Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DwaR
    ty si posledné mesiace videl na games.cz aj diskusiu bez nezmyselného hejtu? ved ho tu stále točia tí istí diskutéri, ktorí sprdnú prakticky všetko. prisám fkat, že u niektorých nickov by človek nenašiel pozitívny príspevok.
  • Však je nikdo ten Level vydávat nenutí, stejně to čte jen pár lidí (nejedná se o hate, ale říkali to v nějakým podcastu, že na Levelu nic nevydělávají a dělají si ho jen tak pro radost).
  • jejich preference mě zaráží. Asi chtějí odliv čtenářů... Si tu nechají ty tři PC trolly v diskuzi, co řádí pod padesáti anonymy...
  • Malinko neorzumím tomu hatu tady. Fight Club jsem viděl celý a kluci nezklamali. Za mě OK:)
  • Tak ono by se dalo cekat, ze se budou chlapci v redakci zajimat i o velkorozpoctove novinky a ne ze jejich hlavni zaber bude retro a indie hry. Jen minuly tyden tu byly 3 gamesplaye se starsima hrama a recenze jsou prevazne indie hry a to casto dost pochybnych kvalit.
  • Nioh, to je nějaká asijská akčni hra? Inu proč ne, Japonci tyhle bezduché akční mlátičky vždycky uměli
  • Spíš mě vadí ta zastaralá grafika a design. Vypadá to, jak nějaká budgetovka...
  • Mart9
    Nádhera *15* Aleš je vítěz podcastu.
  • Jestli je to lepší je věc názoru, i když z tvojí reakce spíš vypadá, že si myslíš, že tvůj názor je fakt, což bohužel není, takže doporučuju to tady přestat lidem cpát tímhle způsobem ať nejsi za otravného fanatického trolla. Jinak s tím kandidátem si pobavil. Zaklínač 3 má víc GOTY než Nioh a Dark Souls dohromady a ty si oháníš kandidaturou na hru roku v březnu. Solidní try-hard. *15*
  • Ty pohledy jsou k nezaplaceni :D
  • Taky jsem doufal… tady jsem to chytal mobilem, na pamatku… :)
    https://i.nahraj.to/f/1G17.png
  • Pouštíš se na hodně tenký led, jde vidět, že jsi hledat dlouho, ale stačí si pustit gameplay, Nioh je možná až moc temný, více sluníčka bych uvítal. Zaklínač je zase druhý extrém. Jinak samozřejmě vím, že jsi n čili trollík obecný, ale líbí se mi, jak jste čím dál více z těch konzolovek v prdeli :)
  • https://jcphotog.wordpress.com/2016/11/02/nioh-image-explosion/

    dobra diskoteka
  • Nějakej Nioh? *15* Hezké, jenom je to kandidát na hru roku a mnohem lepší než generické open-wordy Horizon a Zaklínač dohromady...
  • Ten byl dobrej, jsem si nevšiml, že Nioh má vizuál rozteklé olejmalby jako Zaklínač 3 *15*
  • To je mi úplně jedno a není to relevantní z pohledu čtenáře. Pokud je Level důvod, proč na Games nezvládají svojí práci na 100%, měli by si vybrat.
  • Ty nehraješ Horizon a radši tady OPĚT pláčeš, že tu není recenze na nějakej Nioh? *7* Nepřeháníte to trochu pánové?
  • se holt smir s tim, ze tyhle genericky rubacky ala dark souls naroubovany na vizual zaklinace tahnou jen v zemich oplyvajicich ryzi a rybami
  • flash789
    ,,Bulir sa tam nema s kym bavit lebo hra hry,,
    Tohle by si meli v redakci zaramovat a povesit na zed:)
  • Tohle mi taky docela vadí, nicméně férově musím uznat, že "kluci od vedle" do toho ještě nemusí vydávat každej měsíc časák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit