Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    *2*
  • Uz jsem ti to psal jednou. Nedud debill.
  • Aspoň nekradu nicky jiným lidem , ubožáku.. *1*
  • však to neni flash, to je femto/lol/brain/ispirit/goku co si tu navíc hraje ještě na flashe *1*
  • Blue.Shark
    Cosplay se zaměřuje na anime, mangu, filmy a hry, což znamená, že hry jsou pouze zlomek. Navíc hry vznikaly o mnoho později, než klasická manga, tudíž se herní postavy do cosplaye dostaly víceméně jako poslední. Co má mimochodem společného původ cosplay s tím, že se někomu nelíbí hry z lokality, kde vznikal? Nebuď flash, papej sushi.
  • Pan_Klobouk
    Hlavne je uzasny trmacet se pres pul sveta, kvuli moznosti byt na miste, primo u zdroje, dostat moznost kratce pohovorit s jednim z vyvojaru... a pak se ptat o cem je hra, nastinte pls pribeh, nastinte pls hlavniho hrdinu, reknete kdy to vychazi a na ktere skatule... tedy veci, ktere jsou znamy od zacatku a clovek si je precte snad v kazdem preview, ci jen kratke novince, o te ktere hre.
  • Privnich par dilu sem nevidel. Nejak me to neoslovilo, abych na to koukal zpetne, prislo me to moc casual. Co jsem videl tak, nejak hodne nepravidelne zpetne 2-3 roky mozna vic.
    Jinak ty rozhovory co dela, to bych udelal i ja sam obsahem vic kvalitni (pravda na me se nekouka tak dobre).
    Promin ale zeptat se na tech par veci co uz vypsal Pan_klobouk zvladne i redaktor stredoskolskyho radia nebo moderatorka TV Nova, ktera ukazuje ze na mrazu mrzne voda. Od "profesionala" v oboru cekam vic(Tohle by takovej Moravec asi nerekl). Ale holt hry jsou furt okrajovka, takze objektivni a inteligentni nazory muzou bejt potlaceny vic na okraj.
  • Sushi ma neco spolecnyho s hrama? Cosplay toho ma s hrama spolecnyho dost. Nebud debill.
  • Pan_Klobouk
    A videls nekdy ty rozhovory?

    Ahoj, muzes se nam predstavit a rict neco o vasi hre? Mate tam nejakou romanci? Ma hlavni hrdina vousy? A na zaver, kdy hra vychazi a na ktere platformy?

    Bez legrace, takhle zkusene zvladla jiz nekolik E3 v rade. Takze toliko k tomu jezdi na vystavy, asi se vyzna. Na vystavy ji vyvezou, EA, MS, Sony... a pak tam chudera obdivuje hry od EA, MS, Sony..., v zavislosti na tom kdo ji ten rok vyvezl. A uz podle tech chytrych otazek, ne, fakt se nevyzna. ;)
  • Mart9
    No tak to je právě mimo, když sama recenzuje a jezdí po výstavách, kde dělá rozhovory. To sis mohl myslet tak prvních pár dílů.
  • Dobra generalizace holek, ktery nehrajou. Vcelku kvalitni jako Alzbetiny nazory na japan bullshit.

    Jinak, je podle me smutny, ze se na holky co hrajou se divas jako na svatej obrazek, urcite budes dobrej kamarad....
  • Adama nema cenu brat vazne to je takova nahradni Alzbeta...
  • Blue.Shark
    ...takže za použití tvé logiky bych neměl hrát japonské hry, když mi nechutná sushi. Protože pak můj názor nejde brát vážně. Dobře.
  • Jeste jsem se nesetkal s tim, ze kdyz nekdo dela svoji praci dele nez X let, ze to automaticky znamena, ze tomu rozumi. Replay a Alzbeta je toho i prikladem, proste ji to nejak neverim.

    Alzebeta me v Replay prijde jako, ze vedeni to chtelo mit genderove vyvazeny...
  • MickeyMutant
    Ženy do podcastu raději prosím nezvat. Pohled do diskuze pak smutný jest. Chámy, kam dohlédneš, i přes usilovné a pravidelné čištění.
  • iSpirit
    zbytečná diskuze, ta osoba si tolik prostoru ani nezaslouží, pokud ji to nic neříká, tak budiž, teď je to spíše otázka na redakci, jestli zvát do pořadu o hrách někoho, kdo tomu vůbec nerozumí...
  • Trojanova by si mela davat pozor co rika. Samozrejme ji neberu ze si nelibej japonsky hry, ale prijde mi zvlastni kdyz teda mluvi o japonskym bullshitu proc tak strasne provozuje cosplay kterej pochazi z Japonska a je vyrazne spojovan prave s japonskyma hrama. Rika se tomu kadit si do ust. Chapu ze ji to proste vypadlo z pusy aniz by premejslela, to se stava, ale kdyz chce bejt takzvane verejne znama a popularni, tohle by se ji to stavat nemelo. protoze brat ji pak vazne moc dobre nejde.
  • Jenom bych te rad upozornil, ze Zaklinac je taky hrou roku, tak pevne doufam, ze se ti libi...
  • Mart9
    Myslím toho Ryneše, který umí do kamery divákovi říct, že je č*rák. *3*
  • Psal jsem stejné hodnocení, copak se u GOTY píše hrám hodnocení, navíc jak aby mohly ziskat dvě hry stejné GOTY? To jen tvoje slzičkami zalité oči mají problém se čtením a vztekem žhnoucí mozeček s chàpáním psaného textu, to chce klid, teď už to nějak vůbec nedáváš *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit