Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minev
    Otázka na Václava Pecháčka. Jakou barvu(Tide) má tvůj charakter v Numeneře. Můj má zatím stříbrno-modrou.
  • Rybka byl v 300. díle
  • Nebo Pavlovského, Bětku, Baty, Martina Rotu, Jirku Krále.
  • Paulcz
    Nikdo tam nechce a já se jim nedivím :) Akorát ten Bulíř minule došel, díky mu za to.
  • Tady není jediná pozitivní reakce na dnešní Fight Club. Dneska je mezinárodní den negativních příspěvků? Poslouchal jsem dvacet minut cestou z práce a super – komentář Tormentu, Skeldal, Aleš zabil diskuzi o oblečení , atd. *4*
  • Chtělo by to opět pozvat někdy: Drda, Vávra, Rybka (ten zde snad nebyl rok), Bulíř. Případně třešničku na dortu Bocan.
  • TheGGG
    hodně slabý díl... chce to zase Drdu ASAP
  • ta cigara se sama nevyhuli, takze neni cas ztracet cas
  • Draken69CZ
    Do stolu jsme si zabouchali - cíl splněn, diskuzní potenciál utnut hned na začátku - cíl splněn, nové mikrofóny - cíl splněn, lepší zvuk - *15* ale tak nejsme ve studiových podmínkách a ekvalizér kde si to můžete vyladit snad má a umí požívat každý ne?
  • co si budeme říkat, všichni očekávali ultimátní hodnocení od Tormentu. Dle všeho to bude zase nuda textbook
  • Já bych jim zákazal luskat prstama za každou otázkou *1* *1* to bylo vážně nejhorší na celém FC
  • Lima
    FC se stopáží pod hodinu čistého času, to tu ještě nebylo. Jen tak dál *8* A klasický Dobrovský, který se to snaží co nejdříve utnout, odpovědi na dotazy počínaje, FC obecně konče. Myslím, že se máte od konkurence co učit.
  • Já bych si povídal o Overwatch. Bude to nejlepší hra minimálně ještě tohoto roku. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit