Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Pavla je problém, že dělá něco, co už ho nebaví...ale nic jiného neumí. Měl by jít makat třeba do továrny, ať pozná co je pořádná práce.
  • Slovenské školstvo stojí za ******** a necháva si ujsť ľudí do zahraničia (napr. Česko), kde po vyštudovaní aj zostanú. Preto je menej pravdepodobné, že by tu niečo také vzniklo. Ani to, že by tu niekto založil pobočku zahraničnej firmy. Mimo Bratislavu je Slovensko len lacná montovňa, a aj na to sem už musia chodiť ľudia zo Srbska a Rumunska.
  • a když o tom tak přemýšlím tak doufám že se na tenhle level role-playingu nedostanu u něčeho s oculusem na hlavě *8*
  • kurňa někdo jede pořádný role-play a tobě se to nezdá??? *1*
  • Kdyz uz to pises timhle jazykem.. Kde je naky Slovensky Witcher teda ?
  • Český Witcher sa nekoná! Radšej než pchať peňáze streamerom ste mohli najať testerov.
  • A co tam hledas, mohu-li se zeptat ?
  • Robotron3
    No, tak jsem se zasek v kadibudce na záchodě, nemoch jsem se dostat ven. Dal jsem teda cestování po mapě, čímž jsem se vysvobodil, ale spustil jsem tim sérii nějakých bugů, kdy už ani nešel dokončit quest. Naštěstí pomohlo to restartovat a load. Ale mít ve hře záchody teda taková výhra neni ;)
  • Llour
    LOL, fight club sledují výlučně lidé, kteří hry doslova hltají a o KCD vědí první poslední. Tohle nebylo žádné PR
  • Ber to tak ze si rekli to co ja a (na rozdil ode me proto taky neco udelali).
    Herni trh je v haji. Pojdme jim ukazat co je to skutecny hrani. A ja mam novou hru, KTEROU SVETE DIV SE.... MUZU HRAT A JESTE SE BAVIM!!!! Well done! *14*
  • A proč těch 100 důvodů neuděláš sám? Pokud se ti ve hře něco nelíbí, tak to snad zvládneš sepsat.
    Nebo potřebuješ názor nějakého odborníka a pak to opakovat jako básničku ve škole?
    Tady ty pindy, že Vávra tohle a Vávra tamto, tak já budu taky pindat...
    Když už chce někdo kritizovat, tak má mít pádné a opodstatněné důvody a nevymlouvat se na jednu osobu, když na hře pracovala další spousta jiných lidí.
    Ale souhlasím s tebou v tom, že to chce nezávislé lidi na hodnocení. Lidi, co nejsou sluníčkáři ani hateři.
  • ne. To je nezvladnutej streaming. V momente, kdy veci neodstreamovavas, zacne se ti dynamicky uvolnovat pamet.
  • Ještě v zásadě.. :)
  • Skvelej fightclub! Martna Klimu na hrad! :D
  • Asi nikdy jsem neslyšel tolikrát slovní spojení "ve skutečnosti" jako v souvislosti s Kingdom Come. To je nějakej novej catchphrase?

    Jinak dík za príma Fight Club!
  • Za mě je hlasitost dobrá, ale Klíma si furt mumlá pod vousy a není mu rozumět.
  • Proč nezávislého? Měl by to udělat někdo z Bethesdy :)
  • Když jsem ho viděl ve Studiu 6 na ČT s tím jeho povýšeným posměvováním se moderátorce, ani ho vidět nemusím a nechci. Stačí, když dají hru do slíbeného stavu a budu spokojenej. Podpořil jsem je přes Kickstarter, ale čekám na patch.
  • PreidaQ
    "Buďme rádi, že si alespoň udělal čas"

    Vzhledem k tomu, že mají právě po vydání a tu hru potřebují co nejvíce propagovat, tak to "udělání si času" opravdu není dobrodinost, nýbrž součást PR. Čímž neříkám, že je na tom něco špatně.
  • Díky za pěkné video, ale když už máte web prošpikovaný reklamou, tak byste mohli za výdělek pořídit mikrofon pro každého člověka zvlášť. Opravdu mě nebaví poslouchat, jak tam znuděný Poláček klove do klávesnice, zvlášť když kvůli tomu neslyším, co říká HOST

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit