Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vavru moc nemusím, ale aspoň sa v hrách vyzná a na to odkiaľ pochádza to dotiahol celkom vysoko.
  • Koukam, ze Rynes vzbudil pomerne pozdvizeni - tleskam a jen tak dal, mozna to zdejsi fracky neco nauci. =D
  • Ronox
    To si nemyslím. Podívej se jak teď interně u nich vypadá melee combat, který jak ve videu i potvrzuje je stejný, jako systém se zbraněmi. https://youtu.be/jlaY3Ao-eqg?t=1081
  • Ikdyz Rynese nemusim, s Vavrou s nim souhlas.
  • Ale míň Ryneše
  • an excellent example*
  • Dominator666
    Víc Davida!!!
  • rynes je takovej wanabe vavra, mel by si najit radsi vlastni zpusob realizace
  • Kterou?
  • Počítám se taky když jsem zakomplexovaný, ale jeho hlášky mně bavily? :D
  • herny kritik "profesional" hejtuje nedokoncenu hru rok pred vydanim...
  • Já jsem to tak i myslel. Ne že je to machrovina, jen ty lidi si to myslej.
  • Současnou verzi hry a stav se nedá nikde zahrát, poslední beta, která byla přístupná ukazovala stav hry a třeba soubojů cca před rokem.
  • Lima
    Bobe, ty jsi takový roztomilý tupounek, maminka tě má určitě ráda (tzv. opičí láska).
  • Musim souhlasit, že ten combat system zněl z počátků dobře ale prakticky to moc nefunguje a neni to zábava ale frustrace a o zábavu přece jde ne? Snad dodají možnost vypnout to a nechají jen máchání mečem jak v Elder Scrolls.
  • jó, kam se hrabe Kingdom Come na veledílo jako Black Hole *1* *1*
  • Jack1947
    Přehnaná reakce no, já to tak třeba nemám ale spousta fanbojů má s tím hroznej problém je to taková ta nemoc. (Morraw by vyprávěl) ve většině případů je to u jinejch AAA her kdy se snaží ospravedlnit že nekupovali zabugovanou srajdu...
  • vidiet ze vavra nechodi do FC kvoli par diskuterom. jasne. :)
  • Může to být genetika. Většinou to mají lidé s nízkými lícními kostmi, což Ryneš má.
  • Ronox
    Poslední stav - https://youtu.be/JyWqCew1g-A?t=394 . Stále ten samý styl. Že vylepší AI a trochu fungování komb neznamená, že kompletně překopali souboják. Ten bude stále stejně nezábavný a frustrující.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit