Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak samozřejmě Dark Souls/ Bloodborne má zabijení NPC, oživovaní NPC. Zabiješ NPC - zrušíš si linii a další postihy...
  • naprosty souhlas. a to ze standard bude vic podporovan v esportu atd... ruku na srdce. lidi ktery berou HS profesionalne, nejaky standard model a ze prijdou o nektery karty vubec netrapi, proste se adaptujou na novy vyber.
  • Tanatonaut
    Na ty si už nikdo nepamatuje. Bohužel. Dnes je Fallout jen FPS pro děti
  • No mě teda přijde, že to Aleš prezentoval dost zaujatě. Vždyť můžeš hrát pořád Wild, což je v podstatě současný stav HS (dá se tam rankovat, levelovat dělat questy) a pak standart kde tedy budou chybět některá rozšíření, ale funkčnost bude stejná. Nějak v tom nevidím žádný problém. Pravda je v tom, že nový hráči budou mít ve standartu větší šanci, jelikož nebudou muset mít tolik karet. Toť vše.
  • WalkingWad
    Tak HS je brutální kopírka MTG, takže prostě zkopírovali i formáty... vůbec mě to nepřekvapuje... :)
  • Zaujal jsi me, ted si budu muset ten FC poslechnout.
  • wizardry 8 a ve wiz 7 byl napriklad zajimavej prvek, po zabiti prevoznika se objevil jeho krutej duch a slaby parte dost komplikoval prechod reky *5*
  • RPG kde šly zabít všechny postavy? Co třeba Fallout 1 a 2?
  • Tanatonaut
    Skvělý Fight Club. A i když jsem, jakožto člověk nestižený nutkáním být na soc. sítích, spíš proti Velkému Bratrovi, tak by na konci mohl být Periscopový epilog častěji.
  • tak nasledky navstevy pana bulire jsou nedozirne, minule padla jen zminecka o darkest dungeon, nacez zareagoval, ze jeho "kamarad" (udajne dlouholety expert rgp only hardcore gamer) u toho breci nad nespravedlnosti a neodvratnosti wipeoutu a vysledek? dneska o dd uz ani ta zminecka, pritom tak vyvazenou hru by jinde sotva pohledal *5*
  • Nechytnul jsme video od začátku, ale teda nevím co si o tom myslet: Moravian Area Network,striptérky co platí vývojářům, kikstarter stretch goal - striptérky pro vývojáře, Pavel uspokojený steam controlerem, Pavel s banánem v ruce a následně vrhajícím po kolegovi... *8*
  • s tim HS is delaj prrdel ne ? to jsou hazly ze to svet nevidel. Sviine svinsky bolsevicky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit