Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já celkem chápu, že má na mysli zrovna ten konkrétní segment japonských her, které ti tu svojí japonskou identitu a stylizaci cpou až do chřtánu, čímž se spoustě lidí zhnusí. Třeba Gran Turismo je japonská hra která mi vůbec nevadí, poctivě udělaný závody, neběhaj tam žádný sranda manga postavičky s mega mečema atd¨, dobrá hra. Zrovna tak, když řikám že se mi nelíbí japonský animáky, nemyslim tim zrovna Včelku Máju, na to jsme koukali jako děti všichni a nikoho ani nenapadlo, že je to japonský, nebylo to tak moc přehnaný a "in your face" jako spousta dalšíc věcí od nich
  • říká člověk, co za vrchol považuje NHL a Fifu. Prosím tebe, herní historie= Japonsko. Série jak RE, Silent Hill, MGS, Castlevania, Zelda a x dalších tvořily herní dějiny. Hry právě jako v současnosti hodně zmiňované Okami jsou klenoty, který by měl být oprašované a opečovávané. Je pravě smutné, že existují lidi jako ty a tobě podobné.
  • Mart9
    Srovnáváš trapné japonské hry s německou kvalitou a italským luxusem?
  • Japan bullshit - to bych čekal od hráče, pro kterého je vrcholem CoD/Uncharted a ne od člověka z herního byznisu. Docela ignorantství. Asi jako kdyby v TopGearu tvrdili, že auta z Německa/Itálie bullshit.
  • Mart9
    Ještě na Vaška jsem zapomněl. Jo, chtělo by to příště tu půl hodinu vynahradit.
  • Pan_Klobouk
    Score s Alim u kormidla zazilo ty nejkrusnejsi casy a prave malem zkrachovalo. Afera s plnou hrou Descent, afera s demoverzi Quake, afera s mysi k predplatnemu, jedno nebo dve cisla snad nevysla vubec..., ano, Ali je jeden z nejschopnejsich lidi, kteri se u nas kolem her kdy motali. A to jsem taktne nezminil jeho "televizni karieru".

    A teta Betka? Tu mam moc rad, ta vzdy pobavi, svoji nevedomosti. Ale jak uz nekdo zminil, nemuzeme ji to mit za zle. Na PC nikdy nehrala, starsi hry nezna, natoz ty ikonicke a legendarni, pro ni je herni svet Xbox 360 a Gears of War. Plus samozrejme Zaklinac, karticky a vsechno kolem. No a kdyz ma hlavni hrdina vousy, je hra automaticky na 9/10.
  • Lukass
    Ja z tebou uplne souhlasim, Trojanova je hrozne nesympaticka zenska. Nejlepsi jak jednou v Replay vysvetlovala jak hraje Total War :D
    Treba takova Baty je o mnoho hezci, umi mluvit a celkove sympatacka. Trojanova je hrozna.
  • tak snah vychází o nová FIFA, PES, NHLko, NBA, nějaký ten Golf od EA, Madden.. o tom se přece ve FC vůbec nemluví, měli by udělat dvouhodinový speciál jenom o sportovních hrách *1*
  • Mart9
    Debatu o kartičkách měl moderátor utnout nejpozději po pěti minutách, jak to obvykle dělá u zajímavých témat. Ale ono se to nepochopitelně natáhlo na půl hodiny.

    Je potřeba to vyvážit, takže příští díl bude v sestavě Aleš, Petr a Martin s půlhodinovou debatou o Football manageru. Ideálně tak, aby si tam Pavel tu půl hodinku protrpěl *2*
  • DwaR
    skvelý diel panstvo. slečna to oživila a priniesla nové názory, čo je vždy plus (i keď v mnohom sa s ňou nezhodnem, resp. by som nebral veci tak čierno-bielo).

    P.S.: ten koniec bol pubertálny, ale pobavil. občas je fajn popustiť uzdu dospelosti
  • Ali dělal několik let šéfredaktora Score a nezkrachovalo, takže proč ne, nemám ho v lásce, ale nějak se s tím popral. A proč by měla proboha hrát nějaký japonský ***** s uměle nastavnovanou obtížností pro nerdy s nízkým sebevědomím co si potřebují léčit mindráky a svou absolutní zbytečnost na této planetě tím že dohrajou těžkou hru, navíc ze žánru který nesnáší, abys respektoval její názory?? To je opravdu největší hloupost, co jsem za hodně dlouhou dobu četl. Ale ok, tys to vymyslel, challegne accepted, já teda budu respektovat tvoje názory na herní komunitu, až vyhraješ misrovství ČR v DOTA2, nebo aspoň nějaký větší lokální turnaj, můžeš si to zatím stáhnout, je to free to play *3*
  • V herní scéně dosáhl úspěchu i Ali *15* Ta holčina je casualní hráčka, která hraje na Xboxu, co ani neví, co nabízí herní historie. Postavte jsi před Ninja Gaiden a ať to dohraje, pak můžeme začít respektovat její názory. Respektuji a miluji krásné a úspěšné ženy, bohužel asi máme jiný pohled na krásu a úspěch, ale samozřejmě dětem u PC může tahle osoba imponovat. Ještě dodám, že jsem FC vzdal, když je tam ona, stačilo mi posledně, jak vymýšlela originální lokaci pro Dead Rising a to letiště. *15*

    Doufám tedy, že příspěvek je tentokrát v pořádku, opravdu nechápu, čim jsem se provinil při prvním, ale je mi z toho jak vedete diskuze dost smutno, ono se stačí podívat, co vám tu zůstalo za čtenáře.
  • MickeyMutant
    Pěkná, pracovitá, poctivá, poslušná a prachatá.
  • lol: Bětku osobně neznám, ale minimálně je hodně schopná, pracovitá a umí dosáhnout svých cílů, takže tak hloupá asi nebude , viz to jak se dokázala prosadit na české herní scéně, v médiích a v tv no a teď jsme se navíc dozvěděli, že má i dobrý vkus pro výběr herních žánrů! *5*

    PS: neříkej mi, že máš krom všeho mindráky i z hezkých šikovných holek, oooh, sucks to be you :,(
  • Mart9
    Kdyby sis to radši za 5€ koupil a ty peníze dal na charitu.
  • tomocz
    JJ, "Tak si to nekupujte, proboha!" a pak ta nadávka vůči stěžovatelům, kterou jsem radši hned zapomněl. Tak jasně, že si to nekoupím, když to bude stát za houno, ale proč jako proti tomu nemůžu nic říct? Kde by kdejaký hry byly, kdyby se komunita neozývala a vývojáři si z toho něco nebrali. Ta obhajoba velkých korporací, nejen Warnerů, už mi přijde fakt trapná. A jen slepec nevidí, že ve většině případů jim jde jen o výdělek. Proto to pak častokrát dopadá tak, jak to dopadá.
  • já hlavně trochu přestávám stíhat Adama, jak tyhle do*ebávky neustále obhajuje, wtf
  • Shadow of Mordor jde naštěstí mimo mě, nejsem sice totální Tolkien purista, neumím odříkat všechny basně v elfštině ani zpaměti nakreslit rodokmen ze Silmarilionu od Fäenora po Elronda, ale toto je už i na mě trochu moc
  • Nemusíte platit mikrotransakce, stejně jako nemusíte v otevřeném světě projít všechno. Prostě nemusíte, že! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit