád se dozvím, proč to není RPG. Předveď se...
  • Když ty si na ty stěry vždycky tak naběhneš, člověk se opravdu nemusí moc snažit *1*
  • neponižuj se. *7*
  • Kočka nejde zabít

    Jestli je Dark Souls rpg, tak já jsem potomek z linie Julia Cézara a Kleopatry *1*

    PS internetové stránky nejsou magazín, ten vychází tištěný *7*
  • Sorry, ale neberte (nebo se tam cpe sám?) tam toho Macuru - chodí tam vždycky, aby promo na svojí hru a ke všemu je neskutečně nudnej.
  • Většina magazínu považuje Dark Souls za jedno z nejlepších RPG historie, opravdu mě netankuje, co si myslí nějaký človíček, co to ani nehrál.

    Tady si přečti na uklidněnou: https://www.rockpapershotgun.com/2015/07/10/best-rpg/8/

    BTW Jaké NPC v Dark Souls nejde zabít? Řekl bych, že tam jdou zabít všechny.
  • Nejdou tam zabít uplně všechny NPC a navíc mluvili o rpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit