Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skrze pudy k nejkrásnější emoci, k erekci ))

    Rogue One—má svoje mouchy (hudba(!), ze střižení scén plynoucí zkratka postav i souvislostí), ale je to nový film. Což se o nabízejícím se srovnání s epizodou VII říct nedá. Force Awakens má skvělou jen Rey. Nic víc.

    Hry 2016—Ruku do ohně dám v tomhle roce za XCOM2, Witness, Inside a Undertale. Last Guardian mě teprve čeká a herní prototypy za hraniční čárou tu beztak nikoho nezajímají ))

    Mír s Váma.
  • Mart9
    Jenom řekl, co si všichni ostatní myslí.
  • Já se jen modlím, aby právě ta absence té tvé fantasmag(or)ie nezlomila Vávrovi vaz. Protože ač nejsem žádný hardcore fanoušek fantasy žánru, pořád mi nějak nejde na rozum, co vlastně rpg bez fantasy prvků dokáže hráčům nabídnout kromě historické přesnosti.
  • TheGGG
    o to je to smutnější...
  • Femto
    Určitě má totiž potřebu machrovat s tetováním před skupinou složenou z Veskoslavů a jemu podobných existencí *15*
  • Jo a pisou se tam dve "n", mistre. Kdyz neumis anglicky, tak se ten jazyk nesnaz pouzivat radoby cool fraze. Comprendes, mierda?
  • A co je vetsina lidi tady? GGG A Hnujoslav tu smrdi uz roky, stejne tak LV426, Jack1947. Jednou jim nekdo neco odpalkuje zpatky - a zaslouzene - a diskuteri se tu muzou potentit. Jak maly decka na piskovisti - on mi ukraad motovkuuuuuuu. =DD
  • To jak tam má Grygar vyhrnutý rukávy a pořád ukazuje tu pokérovanou ruku mě strašně baví :D
  • Kde sou ty prednasky slibeny na svatky?!?
  • to je silný kafe
  • cas 39:33

    jiny, ale podobny slovo tam pouzije na adresu mistniho diskutera lv426
  • krome jinyho tam i v jeden moment o tvym kamosovi lv426 rika, ze je ydiot nebo tak neco

    rynes je proste nevycvalanec
  • Pana Ryneše v podcastu ani v ČR nechceme!!! ;)
  • zaty
    Řekl subjektivní názor a podle odpovědi ten pisatel v chatu asi nenapsal rovněž nic slušného.
  • :D Tak jsem udělal chybu no.
  • zaty
    A pečeš housky, nebo rohlíky?
  • Mně je jedno, že hejtoval Kingdom Come. Jsem baker, protože mě ta hra zaujala hlavně tím, že v tom RPG není trapná fantasmag(or)ie. Beztak je vidět, že Vávrovi ten fintesák závidí. Je jasný, že ta hra nebude dokonalá, ale která hra dneska taky je, co?
  • ne, jen nepochopil dizajn hry
  • zdeeneek
    Kingdom Come vystihl naprosto přesně.
  • P.S.
    26:50

    pro inquisitora: to už se tady rešilo jestli to bylo vhodne nebo ne, nazory se ruzni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit