Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Lidi si stěžovali, že Fight Club není Fight Club, ale Studio Kroměříž. No tak jednou někdo vrátil nadávku z chatu zpátky autorovi. Aktuální skóre je tedy 784:1.
    • Mě ani tak nevadí vrátit nadávku, ale když někdo do chatu napíše, že Overwatch je kravina (nebo blbost, špatná hra... už nevím jak to bylo přesně) a pan Ryneš se do něj hned zostra opře, tak se chová stejně jako mnoho lidí tady v diskuzích (jako rozmazlenej fracek, co mu nikdo nesmí na jeho hru sáhnout).
      • Jack1947
        Přehnaná reakce no, já to tak třeba nemám ale spousta fanbojů má s tím hroznej problém je to taková ta nemoc. (Morraw by vyprávěl) ve většině případů je to u jinejch AAA her kdy se snaží ospravedlnit že nekupovali zabugovanou srajdu...
  • Je vtipné, jak fanboys nekorektních Vávrů a Drdů mají najednou oheň na střeše, když je ostřejší někdo jiný než jejich bůžci *5*
  • Kérka drsná asi jak moje trenky... Urážky plynoucí z úst vůči divákům a neustále hejtovani určité hry.

    Profesionální přístup každým coulem...
    Anonymní divák je taky divák který vám dělá návštěvnost. Poslední FC byly tragické, co se týká hostů.

    Snad od nového roku bude kvalita.
    • Ronox
      <3
    • Femto
      Od kdy by mělo být tetovaní drsné? Tetovaní dělá snad muže drsnější? To jsou mi názory. Pff, mám celou roku pokérovanou a nepřipadám si absolutně o nic více drsně než před tetováním. Tetováni by mělo něco symbolizovat pro člověka, který je nositelem tetovaní, ostatním může být jeho tetovaní u prdele, protože se tetuje pro sebe a ne pro okolí, já to tak tedy aspoň mám...
      • Tak by to mělo být, ale v dnešní době 99% tetování je jen machrovina.
        • Machrovina to byla v dobách, kdy to byl symbol kriminálu nebo to mělo pár lidí. Dneska už je ale tetovanej každej druhej, už je to prostě "jen" normální.
          • Já jsem to tak i myslel. Ne že je to machrovina, jen ty lidi si to myslej.
  • Llour
    Tak jsem si říkal, jestli zase vytáhne Ryneš svůj klasický KC hate a nezklamal. Chlapec má velké řeči, ale být tam někdo z WH tak se ze**re jak malej chlapeček. Závist z páně Ryneše cáká každým pórem jeho mizerného tetování *6* *6*
    • Femto
      Jo, jo. Taky mě to naštvalo, teď jestli to uvidí Vávra, tak se urazí a už nikdy nepřijde do FC. Prvně Bob v diskuzi a teď Ryneš ve FC. Chudák Dan se nebude stíhat vyplakávat na Facebooku. Já osobně pevně doufám že Dan takový renesanční člověk srovnatelný s Da Vincim, se na to určitě tentokráte povznese a nebude řešit takové přízemní věci a raději dodělá svou renesační hru.
      • Llour
        Jsi absolutně vedle, stejně jako Ryneš. Nemám problém, když někdo kritizuje hru, co už VYŠLA - VYŠLA Femto. Ale pí**vat při KAŽDÉ účasti ve FC hru, která ještě není hotová je známka duševní choroby nebo pořádného mindráku. To nemá co dělat s Danem.
        • Ronox
          1. Jsem rád, že jsem tě nezklamal! Příště se budu snažit znovu tě nezklamat.
          2. Hra vyšla v EA a nyní se nachází v beta stavu, tudíž mechanikami se hra už nezmění. Combat je stále frustrující, krkolomný a absolutně nezábavný. Už jen fakt, že si většina vývojářů na něj bere gamepad ukazuje, že je něco špatně. KC:D je hezký simulátor české krajiny, to je vše. Mě, jakožto backera to štve o to víc.
          3. Ten hate je hlavně pro ten kult pomatenců kolem toho, co ten titul vyzdvihují do nebes, protože tu hru jen slepě brání i přes všechny faily ať už v betě, tak v komunikaci ze strany WH, která poslední dobou je naprosto příšerná. Viz informování o zrušení aktů, Danův damage control ve vlogech atd. Jak by se asi cítili backeři Star Citizenu, kdyby Roberts oznámil zrušení hromady featur. Ten to radši prostě odloží, ale dodělá.
          4. Třeba si někdy sednu na gauč ve FC s někým z WH, ale negarantuji ti, že se ze*eru :)) V tom bych tě možná zklamal :(
          • Tak mě třeba ten souják co je v betě vyhovuje a to jsem se toho bál. Člověk tomu musí dát ale trochu čas aby se do toho dostal. A taky to není souboják, kde může člověk mlátit to tlačítek ale musí u to přemýšlet a taktizovat a učit se komba: Je ale pravda, že provést komba je těžké ale ne nemožné a člověk tomu musí dát jenom ten čas. Mám v betě nahráno 90 hodin a není tak nic co by mě vyloženě štvalo.
            Co se týče komunikace tak nevím, kde je problém. Lidé z Warhorse na foru odpovídají.
            • Hz: Je to jak říkaš. Když jsem na to koukal tak mi to přišlo chaotické, nepřehledné a divné ale když to člověk hraje tak to je úplně jina věc. Nevím jak tě tak hra zajímá. Jestli vůbec tak to je samozřejmě v pořádku ale myslím že zanevřít na KC kvůli soubojovému systému není nutné. Třeba tam najdeš něco jiného, třeba dobrý příběh (snad). Má tam být taky stealth a jiné způsoby projití hrou tak uvidíš. Pro mne je ta hra nejočekávanější protože to je to co chci celý život: velké RPG z historie bez kouzel a podobně. To že to je český středověk je už bonus. Kdyby to dělali třeba francouzi,němci nebo angličané z jejich středověku tak by bych byl stejně nahypovaný.
            • Nejde o to, ze jsou souboje težké. Problém je v tom (aspoň pro me), ze ty postavy u toho vypadají jako by byly postizeny - působí strašně neprirozene. Člověku, který to hraje, to možná nepřijde - ten se soustředí na to, aby jeho postava v boji nezemrela. Ale mne, jako divákovi, který se muže soustředit jen na to jak to vypadá, ten souboj připadá dost tragikomickej.
          • Musim souhlasit, že ten combat system zněl z počátků dobře ale prakticky to moc nefunguje a neni to zábava ale frustrace a o zábavu přece jde ne? Snad dodají možnost vypnout to a nechají jen máchání mečem jak v Elder Scrolls.
            • Ronox
              To si nemyslím. Podívej se jak teď interně u nich vypadá melee combat, který jak ve videu i potvrzuje je stejný, jako systém se zbraněmi. https://youtu.be/jlaY3Ao-eqg?t=1081
          • Llour
            Nejsem žádný fanatický zastánce té hry, ale stojím si za tím, co jsem psal výše. Neustále na hru útočit, protože mi nesedí, navíc do nedokončené hry (popisuješ stav hry 2 roky před vydáním). Tímhle přístupem zasviní někteří jedinci všechny místní diskuse o hrách od EA, Ubisoftu atd.. a je to únavný a otravný. Zkritizuj to, fajn, ale tvl pořád a pořád *7*
            • jó, kam se hrabe Kingdom Come na veledílo jako Black Hole *1* *1*
            • Ronox
              Poslední stav - https://youtu.be/JyWqCew1g-A?t=394 . Stále ten samý styl. Že vylepší AI a trochu fungování komb neznamená, že kompletně překopali souboják. Ten bude stále stejně nezábavný a frustrující.
            • Llour
              Složka soubojů byla vydána už před rokem -- hra vyjde cca 3/4 kvartál, kritizuješ 2 roky starý obsah. Vávra řekl, že teprve před pár týdny byla uzavřena interní alfa(souboje i AI překopali). Zkuste si zahrát jakoukoliv AAA hru od EA, Blizzardu atd...2-2,5 roku před vydáním. Ani vývojáři by ji nerozjeli. Já jsem byl osobně hodně kritický k nové Civce, ale to neznamená, že budu pod každým článkem, který na games Aleš Smutný o té hře napíše (a že jich bylo) budu opruzovat a tu hru pi**vat. Já jsem jen sprostý nobody, ale u profíka bych čekal pragmatický přístup.
            • Ronox
              Dva roky? Pokud se nepletu, tak hra vyjde příští rok. Poslední Danův vlog byl mimo damage controlu o tom, že už jen hledají bugy a hru optimalizují. Hlavně pro mě se z toho stal už takový running joke, protože veškerý updaty a informace od ohlášení to očekávání dupou víc a víc do země. Zase bych si nedovolil kritizovat něco, co nehraju/neznám. Každou verzi na Steamu jsem spustil a prozkoumal, a jak říkám, tak je to vděčný fuel pro hate, viz včerejší reakce na chatu :))
        • Femto
          Hele Vávra vydal betu, beta by měla odpovídat +- finální verzi hry. On sám šel s kůží na trh a vydal betu. Mohl to nazvat alpu 2.0, jenže to neudělal, takže v tomhle směru klidně může přijít na hru kritika. I kritika je důležitá pro vývojáře jako zpětná vazba. Navíc kritika je poměrně i zasloužená. To co ukázal v betě bylo na úrovni rané alphy, tak se nedivme, že ne každý z toho skáče do nebes. Ten combat? Hmm, ten se měnit už moc nebude, ne? Jak dlouho tě bude bavit? To ať si každý odpoví sám. Navíc si myslím, že to není od něho hate ale spíše taková nadsázka na resenační projevy Vávry *3*
  • Precisely, Mr. Ryneš is *sniff* a excellent example of a so called post-modern asshole.
    • an excellent example*
  • Vůbec se Davidovi nedivím. Občas žasnu a mrzí mě to zároveň, jak se lidi mezi sebou chovají tady v diskusích a na chatu u streamů. Pak se holt nemůžou divit, že se stejnou "slušností" se k nim ostatní chovají.
    • Je to spis ukazka neprofesionality. Pokud se k tobe chova nekdo jako prostoducha lama, profik by se chovat jako prostoducha lama nemel.

      Spis jen uvaha. Popravde me ten clovek nejak nezajima, takze jsem toho moc nevidel...
      • Doufam, ze to ve svym zivote striktne dodrzujes, profiku...
        • Si piš! :D
          • Ale je fakt, ze ostatni vyvojare si rad zhejtuju, nejlip osobne :D
        • V jeho pozici nebo v pozici kde se to očekává je vhodné to dodržovat a nedělat, že sebe fracka co uráží atd...

          Tohle není hodné obdivu, když se bavíme o chování. A když mě štve hlupák, tak to nebudu řešit podobně hloupou akcí... Pak to je srážka dvou hlupáků a to opravdu řešení...
          • viz. predchozi komentar
  • Femto
    Ryneš Super! Hnul žlučí pár zakomplexovancům! Zvěte ho časteji!
    • Počítám se taky když jsem zakomplexovaný, ale jeho hlášky mně bavily? :D
    • Co je "super" na tom, že se tak hrubým způsobem choval vůči divákům?

      Mě to od něj přišlo zoufalé a neprofesionální. Asi měl špatný den. Jsme jen lidi, ale to rozhodně není důvod kolem sebe ve vysílání kopat nohama jako malé dítě.

      Kvůli tomuhle se na Fight Club nedívám. Podcast jsem po jeho druhém výstupu vypnul.
      • Femto
        občas není zbytí a musíš být vulgární, znám spoustu inteligetních lidí, kteří se občas neudrží a jsou vulgární jako dlaždič, navíc když ho ti zakomplexovanci napadají na chatu, tak je dobře že se ozve. Prvně by se měli chovat slušně ti lidi na chatu. Navíc pořád se jmenuje FightClub...
        • Každý je občas vulgární. Někdy to zkrátka je potřeba kvůli důrazu, ale tohle mi přišlo nešťastné.

          Reagoval totiž na něco naprosto nepodstatného. To je podle mě tou hlavní chybou. Pokud se nepletu, ten chat je viditelný jen během živého vysílání a poté už není nikde k nalezení, protože ho nahradí ty běžné komentáře jako u nahraných videí.

          Jinak řečeno - názory a blbé kecy v něm jsou naprosto nepodstatný. Nikdo je už zpětně nenajde a nic vlastně neznamenají.

          Kdežto tenhle podcast bude mít během pár dnů tisíce zhlédnutí a každý tam uvidí zbytečnou reakci na nějakého hlupáka z chatu. Zkrátka si myslím, že si to mohl odpustit.

          Prvně brblal na diváka, kterému se na rozdíl od něj Overwatch moc nelíbí a pak ty řeči o píč*ch a řečech typu "tvoje máma" - na to jsem fakt už neměl náladu.
          • Jack1947
            Proto to je Fight club tohle by v tv neprošlo ani po 10té večer

            ( i když je ta dnešní doba už hoodně uvolněná - co se mluvy týče ne zkreslenosti zpráv co nám podsouvají)
            • Jack1947
              No ona je otázka jestli ti lidi co tam jsou třeba hosti jsou z redakce - Kdyby tam byl Vávra a ohradil se do chatu nebo veřejně někoho nažzval čurákkem tak by se to třeba ani neřešilo.

              Já jsem to neviděl jenom reaguji na vzniklý problém ---
            • Ta věta "proto je to fightclub", ale neznamená, ze se v něm budou lidi navzájem urážet. Mělo by to snad znamenat, ze si v něm lidi budou vyměňovat rozdílné názory - ideálně ale slušnou formou, ne? Jestli se redakce snižuje na úroveň nějakých zamindrákovaných chudáčku z chatu, tak to je podle me chyba. To přece nemá nikdo z nich za potrebi.
        • Sprostej jsem. Ale nikdy vuci lajkum, ikdyby byli sebevetsi dlazdici. Oko za oko je jen omluva a jeste k tomu slaba.
          • Tak to si fejsbuk oddechl...
      • mužete dat odkaz na tu čast videa?
      • Jo, takze to potvrzuje, ze to dela dobre...

        Btw, kdyz nekdo neleze anonymnim hnupum na diskusich do p*dele a nazve kkty pravym jmenem je neprofesionalni? Tak to vice takovych "nekorektnich neprofesionalu".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit