Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Proč by se měl Vávra obhajovat nebo někomu zpovídat?? A Martin Klíma je spoluzakladatel studia a má na tu hru stejný vliv jako Dan. Takže je úplně jedno, který z nich přišel. Buďme rádi, že si alespoň udělal Martin čas (a že ho teď asi moc nemá)
  • Výborný fight club a skvělý host.
  • Schválně jsem si pročítal článek Vávry (nečekaně) a přece jen mohl šetřit silnými slovy nebo je aspoň po vydání hry přijít obhájit. Bylo mi celkem nepříjemné poslouchat, jak redaktoři pokládají pichlavé ač logické otázky někomu, kdo by to měl za Vávru obhajovat. Navíc mi připadalo, že Patrik Hajda jen chtěl, aby tenhle Fight Club co nejrychleji skončil nebo aspoň, aby neseděl mezi Dobrovským a Klímou.
  • to jeho chrchlani celej FC je fakt kekel
  • CRYPT
    Jenomze prebornik amistr sveta Vavra mel vzdy plnou hubu kecu, zajimalo by me co tam nablaboli on k tomu, jakej zabugovanej neoptimalizovanej simulator loadingu vydali. Ted by to chtelo nekoho nezavisleho aby udelal 100+1
  • myslel sem, že nejvetší problem budu mit co se tyče souboju...ale co se týče minihry páčení zámků na KONZOLI, tak z toho jsem absolutně zoufalej, mam odehrano xlet a troufam si řict že nejsem uplný kopyto ale proste nedokažu vypačit žadnej zamek z xpokusů
  • madPav3L
    No doufám, že budou makat na optimalizaci...
  • myslíš to, jak zde redakce smazala opakovaně příspěvek s informací o tom, že na hře oficiálně dělal jen jeden zaměstnanec?
  • Ten LOD je naprosto příšerný, to doskakovaní textur je na úrovní 10-15 let staré hry. Nevím, jestli je to enginem, ale amatéřina...
  • Já jsem vůbeec rád, že z WH tam do FC někdo dorazí a hra není zásluhou jenom Vávr. Navíc Klíma určitě řekne o hře i z trochu jiného pohledu.
  • Vávra na pranýř *3*
  • po tom jak se chová na sociálních sítích a jak sebe prezentuje, tak bych ho ani nezval, ještě že mám to štěstí, že dokáži oddělit dílo od tvůrce.
  • Nejdůležitější informace z prvních dvaceti minut:

    1) Na Steamu má aktuálně KCD (PC verze) 300 000 prodaných kusů. U konzolí zatím nemají ve WH dostupná data, budou nejdřív za měsíc.
    2) Nejbližší plán je do měsíce udělat patch na KCD pro všechny platformy.
  • No jo, ale po tom, co se tu děje v diskuzích, se mu sem nechce a já se ani nedivím.
  • To je pravda, ale Klíma je taky přímo u zdroje, určitě mají k dispozici zhruba stejné informace a na rozdíl od Dana rozumí Klíma i trochu hlouběji programování.
  • Chtělo by to pozvat Vávru. Kdo jinej by k tomu měl co říct, než on?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit