Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je dost smutné, jak když jsi totálně zahnaný do kouta, tak zkusíš změnit téma. Bavíš se o recenzích jo? Zajimavé, že jsi začal s GOTY, takže remíza se Skyrimem asi těžko dle tvé pošahané logiky. Radši už táhni trolle, tvoje argumenty jsou naprosto k smíchu a už mě nebaví tě drtit jak to vajíčko.
  • Mluvím samořejmě o hodnocení z Recenzí, kde obě hry dostaly 10/10, tak už se nevztekej, jdi si složit hračku z kinder vajíčka, pomazli se svojí waifu, dej si maraton všech řad Pokémonů a uvidš že se ti uleví *4*
  • To je dobře, že to vidíš *4*
  • tak to asi těžko, když RPG roku bylo zvoleno Dark Souls *15* To je plichta možná v tvém mozečku pane zzz, fíha a bůh ví kdo ještě. Troll se pozná vždy, takže změna nicku je zbytečná. Peace!
  • rozbitá A.I, vidím, že jsi to hrál *15*
  • Skyrim tu dostal 10/10, v hodnocení to s DS vyplichtil *1*
  • Nejsem si jistý, že tu někdo dva dny (zatím) po sobě a v rozsahu stovek postů nepřetržitě brečel nad tím, že se autorovi DarkTrain nelíbil Witcher 3, protože zcela upřímně, takový brekot co tu předvádíš jsem na Games fakt nezažil, snad ani když Olejník napálil 5/10 tomu overhyped nesmyslu se zviřátkem s rozbitou AI, tam taky japanofilové vybrečeli řeku, ale ty jsi to teď i trumfnul
  • myslím toho Ryneše, který miluje Nier: Autamata? Tak prosím, ať dojde, ten nedělá rozdíl mezi japonskými a západními hrami, hraje všechno...
  • to je ten MGS, který je nejslabší z celého universa(hlavní díly), to je ten MGS, který Kojima dodělával sám, protože mu zakázali komunikovat s okolím, to je ten MGS, který je dodělaný tak z 60%-70%, a přesto tady porazil ve hře roku polskou sůl. To je přesně ta hra, kterou paní Trojanová označila BS, protože všechny hry z východní produkce tak nazývá přece. Skyrim tady zase dostal nařezáno od Dark Souls *3* Takže třeba se dočkáme překvapení i letos
  • Mart9
    Tak jsem si pročetl, co nám tady od včerejšího večera přibylo za příspěvky a evidentně to ten brain, kterého tu vidím poprvé, nějak nedává *15* Příště bych prosil pozvat Ryneše, aby mu vysvětlil také nějaké své názory *16*
  • To byl ten rok, kdy polská sůl vyhrála 7 různých kategorií? MGS je holt jiná liga, já bych ho taky označil za kvalitní titul, klidné až na úrovni Witcher 3, takže proč ne
  • BTW pamatuji si, jak tvůrce výborné Dark Train(člověk v oboru na rozdíl od Trojanové) řekl, že Zaklínače hrál, ale vůbec ho to nebavilo, a že ho baví Dark Souls, které bylo i inspirací pro jeho hru a ti stejní, co obhajují výrok paní Trojanové, se mohli pominout z výroku, že nemá rád hru, kterou dokonce hrál. Moc pěkní pokrytci tady...
  • zrovna tady ta polská sůl prohrála s MGSV, Skyrim prohrál s DS, takže bych si trollíku s argumentační hodnotou 0, nebyl tak jistý..
  • No vidíš, konečně mluvíš k věci, až na Zeldu s tim tvým japan bs výbrem i souhlasim! Jinak nepochybuju, že v Japonsku a v tvé hlavě tyto hry skutečně titul hry roku získají, tady na Games, potažmo v ČR, potažmo v Evropě, asi nejspíš ne (opět vyjma Zeldy), což je dobře, home sweet home *5*


    A fakt už přestaň brečet a vzmuž se trochu, kdo se tu má dva dny po sobě dívat na brečícího chlapa, dyť je to hrozný! *4*
  • obhajuješ, navíc svoje pochody ani nestíháš upravova včas, takže mi tady už přestaň lhát. Asi s ní sdílíš stejně hloupý názor, možná jsi nějaký fanboy Zaklínače, takže máš potřebu obhajovat neobhajitelné.
  • nechápu, proč jsi to upravil. Já jsem si to samozřejmě stihl přečíst, takže ona ty hry nazvala bullshit, to znamená, že pro ni jsou všechny špatné, ne že je nehraje, přestań tu lhát, upravovat a fabulovat.
  • jak hnědopich? *15* Jsi normální? Ona odsoudila kompletně hry z Japonska, což je naprosto nepřípustné pro herního kritika. Představ si, kdyby tady někdo řekl z redakce, že ho nezajímá polský sůl, že jsou všechno shity včetně Zaklínače...

    Je tedy smutné, že dělá rozhovory, když o hrách ví absolutně nic a její vědomosti konči u Zaklínače a karet k Zaklínači *3*
  • DwaR
    nikoho neobhajujem. snažil som sa ti vysvetliť, že jedno vyhlásenie hrotíš do extrému. ale očividne márna snaha. kto nechce, nepochopí.
  • DwaR
    to niekto niekde povedal? hrotíš úplnu volovinu do extrému. ale nechceš pochopiť, necháp.

    P.S.: 1.09.25 - jej vyjadrenie v zázname.
  • to je několikanásobně horší prohlášení, než kdyby to řekla o jedné hře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit