Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nier: Automata.
  • zaty
    Dobrý den,
    Mohu poprosit o informaci, o které hře se Bety vyjádřila, že je to Japan bullshit, abych věděl, zda ji miluji, nebo nenávidím?
    Děkuji
  • Paulcz
    Tohle bylo zdechlé dost, holka v roli uspávače hadů vedla monolog, který postrádal hlavu a patu a zbytek osazenstva byl v limbu a nebo sledoval chat :) Měli jí dát úplně jiná témata.
  • Zdá se mi, že máte na Alžbětu přehnaný nároky. Taky se s ní skoro v ničem neshodnu, ale holka, která četla Zaklínače a paří na Xboxu, je aspoň pro mě pořád rarita a myslim, že kdybyste ve svym okruhu přátel takovou holku měli, tak jí nevynadáte za generalizovaní japonskejch her ani obhajování mikrotransakcí, ale budete rádi, že znáte holku, která si nemyslí, že xbox je sport a zaklínač model vibrátoru.

    I ten podcast není tak zdechlej, jako když tam sedí 4 znuděný nerdi a baví se o finančních výsledcích EA, Guillemotovo brečení o Vivendi a podobných věcech, který jsou všem úplně ukradený.
  • Pan_Klobouk
    O Total War a vubec o PC hrach nevi asi vubec nic, ale... v Xboxu je kovana. To je jeji milasek a tam nas jeji znalosti prejedou vsechny a mohla by to vyucovat. ;D

    http://twitter.com/Hernexpert/statuses/510450915124707328
  • Pořad v televizi má i guma typu Kardashianová. Každopádně irelevantní vzhledem k mému předchozímu postu. Že má někdo pořad nijak nesouvusí s kvalitama jeho znalostí a vzdělání.

    Jinak koukám, že si přešel do troll módu a hraješ na kartu, že sem jakože lol. Hodně slabounký na někoho, kdo se tu chlubí nějakým stíráním v diskuzi. Pokud je tohle všechno, tak už tě nemůžu brát vážně.
  • Mart9
    To už by fakt člověk nemohl říct vůbec nic! Já mám rád, když někdo řekne svůj názor na přímo.
  • Tak je to velmi neformální pořad, jsem si jistý, že v Re-Play by něco podobného neřekla, už jen proto že by jí vyrazili, ale když ve FC může David Ryneš nadávat divákům do d*bilů, názor Bětky už zas tak moc nevyčnívá
  • a přesto má pořad v televizi a zvou jí do Fight Clubu zatímco s tebou si vytíraj podlahu v zapadlé herní diskusi, svět je krutý, že? *15* *15*
  • já si s ní klidně ruku podám, je to fajn holka, tobě bych ruku ale asi nepodal

    a proč píšeš pod různými nicky? to si jako myslíš, že to někdo nepozná? *1*
  • a už si začal hrát tu Dotu? Já jen abys vědél, co je dobré *1*
  • Člověk, který nikdy nehrál na PC a označuje japonský hry za bullshit, by měl působit kdekoliv, jen ne v herním průmyslu.
  • Ona to ale neprezentovala jako obecný fakt, ale jako svůj osobní názor a preferenci ve výběru herních žánrů, to snad není tak těžké pochopit, s herní novinařinou to nemá nic společného, takže smolík, už to instaluj

    Dále bych tě chtěl požádat, aby ses zdržel těch trapných osobních invektiv a urážek, myslím že se můžeme pobavit o úpadku a nevkusu japonské tvorby a podřadnosti herních konzolí i bez vulgárních urážek *5*
  • Chtěl bych mít ten talent, vědět, co je dobré, aniž bych to hrál. Možná bych se pak dal i ke komediantům.
  • @zzz
    Podej si ruku s Bětkou. Slyšel si někdy pojem věcná kritika? Konstruktivní kritika? Dám ti radu a zdarma lekci logiky 101. Výrok "japanese bs" to skutečně není. To je výron úrovně základní školy.

    Pokud chceš kritizovat, tak se s Bětkou dovzdělejte, zahrajte si tu hru, napište kritiku a pak váš názor někdo může brát vážně. V opačném případě je to diletanství, o tom snad není třeba polemizovat, pokud máte všech pět pohromadě a inteligenci nad úrovní ega.
  • Mart9
    Máš pravdu, hrál jsem pouze MGS 5. Vybírám si totiž jen dobré hry.
  • Akorat davate nazrat jako obvykle trollovi. Borec tu kvakne, ze japan bullshit, ackoliv normalni clovek produkty, ktery nema rad proste ignoruje a vy mu tady na jednu bezcennou vetu vyplodite tisic komentaru.
  • Mart9: Trapný je akorát tvůj komentář. Očividně si japonských her moc nehrál, tzn., tvůj názor má váhu mušího lejna. Předpokládám, že nejsi tak hloupý, aby ti došlo, že bavit se o něčem, s čím nemáš zkušenosti, nedává smysl. Pokud teda nechceš dobrovolně dělat kašpárka...
  • jamar28
    "Nejlepsi jak jednou v Replay vysvetlovala jak hraje Total War" - Prosím, prosím, aspoň volně to převyprávěj, jako dlouholetého fandu TW mě to velice zajímá a aspoň si konečně na Trojanovou udělám názor. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit