Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen malo lidi jsou nadsenci kterym to opravdu vadi. 90% lidi je rado, ze si muzou pozabijet bosse...viz. film pan prstenu, kde to taky totalne zmrvili a stejne na to ,,kazdy,, koukal.
  • Když už jsme u WOW, mám k dispozici už týden v mailu 3 beta klíče na testování jak říkám já "přiteplených pand". (mám k takovým věcem prioritní přístup díky zaměstnání). Nevím jak je to "vzácné zboží", na 3 betaklíče do SC2 HoS mám asi 30 zájemců mezi kamarády, Pandarii jsem udal jen jednu a 2 klíče jsou volné.
    Podmínkou je vlastnit účet na battlenetu.
    Mě jsou totálně k ničemu, WOW bojkotuju, ale tady by to snad někdo nevyužil.
    Takže malá Tiscali soutěž - 2 nejzajímavější -re na tento post (napište proč by měl jít klíč zrovna za vámi) dostanou do mailu dnes o půlnoci každý jeden Beta Pandaria klíč.
  • Udělat několika-minutový cgi video a vytvořit celej film jsou úplně odlišný disciplíny. To je jako sprint v. maraton, sice běháš, ale zhruba tam někde končí veškerá podobnost...
  • Ehm? Spřáteleny tauren s humanem? WTF před valkou hordy proti alianci se jeětě na azerothu vůbec nevědělo o Kalimdoru, natož o elfech nebo dokonce Outlandu :D V té době nebyl ani arthas, prostě nic. Pokud tedy nemyslíš jeětě svět před příchodem plamenné legie a rozdělení Kalimdoru. To ale nebyli lide takoví, jaci jsou dnes :D
  • rhaegar
    Jen takový dodatek k tomu ,aby jim nikdo neničil jejich dílko...svoje dílko si paradoxně zničili sami ...viz pád Illidana a Arthase a další nesmyslné kroky v lore ve wowku
  • gert
    V pondělí *5* *3* *1*
  • Dej tomu čas a neptej se, utopíš se v mínusech.
  • Psychotic
    Chtěli zfilmovat už spoustu her, ale málokdy to vyjde z aspoň z předprodukce.
    Nicméně jsem moc rád, že to bude hrané. CGI je pěkné, ale pravá bomba to bude až za pár let. A další anime už by mě asi zabilo.
  • kdy bude recenze na teru?
  • Joo zfilmovaný Warcraft 3 *14* *14*
  • Shania
    Natoci co?
  • smejki
    ty víš, jakej je teď scénář? O_o
  • BoB.2
    Proboha ať se nesnažijou nic vylepšovat nebo nedej bože přicházet ze svejma napadama at to natočí jak to leží, (nespravuj co není rozbitý) *8*
  • Spisovatel knih != scénárista, scénář potřebuješ i pro CGI video.
  • kostejnesmrtelny
    Problém je v tom, že Metzen zhruba v půlce WotLK zapomněl, jak napsat dobrej příběh. Všechno, co z něj leze poslední dva-tři roky jsou hrozný sračky, a zdaleka nemyslim jen WoW. Takže jsem za cizího scénáristu celkem rád. Ta "jejich vize" mě docela děsí.
  • kostejnesmrtelny
    Jak to nebude o Arthasovi, nezajímá mě to.
  • moje slova :D
  • Ronox
    Furt to nechápu. Ať udělaj CGi film prostě. Peníze na to maj. Nikdo jim nepos*re jejich vizi. Vemou si k tomu spisovatele knih a scénář je. Je dopředu jasný, že to bude příběh před aliancí a hordou, kdy jsou rasy ještě zpřátelený aby tam byl hodný taurem po boku hodného člověka atd. Jen ať to už udělaj. Modelů mají z animací hromadu. Vyčlení k tomu divizi a udělaj to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit