Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Hele Vávra vydal betu, beta by měla odpovídat +- finální verzi hry. On sám šel s kůží na trh a vydal betu. Mohl to nazvat alpu 2.0, jenže to neudělal, takže v tomhle směru klidně může přijít na hru kritika. I kritika je důležitá pro vývojáře jako zpětná vazba. Navíc kritika je poměrně i zasloužená. To co ukázal v betě bylo na úrovni rané alphy, tak se nedivme, že ne každý z toho skáče do nebes. Ten combat? Hmm, ten se měnit už moc nebude, ne? Jak dlouho tě bude bavit? To ať si každý odpoví sám. Navíc si myslím, že to není od něho hate ale spíše taková nadsázka na resenační projevy Vávry *3*
  • Llour
    Jsi absolutně vedle, stejně jako Ryneš. Nemám problém, když někdo kritizuje hru, co už VYŠLA - VYŠLA Femto. Ale pí**vat při KAŽDÉ účasti ve FC hru, která ještě není hotová je známka duševní choroby nebo pořádného mindráku. To nemá co dělat s Danem.
  • Femto
    Jo, jo. Taky mě to naštvalo, teď jestli to uvidí Vávra, tak se urazí a už nikdy nepřijde do FC. Prvně Bob v diskuzi a teď Ryneš ve FC. Chudák Dan se nebude stíhat vyplakávat na Facebooku. Já osobně pevně doufám že Dan takový renesanční člověk srovnatelný s Da Vincim, se na to určitě tentokráte povznese a nebude řešit takové přízemní věci a raději dodělá svou renesační hru.
  • Llour
    Tak jsem si říkal, jestli zase vytáhne Ryneš svůj klasický KC hate a nezklamal. Chlapec má velké řeči, ale být tam někdo z WH tak se ze**re jak malej chlapeček. Závist z páně Ryneše cáká každým pórem jeho mizerného tetování *6* *6*
  • Tak to si fejsbuk oddechl...
  • Doufam, ze to ve svym zivote striktne dodrzujes, profiku...
  • Ta věta "proto je to fightclub", ale neznamená, ze se v něm budou lidi navzájem urážet. Mělo by to snad znamenat, ze si v něm lidi budou vyměňovat rozdílné názory - ideálně ale slušnou formou, ne? Jestli se redakce snižuje na úroveň nějakých zamindrákovaných chudáčku z chatu, tak to je podle me chyba. To přece nemá nikdo z nich za potrebi.
  • Precisely, Mr. Ryneš is *sniff* a excellent example of a so called post-modern asshole.
  • Jack1947
    Proto to je Fight club tohle by v tv neprošlo ani po 10té večer

    ( i když je ta dnešní doba už hoodně uvolněná - co se mluvy týče ne zkreslenosti zpráv co nám podsouvají)
  • Každý je občas vulgární. Někdy to zkrátka je potřeba kvůli důrazu, ale tohle mi přišlo nešťastné.

    Reagoval totiž na něco naprosto nepodstatného. To je podle mě tou hlavní chybou. Pokud se nepletu, ten chat je viditelný jen během živého vysílání a poté už není nikde k nalezení, protože ho nahradí ty běžné komentáře jako u nahraných videí.

    Jinak řečeno - názory a blbé kecy v něm jsou naprosto nepodstatný. Nikdo je už zpětně nenajde a nic vlastně neznamenají.

    Kdežto tenhle podcast bude mít během pár dnů tisíce zhlédnutí a každý tam uvidí zbytečnou reakci na nějakého hlupáka z chatu. Zkrátka si myslím, že si to mohl odpustit.

    Prvně brblal na diváka, kterému se na rozdíl od něj Overwatch moc nelíbí a pak ty řeči o píč*ch a řečech typu "tvoje máma" - na to jsem fakt už neměl náladu.
  • Sprostej jsem. Ale nikdy vuci lajkum, ikdyby byli sebevetsi dlazdici. Oko za oko je jen omluva a jeste k tomu slaba.
  • Je to spis ukazka neprofesionality. Pokud se k tobe chova nekdo jako prostoducha lama, profik by se chovat jako prostoducha lama nemel.

    Spis jen uvaha. Popravde me ten clovek nejak nezajima, takze jsem toho moc nevidel...
  • Vůbec se Davidovi nedivím. Občas žasnu a mrzí mě to zároveň, jak se lidi mezi sebou chovají tady v diskusích a na chatu u streamů. Pak se holt nemůžou divit, že se stejnou "slušností" se k nim ostatní chovají.
  • Femto
    občas není zbytí a musíš být vulgární, znám spoustu inteligetních lidí, kteří se občas neudrží a jsou vulgární jako dlaždič, navíc když ho ti zakomplexovanci napadají na chatu, tak je dobře že se ozve. Prvně by se měli chovat slušně ti lidi na chatu. Navíc pořád se jmenuje FightClub...
  • mužete dat odkaz na tu čast videa?
  • Jo, takze to potvrzuje, ze to dela dobre...

    Btw, kdyz nekdo neleze anonymnim hnupum na diskusich do p*dele a nazve kkty pravym jmenem je neprofesionalni? Tak to vice takovych "nekorektnich neprofesionalu".
  • Co je "super" na tom, že se tak hrubým způsobem choval vůči divákům?

    Mě to od něj přišlo zoufalé a neprofesionální. Asi měl špatný den. Jsme jen lidi, ale to rozhodně není důvod kolem sebe ve vysílání kopat nohama jako malé dítě.

    Kvůli tomuhle se na Fight Club nedívám. Podcast jsem po jeho druhém výstupu vypnul.
  • Femto
    Ryneš Super! Hnul žlučí pár zakomplexovancům! Zvěte ho časteji!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit