Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já sem jim teda nedivím, protože odpovídat na vaše dementní dotazy typu "na jaký platformy vychází tahle hra" a podobně, který si každej, kdo občas používá internet, potažmo hlavu, dokáže najít během pár vteřin sám, musí bejt strašně ubíjející. Líbí se mi v tomhle kluci na hrej, který na začátku vysílání předešlou, že na podobný zhovadilosti odpovídat nebudou a vyberou si jenom ty opravdu zajímavý dotazy.
  • Mart9
    Doufal jsem, že titulní fotka bude moment, jak Aleš fakoval někoho z chatu *1*
  • Tak jsem si teď přečet jeho příspěvky a tomu fakt regulérně hráblo...přesně takovejma vulgárníma výblitkama zaplevelujou internet lidi, který on kritizuje (voliči ČSSD). Jediný, v čem od nich odlišuje, je pravopis.
  • ..nebo Frantu Fuku, ten byl nejlepší:)
  • Co ten Nioh? *7* Nepřeháníte to trochu?
  • Jirka Král a Rota? Děláš si srandu? *11* *11* *11*
  • Inquisitor
    Zábava v plnym proudu :D
  • Mart9
    Tak titulní fotka je jasná *15*
  • Tilwaen
    Obsah jeho příspěvků stranou, jejich forma je fakt slovní průjem. V tomhle případě se fakt banu nedivím.
  • jestli chceš vidět co Larel psal ta kdej do google karel drda twitter, a jak uvidíš Lerak (@KarrullD) | Twitter, tak je tam vedle linku https://twitter.com/karrulld?lang=en šipka dolů a vyber Cached
  • LUL, máš pravdu, jeho twitter je nedostupný. Cenzura a bany jako tady na games.
  • Oni uz na to kaslou. A konkurence je nezajima. Co na tom, ze mela konkurence recenzi Nioh hned pri vydani a tady se zatim vubec neobjevila. Podcasty vyhorele, casto o nicem, unavene. Musim ale rict, ze Pavel se snazi a je energicky. Jenze to asi nestaci. Kluci z vedlejsiho webu jsou proste lepsi...
  • Paulcz
    Včera ještě běžel, ale většina postů vypadala na velmi těžký průjem :) Asi ho napráskali nějaký příznivci socanů, ke konci se věnoval Sobotkovi :)
  • Mohl by jsi prosím tě vysvětlit? Jeho profil na Twitteru je nedostupný.
  • Mart9
    Aha, tak to se mám na co těšit... *9*
  • tak ak sledujes Drdu na twitteri tak vies preco ho tam nechcu, Vavra detto a navyse do KC:D dobrovsky rype vzdy ked ma moznost. Bulir sa tam nema s kym bavit lebo hra hry.
  • Corvus
    Tiše souhlasím :-)
  • Klasika, az na vyjimky jenom upicovane prispevky...samozrejme FC v pohode, pro zdejsi diskusni elitu vsak prilis slabe... :D
  • SalemCZ
    Rota ma v té době jiný podcast, ale mohly by udělat crossover :D
  • To je mozny. Blizzard se stara no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit