Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Argumentační fail? Tohle ale neni argumentační diskuse, mi si ni nic nedokazujeme, že je Doom legenda a že se zapsal do síní herní slávy bylo již dávno dokázáno, cokoliv dnes ty nebo já napíšeš na tom nic nezmění, to jen aby bylo jasno *4*
  • Automata je naprosto epochálně fantastická hra s ryzím gameplayem, že ona skončila na Gears of War/ Uncharted/Zaklínači, tak to je jen její omezenost, nedávno tu byla žena(nevím její jméno), která dohrála Automatu xkrát na všechny konce a byl s ní i moc pěkný gamesplay, tahle "nádhera" to ani nehrála a debilně kecá.
  • No však, série jako MGS, RE nebo Silent Hill mám rád, stejně jako japonské bojovky, Tekken napřiklad, nebo Pro Evo Soccer, zminované GT, ale Bětky se ptali na Nier Automata, to zrovna patří do té kategorie, co mě neláká ani trochu
  • Přiklad? Bullshity jsou všude...
  • tvoje argumentační faily jsou opravdu zábavné. *15* Pokračuj...
  • Mart9
    Asi jsme se úplně nepochopili. Samozřejmě jsou i kvalitní japonské hry jako MGS 5, která si nezadá se západní produkcí, ale typický japonský bullshit poznáš na sto honů.
  • Za co to považuješ ty je ale každému ukradené, to je snad zřejmé, navíc si ještě nevyhrál ten turnaj v Dotě, abychom mohli pŕikladat nějakou vàhu tvým názorům na hry *7*
  • už toho nech, nejsi vůbec informován. Manga hry jsou převážně indie hry s malým budgetem, převážná většina AAA japonských her má západní stylizaci, aby se to prodávalo všude. Že jsi ignorant a vyrůstal jsi na PC, tvůj problém a tvoje škoda.
  • Jinými slovy: japonské hry ano, pokud se v nich co nejvic promítají jejich dobré národní kvality, jako je pracovitost, pečlivost a maniakální smysl pro detail (viz Gran Turismo) a co nejmíň ty ostatní - sklony k fanatismu, divnosti, izolacionismu, vlastenectví hraničicím s nacionalismem atd (viz obří meče, manga styl, záběry na robotí kalhoty atd)
  • omezenou zábavu nepovažuji za vývoj, Doom můžeme vyzvednou za level desing a technickou stránku, jinak je to bezduchá a naprosto tupá hra, která člověku nedá vůbec nic.
  • budiž, tvůj názor, mně je zase zle z názoru té out dívky....
  • Sry, já zapomněl že jsi jako asociál nikdy neměl kamarády, takže sis neužil tu éru prvních LAN DM a Coop pařeb právě u Dooma, nicméně to že určil vývoje herní historie je nezpochybnitelné, jelikož ten model multiplayerových zápasů které zavedl vidáme v celkem nepozměněné podobě u každé druhé hry dodnes
  • Doom se prosím netahej, když tak tu jsou Deus Ex, Thief, Torment...
  • právě no, během té 40ti vteřinové ukázky jsem se málem 3x pozvracel, hrozný hnus *11* *10*
  • to je právě ukázka top manga stylu a kandidáta na hru roku. Jen neinformovaný ignorant to může nazvat bullshit.
  • a tohle ti nepřijde jako manga styl? *8*
  • až na to, že manga styl má minimum AAA japonských her. Takže brečíš na špatném hrobě. Jinak letos např.

    http://www.metacritic.com/game/playstation-4/persona-5
  • ke každé z těch her můžeš napsat 10 jiných, které mezitím tvořili dějiny na druhé straně planety, Wolfenstein, Doom, Dune 2, C&C, Fallout, Elder Scrolls, Dungeon Master.. to bysme tu byli dlouho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit