Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli mas jeste posledni, prosim, rumluke@gmail.com , nebudu tady psat zadny posty typu, posli to mně protoze.... Budu rad, kdyz ho dostanu, kdyz ne, nic se nedeje.
  • aha tak uz mám tak moc díky jede to
  • Tak díky teda, ale zatím nic na mailu nemám *9*
  • Tak mam 3 zajemce na dva klice takze minimalne jednoho z vas aspon prozatim zklamu.
    Lukáš je dobrý kluk a dle vlastnich slov se pokousel ke klici dostat - prijde mi tedy ze ma fakt zajem to zkusit.
    Takze jeden beta-key posílám na kareel12@seznam.cz.
  • Erien
    Cože je na francouzských autech tak špatného? Já jen že auta spravuji, a rozhodně mi nepříjdou horší než třeba německé. Každá automobilka má dobré a špatné motory. Tady takové nesmyslné řeči, že ta nebo jiná automobilka je na houby, bohužel rozšiřuji lidé, kteří o autech nemají ani páru.
  • Psychotic
    Kronoss1: Proč si to myslíte? V tomto jsem tedy s Vámi zrovna zajedno, ale narozdíl od filmů a her záleží u aut přeci jen na něčem jiném, než je kvalita. Nevím, jak Vy, ale já si vybral auto tak, aby nebylo drahé a daly se snadno sehnat autoservisy a levně náhradní díly.
    Navíc lze těžko určit, co přesně by mělo být bráno jako "kvalita" auta. Nevím, jak jsou na tom francouzská auta s bezpečností, zavazadlovým prostorem a jinými family-friendly vlastnostmi.
    Dělo: Souhlasím, ale jsou tu hned dva problémy. Zaprvé by se taková statistika dost těžko sháněla a dávala dohromady a zadruhé nevím, jak by se do takového vzorce započítávalo stáří hry. To, že Metal Gear Solid 1 už v r. 2012 moc lidí nehraje, o jeho kvalitě příliš nevypovídá.
  • Možná by bylo dobré se bavit o tom, kolik lidí to aktivně hraje a jak dlouho. Ne o počtu prodaných kusů. Protože těžko by někdo hrál špatnou hru.
  • "...zatímco World of Warcraft je špatná hra"

    Říká kdo? Ty? Ok.
  • Kronoss1
    Ten argument ale neplatí. To, že hoodně lidí něco koupí neznamená, že je to automaticky dobré. Za příklad budiž francouzská auta. Hodně lidí je kupuje, ale dobrá nejsou.
  • Psychotic
    Lidé následují dobrého vůdce, ne dobrého člověka. I když to byl megalomanský psychopat, vůdcovské schopnosti bych mu přiznal.
    A jinak se stavím mezi propagátory tohoto argumentu. Hra, která prodá nad pět milionů kusů, musí být dobrá. Mně se líbit nemusí, může mi přijít taková nebo maková, ale na její kvalitě můj názor (potažmo názor pár internetových křiklounů) opravdu nic nezmění.
  • Kronoss1
    Pán je asi znalec, ale porovnávat World of Warcraft s Lord of the Rings je velice směšné. Lord of the Rings je vynikající film, zatímco World of Warcraft je špatná hra.

    PS: Na reakci typu - ,,Jak to může být špatná hra, když to hraje 9 milionů lidí"? - odpovím hned. Za Hitlerem šlo skoro celé Německo a asi se shodneme, že to nebyl dobrý člověk.
  • deridon
    Resident Evil byl super a těšim se na druhý díl, ale oni to prostě umí i ve hrách, ty jejich cutsceny mají jednu z nejlepších bojových choreografií, kterou jsem měl možnost ve hře vidět.. celý Warcraft by přeci jenom zabral hodně dlouhou dobu, jelikož už jen ty detailně zpracovaná intra, trvají dlouhou dobu a stojí balík..
  • Tak klíč by měl jít ke mě protože si myslím že jsem dobrý kluk a mám zlaté srdce a nikdy jsem nic nevyhrál a splnil by se tím můj sen. "Ty byl menší pokus jak udělat tenhle post zajímavý " Teď vážně. Wow jsem přestal hrát před několika měsíci a zrovna dneska jsem pomyslel na to že bych se rád podíval jak na tom ty pandy jsou, tak jsem šel na stránky blizzu a doufal jsem že snad bude nějaká open beta pro všechny ale bohužel se tam dá dostat jen na invite, tak jsem byl docela zklamán. Pak jsem klikl na tenhle odkaz ohledně Warcraft filmu a vidím že tady někdo nabízi beta key. Moc tomu sice nevěřím protože málokdy někdo nabízí věci zadarmo ale kdyby se mi objevil na mailu tak bych byl určitě rád. Takže kdyby náhodou se ti zdál můj post "zajímavý " tak tady je můj mail : kareel12@seznam.cz . Přeji hezký večer
  • Tak klíč by měl jít ke mě protože si myslím že jsem dobrý kluk a mám zlaté srdce a nikdy jsem nic nevyhrál a splnil by se tím můj sen. "Ty byl menší pokus jak udělat tenhle post zajímavý*14* " Teď vážně. Wow jsem přestal hrát před několika měsíci a zrovna dneska jsem pomyslel na to že bych se rád podíval jak na tom ty pandy jsou, tak jsem šel na stránky blizzu a doufal jsem že snad bude nějaká open beta pro všechny ale bohužel se tam dá dostat jen na invite, tak jsem byl docela zklamán. Pak jsem klikl na tenhle odkaz ohledně Warcraft filmu a vidím že tady někdo nabízi beta key. Moc tomu sice nevěřím protože málokdy někdo nabízí věci zadarmo ale kdyby se mi objevil na mailu tak bych byl určitě rád. Takže kdyby náhodou se ti zdál můj post "zajímavý " tak tady je můj mail : kareel12@seznam.cz . Přeji hezký večer
  • Tak velmi se s kámošem těšíme na ochutnávku... i když WoW až tak nemusím rád bych pandárii zkusil pomohl by si 2 lidem na jednou. Děkuji kdybys mě vybral
    PS: nerad píšu slohy e-mail: tetranot@seznam.cz
  • Když vynechám trochu "useklou" Sarumanovu smrt (v extended verzi), tak nevím, co "totálně zmrvili"? *7*
  • Já vím ale podívej se na capcom s residentem nebo square enix(pictures) s final fantasy spirit within a advent children.
  • Kluc by som prijal aj ked som WoW nehral neaky ten mesiac. Trochu je blbe ze chces pocut odpoved tuto kde je to na ociach Haterskej kolonii, ktora bude urazat vsetkych WoW a Ex-wowkarov :D..... Stacit asi nebude ze som hraval na TBC (aj ked na free serveri - za char. - Troll Hunter) niekolko rokov a momentalne som inactive na Offiku.... Viac by som ti napisal keby si zvolil inu alternativu (Dovod som pisal vyssie)...:P.... Za skusku nic nedam a keby si predsa len nevedel kde to mas poslat tak rad kluc privitam na trance182@pobox.sk *5*
  • Na konci kampaně WarCraft 3 bojujou v Kalimdoru lidi spolu s orkama a temnýma elfama proti plamený legii. Víme? A v Azerothu je Pohroma v čele s Arthasem... *7*
  • co zmrvili?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit