Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až na to, že nejsme v novinařině, ale v herní novinařině, tady není prostor, pro nějaké západní a východní odvětví. Hry jsou hry, musí vědět o všem, ona přiznala, že vůbec neví a ještě těm hrám nadává. Japonská stylizace, co jsi popsal, je zastoupena minimálně u japonských her, které hrajeme tady na západě. Ty ji tady sprostě obhajuješ a hodně špatně a ještě jsi schopen napsat, že ji neobhajuješ, čili mi tu v každém příspěvku lžeš.
  • DwaR
    takže pavla dobrovského v hernom biznise nerešpektujú? lebo on sa už viackrát vyjadril, že sú žánre, ktoré nehráva, resp. nesleduje a nebavia ho.
    + povedať, že trojanovú nerešpektujú... mrkni na jej kariéru, s kým sa stretáva, s kým robí rozhovory, s kým spolupracuje a pod. myslím, že nemá problém so svojou profesionalitou a prístupom napriek tomu, že ju daný štýl hier nebaví. vieš, ono nie všetci sú urvaní z toho, ak má niekto iný názor ako oni. bežne sa to rešpektuje.

    P.S.: možno mohla dané vyjadrenie štylizovať inak, ale nebuď hnidopich. proste v uvoľnenej atmosfére pustila do sveta otvorene svoj názor.
  • DwaR
    čo ti svojim názorom zjedla večeru, alebo čo?
    a ako čo? mala teraz vo fight clube na ploche 5 minút vysvetliť, prečo nehráva japonské hry? prečo jej vadí práve taká a taká štylizácia? ty vieš, že ich nemá nahrané? možno má, možno nemá. netušíme. jej názor je, že sa jej nepáčia. asi vie prečo.
    a to, že je to novinárka má s tým čo spoločné? vieš o tom, že aj novinári sa delia na jednotlivé "odvetvia"? jeden robí domácu žurnalistiku, iný zas zahraničie, ďalší šport. dokonca ak robí šport futbal, nemusí rozumieť tenisu. tu je to rovnako. áno, je horná novinárka, ale nesleduje scénu s hrami s japonskou štylizáciou (veľké oči, nahé prsia, mega meče levitujúce v rukách 13ročných).
    ja tu nič neobhajujem, jedine ty a tebe podobní neviete predýchať fakt, že sa niekto o vašej hračke vyjadril, že sa mu nepáči (čo inak bezne robíte sami, ale rovnakú medicínu užitú na vás neznesiete)
  • já tu hru hrál, stejně jako ti, co tu hru recenzovali, tedy až na jednu recenzi, kde se přiznal, že hru nehrál a byla mu daná místo Zeldy a hru recenzoval z první kapitoly, ale to je teď je jedno. Ona hru nehrála, takže by měla zvolit úplně jinou formulaci, pokud chce, aby ji někdo z herního odvětví respektoval a nebral ji jako nějaký doplněk, protože je to holka v herním byznysu, což ona tímhle prohlášením jenom potvrdila, což je škoda, protože v současnosti hraje více a více žen a i více žen pracuje ve světových magazínech...
  • nemyslíš si, že by herní novinář si měl minimálně zkusit tu hru zahrát a říct, proč se mu nelíbila aspoň v jednoduchém souvětí. Jak může vědět, že je nebaví, když přistupuje s heslem, že je všechno bs. Obhajuješ neobhajitelné. Píšeš, že nemá názor, jenže ona ho má, ona to generalizovala všechno na "shity". Kdyby řekla, že to nehraje, nemá názor tak je to ještě ok, i když by to bylo divné u profíka...
  • tímhle prohlášením se chudera dostala ne pozice, která není moc přejemná. Chápu, že ji stačí hrát na Xboxu těch pár koridorů, ale zrovna letos to jsou zatím kandidáti na hru roku pouze z Japonska, takže je dost nemilé prohlášení. Abych tedy přeložil - Zelda, Persona, Nioh, Nier - všechno jsou to Japan BS, takže všichni na světě se mýlí.
  • A kde je tva? Nelibi se ji japonske hry - jak to, vzdyt je novinarka a Nier je super protoze JA a metacritics to rikaji a proto se MUSI libit vsem, ma Xboxa zadne zkusenosti, meli ji dat zasteru, hram nerozumi, ale pochybuji, ze by zvladla neco v kuchyni...

    Ano, vskutku vyzrala argumentace...
  • DwaR
    na mikrotransakcie sa vyjadrili, že záleží od implementovania do hry, že sa z toho robí veľké haló ešte skôr, ako hra vyšla.
    na dlc sa vyjadrili, že je to vec WB, vedia pochopiť, prečo to riešia takto, ale zaručene nezvládli PR okolo.
    na japonské hry nepotrebuje argumentovať. proste ju nebavia, nevenuje sa im. finito. za mňa lepšie, ako by ich nasilu hrala a snažila sa nejak rozoberať. načo? prečo? otvorene povie, nebaví ma to, nehrám to. nemám názor.
  • DwaR
    alebo len miestna skupinka prudičov má problém s porozumením textu:
    "ja sa priznám, ja nemám ráda hry z východní produkce, ja ich prezyvam japanis bulsit..." proste nemá rada japonskú štylizáciu, nie konkrétnu hru.
  • můžeš mi říct, kde byla ta argumentance?
  • tak v tom případě by měla změnit povolaní, to je je stejné jako by filmový novinář řekl, že vše krom americké tvorby je vše bullshit a nezajímá ho to, jako člověk z profese se musí orientovat ve všech žánrech a i z jiných zemí. Je smutné, že člověk s xboxem a herní praxi 000 muže vystupovat v televizi...
  • DwaR
    budem sa opakovať, ale príde mi vtipné, že tu plačú práve tí, ktorí najčastejšie prskajú na politickú korektnosť a podobné veci. ak sa ale nekorektne niekto vyjadrí o ich láske - už je oheň na streche.

    ja síce tiež nesúhlasím so všetkým, čo betka povedala, ale čo? má vlastný názor, nebojí sa ho verejne odprezentovať. nejakých afektovaných youtuberov tu berú za bohov (bodaj by nie, veď hovoria to, čo chcú masy počuť), ale ak to isté urobí lokálny herný novinár, ztrhajú ho pod čiernu zem.
    osobne má u mňa adam aj betka plus za to, že sa neboja vyjadriť svoj odlišný názor na vec. vyjadriť a vyargumentovať si ho, prečo je to podľa nich tak.
  • DwaR
    prakticky o vsetkých. vyjadrila sa, že japonské hry /japonská štylizácia/ ju neberú. osobne mi to neprišlo ako nič extra útočné. za mňa fajn, že sa to nebojí povedať otvorene. proste to nie je jej šálka kávy a teda na asresu japonských hier sa nevyjadruje, nerecenzuje ich => necháva to na iných. v poriadku.
    tu na ňu bol priamo položený dotaz, odpovedala priamo.

    P.S.: vtipné, že tu plačú práve tí, ktorí najčastejšie prskajú na politickú korektnosť a podobné veci. ak sa ale nekorektne niekto vyjadrí o ich láske... už je oheň na streche
  • Otazka na zdejsi multinickove psychouse - pevne doufam, ze takhle tvrdacky boreckove jste i v realnim zivote a podobnou adolescentni kritiku adresujete beze strachu i lidem primo do oci, ne jenom na anonomnich diskuzich na gamesech? Snad nejste prizdisraci, co si chodi tady pohonit zakrnele ego? A to, ze jste experti na pocitacove hry vseho druhu a platforem beru jako samozrejmost, zadne vymluvy, ze za to nejste placeni - kritizujete jak profici, za to vas taky nikdo neplati. Taky se vam musi libit absolutne vsechny hry, jinak je kritika nekoho, komu se nelibi to co vam, absolutne smesna.
  • Proste mi to prijde jako totalne vytrzene z konktextu. Kdyby predtim Nier nechvalila, nebo nerikala, ze o nem slysela jen dobre, nebo ..... a potom nemluvila v dobrem o hrach, ktery maji japonsky puvod. Tusim to byl Metal Gear, nebo nechvalila treba Gears of War, ktery by se s klidem zapadnul mezi jakoukoliv "japonskou silenost" .....
  • mě zase překvapuje, co je schopen vypustit z úst člověk, co je placen jako herní novinář. Garantuji ti, kdyby tohle vypustila někde na serveru IGN, Gamespot, tak už si v tomhle odvětví ani neškrtne. Tady se v Česku se tomu ještě tleská, ale není divu, když se tleská opilcovi na hradě a mafiánovi ve vládě, tak mě nepřekvapí vůbec nic.
  • Chtel jsem tady pochvalit povedeny Fight Club a jako ex-zrout magicu *14* i pekne info o "kartickach", ale to co tady nekteri "diskutujici" dokazi vypotit na zaklade 5s vyjadreni mi hlavu opravdu nebere *11*
  • Nier je strašné osvěžení, ta hra je fakt originál. Doporučuji, pro mě největší překvapení roku.
  • zaty
    Dobrý den,
    To jsem ještě nehrál, tak holt budu muset počkat na další FC s Bety, kde řekne něco nekorektního, z čeho diskutéři budou kakat maggi v kostkách.
    Děkuji
  • Mart9
    Tolik bych to nehrotil. Oni tady jen nemůžou vydýchat, že má někdo jiný názor na jejich milovanou hru. *3*

    Vzhledem k tomu, že Alžběta dělá Replay určitě víc než pět let, tak prostě hrám rozumí, i když si to tady někteří nechtějí přiznat. A že se nebojí říct svůj názor je jen dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit