Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Už je nějaká alfa/beta? Velice by mě zajímalo, jak bude hráč ovládat lodě. 1st person se mi jeví jako kravina (i 3rd person). Nejlepší by bylo ovládání jako u strategie, bude i lepši přehled o bojišti a hráč bude moci ovládat jednotlivé prvky lodě nezávisle.
    • MickeyMutant
      Plastovým USB kormidelním kolem. Jak jinak?
  • spook.y
    Lodě mám moc rád a tak to zkusím (třeba to dopadne dobře), ale co mě jen tak okrajově dostalo ve filmečku je to, že v takové bouři jsou letadla vůbec ve vzduchu a při těch ohromných vlnách pustí v pohodě torpéda které pak dokáží držet v klídku směr a ještě trefí jeden z nejrychlejších a nejlepších "torpédoborců" co existoval. Buď to WG udělá špatně hned nebo to časem zkazí jako WoT. Budu doufat v lepší scénář než má WoT.
    • Bismarck taky torpédovali za špatnýho počasí, torpéda se snažili házet do mezer mezi vlnama
      • spook.y
        Ale Bismarck není torpédoborec a dostal "Lucky hit" z velké dálky.
  • RangerCZ
    Těším se na lodě ve War thunderu.
    Jen doufám, že až u tanků přijdou amíci s tankem sherman firefly, tak ukončí nadvládu op nazi parchantů.
    Už teď to je dost nerealistické co se týče bitvy t-34-85 s tiger 1.
    ps : vzpomíná si ještě někdo na panzer front ?
    • Nemci nejsou OP. Proste nejsou. Jejich tanky jsou jako papir a stejne tak i hori.
    • RangerCZ
      Taktika nácků : camping, vidím tank ! one shot one kill, camping.

      Ke všemu, 85 byly stvořeny aby byli countery právě tanku tiger 1.
      Tam ti pomůže akorát že výš, kde má munici.
      Kéž by tam přidali t-34-100
      • pokud jsou moje informace správné: v reálu prakticky ve všech tank vs tank střetech vyhrál ten kdo bránil, úplně jedno jestli němec, amík nebo rus, útočící strana je vždy v nevýhodě a to i ve WT, navíc náckové mají přesnější kanóny takže camping je pro ně ajsné volba, ale na tom není nic špatného :)
        • To je jednoduchy ... realne k "zivym" stretum dochazelo jen vyjimecne a to z jednoduchyho duvodu - neexistovala stabilizace, nedalo se strilet v jizde (respektive dalo, ale nic si netrefil). Proto utok vypadal v 90% pripadu tak, ze utocnik se snazil bud prejet nebo objet linii obrany, tak aby se obrancum dostal do zad, a spolehal na to, ze proste nestihnou mirit a strilet dost rychle, pokud jim poskytne hodne cilu.

          Kazdej ti taky potvrdi, ze potrebujes aspon trojnasobnou prevahu, aby tvuj utok mel sanci => proto jsou mody utok/obrana ve wotku naprosta pitomost, navic doplnena o to, ze se ti zcela bezne stane, ze mas v tymu 10 TDcek a mate utocit ...
      • Lotr
        ou tak to se pleteš
        poslední dobou kempí všichni
        od Téček po čičiny

        Jistě souhlasím 85 je něco na způsob lovce Tigrů. A také funguje. Dobrý hráč je mojí čičinu schopný zničit prvním výstřelem
        • RangerCZ
          http://www.youtube.com/watch?v=10e7IuZMt-w
          zkus si to pustit, je to od profíka.
          • Lotr
            Tenhle "profík" je s prominutím naprostá lama. Ne každý kdo točí vide na YT je profík. Vidíš vůbec na co míří? Víš že sklopený pancíř má možnost odrazit střelu a opravdu záleží a na úhlu ze kterého pálíš?
            Vždyť on střílí na sklopený pancíř "ze zdola". Pokud by netrefil vanu tak není možnost prorazit.
            To vidíš v tom videu jak po něm pálií čičina. Čičina pálí v úhlu kdy se střela prostě odrazí. Stejně jako ten "profík".
            A to že ho zabil přes poklop? Prostě mu vybil posádku. Co je na tom divného?
            Zásahy do čičiny které se odrazí od oblého pancíře. Co je na tom divného? Tanky nejsou z papíru.
            Stíhač tanků bez věže který cempí. To má jít do osobního souboje?
            Tanky které se k vám otočí předkem kde mají silnější pancíř se k vám neobrátí zády? Co je na tom divného?
            Vždyť on jen hejtuje protože mu to nejde.

            Prosím. Moc prosím. Udělej jednu jedinou věc. Jsi na forum hry. Přečti si jak to fungovalo reálně. Přečti si jak se to snaží vývojáři přenést do hry. Přečti si o tom. A pak konstatuješ to co teď říkám já. Ten chlapec neví o čem mluví. Prorážet pantery skrz kulometčíka. Sakra geniální. Zabiješ mu kulometčíka a s velkou klikou řidiče. Sakra proč tedy každý hráč. Každý hráč který "ví" míří na věž či pod ní kde se stýká s trupem? Jen stíhače prorážíme skrz řidiče nebo střelce.
            • Moc hezky to pises. Mam za oba narody nahrany tanky na treti tier a je to presne jak rikas. Tigr ve hre neni zadna velka vyhra. Vim to moc dobre z vlastni zkusenosti :D
            • Lotr
              Ale no tak. Žádný tank není OP. Ani ruské KV ani čičina.
              Opravdu nechápu na co si pořád hráči jako ty stěžují. Naci ječí že ruské tanky jsou OP. Rusové ječí že Naci tanky jsou OP.
              Ale třetí tábor má pravdu. Ten který ječí "jen neschopní ječí OP". Nauč se to hrát. Projdi si taktiky hráčů kteří mají nahraného víc než ty. Uč se jak svůj stroj ovládat. Používej mapu. Zjisti si jak funguje munice. Zjisti si jak na co střílet. Zjisti si na co nejdřív střílet. A pak zjistíš že neexistuje OP stroj. Jen neschopní kteří ječí OP.

              PS: mám řadu známých ve WT kteří tu hru hrají od uzavřené bety dokonce alfy. Známých kteří to hrají každý den řadu hodin a opravdu spolupracují s vývojáři. Diskutují s nimi a řeší problémy. A jezdí za Rusy. (jak jsem řekl projdi si fora) A všichni se shodnou v jednom. Nic není OP. OP tank je nezničitelný - rychlý a i naprostý nováček s ním dokáže cokoliv. To není ani jeden stroj.
              Já naopak navrhnu něco tobě. Hraj za Nácky. Dojdi si až k čičině. A uvidíme zda změníš názor. Ono to opravdu není snadné za to hrát. Pomalý a líný tank. Statická krabice do které se jen stačí dobře trefit. Nic víc to není.

              Btw.
              Až přijde Firefly pak budeš brečet že má jen 90mm armor a jezdí jen 40 km/h. To spolu s faktem že opravdu nemá nízký profil znamená jen jedno. Pomalá věžička jezdící po mapě. Shermany nejsou zrovna výkvět té nejlepší druhoválečné techniky.
            • RangerCZ
              Kdyby to fungovalo realně, tak ty tvé čičiny by dostali technickou poruchu
              Nerealnost patří do wotka, pro tebe jak dělaná.
              Když dostanou zelení slabý pancíř, slabý kanóny a nazi společenstvo má kanóny velké jako strom (zvláště ferdinant) !
              JÁ VOLÁM PO VYROVNANÉ HŘE A TO SE NEUSKUTEČNÍ, DOKUD NEPŘIJDE FIREFLY ZNIČÍ TVOJE OP TIGERI
              A pokud se podíváš pořádně na video, tak ten panther vůbec po něm ani nepátrá.
              To je dámy a pánové taktika nazi parchantů : campovat a nic nedělat.

              ps : zkus si zahrát za zelený, můžu ti zaručit, že stuga už na tě čeká.
    • Lotr
      Nechci tě zklamat ale zrovna za Naci hraju. (Briti kteří jsou má srdcovka ještě bohužel nejsou ve hře) A zrovna nedávno jsem došel k čičině.
      Téčka mne ničí na jednu ránu.
      Uznávám že jsem ve WT nikdy nejezdil na těžkém tanku. A proto nejsem zvyklý na tu jeho obrovitost a extrémní pomalost. Proboha ono to přebijí 10 sekund. A otočení věží o 360 trvá minutu. A vůbec to nemůže sklonit hlaveň. A jezdí to třicítkou!
      Jediná výhoda čičiny je v tom že cokoliv trefíte zničíte.
      Ale není v žádném případě OP. V tom tanku není ani možné sledovat plně rozjeté Téčko které se k vám blíží v ostrém úhlu. Protože neotáčí věží dostatečně rychle.
      A máš jen jeden "život".
      OP ve WT není vůbec nic. Ani letadla v tankových bitvách Ta hra je skutečně vybalancovaná. A to říká někdo kdo pravidelně naštvaně vypíná hru protože umírá po jediném zásahu. Cokoliv kromě arkádových bitev je o skillu.
      • nemáš pravdu ;), YAK-9T kupříkladu je OP (ANO JE, jakýkoliv jiný velkorážní kanón na něj prostě nemá, což je blbost), tanky mají problém sestřelit letadla na ránu, T-34-85 (bez D-5T) vs Tigr/Panter je nereálné a nefrové (nevybalancované, tudíž jsou Panteři i tygři OP, záleží na mapě a na hráči, ale na kursku je to celkem vidět), T-50 byla do nedávna broken, Pz2 je OP (v CBT nebyl, teď je), AIčka jsou OP, Pz3M je OP, protože se k němu dostávají i první tiery (protože Battlerating je jen číslo vycucané z prstu a neodpovídá reálnému balancu), T-34E/kořistní M4: OP (malý BR, mezi prvníma tierama nemají co dělat), mám pokračovat ?;-),

        jinak i letadla jsou po patchi 1.37 úplně rozhašená díky BattleRatingu, protože ještě neposbírali dost statistik aby to opravdu vybalancovali :)

        Tanky brány z pohledu SImulátorových bitev (nic jiného sem nehrával, nic jiného se taky hrát nedá).
        Na to že tvdíž NIC není OP sem toho našel dost :)
        • Lotr
          Vem si YAK-9T nebo jakékoliv libovolné letadlo (sakra mě mrzí že do tanků můžou zasahovat je dva národy) a v simulátoru znič jediný tank. V realistické je to jednoduší ale také to není snadné.
          Ale v simulátorové si takový letec zaslouží potlesk. Je to vlastně vůbec ten nejvyšší skill jaký můžeš ve WT ukázat.
          Ohledně toho ostatního. Podle čeho je OP? Ničení tanků jedno ranou? To dokáže každý tank.
          Neříkám že ta hra nemá chyby. Ale říkám že se na nich pracuje. Pokládat něco za OP protože bug je zcestné.

          A opět. Letadla. Vše kromě arkády je o skillu. Lítám za Brity. Rozhodně mají nejslabší letectvo v prvních tierech. Jistě potkat YAK který vás chce ramovat = smrt pro vás. Ale v manévrovém souboji ho roznesu jak malýho kluka.
          Každé letadlo má své výhody a zápory. A opět říkám. OP ječí jen ten kdo neumí využít slabiny nepřátelského stroje výhody toho svého.
          A to opravdu nejsem nijak dobrý hráč.

          PS: Nemluvím o arkádách. Ty nehraju ani v jednom modu.
    • Hlavně zk*rvenej nácek pořád kempí v bázi. Jinak s t34 tigra zníčíš v poho, akorát musíš hodně blízko. Jako to bylo v reálu. Taky je dobrý mířit na ty průzory vedle kanónu jak jima čumí ven commander.
  • No jestli takhle podle WG vypadají realistické bitvy o kterých pořád mluví ve svých vývojových denících.Tak si to mohou strčit někam!!!!.Myslím že nezbude nic jiného než si počkat na lodě ve war thunder.

    PS:Taký nám chtějí naznačit že platící hráči dostanou samo navádějící se torpéda a munici aby se trefili za každého počasí *1*
  • Viděl jsem pár těch jejich vývojářských deníků a co mě zaráží je fakt, že Battleship střílí na Letadlovou loď? Vždyť to nedává smysl. To popírá základní princip letadlové lodi. A sice potopit nepřítele na velkou vzálenost, než se k vám dostane.

    Takový Bismark měl dostřel něco okolo 35 km, zatímco letadla na letadlovce dokázala ničit cokoliv v řádech stovek kilometrů.
    • Co ocekavas? mapy 500 x 500km, letadla letici k cily 2 hodiny, pak te sestreli AAA z 3d pohledu s FOV 120 a muzes zase zacinat na 500km vzdalene letadlovce?
      Hral jsi Battlestation Midway? Pacific? Tam taky byly bitevni lode, letadlovky i ponorky. Mapy akorat a byla to paradni zabava.
      http://www.youtube.com/watch?v=KLXk-vJ-EmQ
      • Tak proc tam ty ledadlovky davaj, ze, muzou je vykopnou stejne jako ponorky, a narozdil od tech ponorek by to svoji logiku melo.
      • No dobře, tak uznejme, že v rámci zjednodušení by to takto mohlo být...

        Jedna rána z nějakýho Yamamota do letadlovky na čáru ponoru a ta jde ke dnu. Takhle to prostě funguje. To bude zábavička. Ale oni to naštěstí zachrání HPčkama a Letadlovka bude tank jako prase.
        • Ty pojedes s letadlovkou na ztec? Podivej se na videa z Battlestation Pacific. Tam se strili na lode na vzdalenost 1,4 mily a nikdo to neresi. S letadlovkou hrajes ze zadu a posilas letadla. Nez k tobe prijede nejak bitevni lod tak ji 5x zbombardujes, nebo je zasahnou i ostatni lode.
          Podivej se na to video.13 minuta mas letadlovku.
          http://www.youtube.com/watch?v=VLuzhziSIOE
          Podobne to bude i u WoWarship. Nebal bych se toho. V Battlestation to byla paradni zabava.
    • Však to taky není simulátor ale arkáda ne?
      • Lotr
        Nechci se s tebou hádat ale arkádou nemůžeš omluvit vše. Pokud se ta hra tváří jako druhoválečná měla by dodržovat základní pravidla a reálie podle kterých boj fungoval.

        Arkáda je přeci o tom že je vše zjednodušené. O tom že nehraješ jen ty ale také malý pomocníček který ti pomáhá vše zvládat.
        Příklad za všechny. Do Warplanes v novém patchi přijde Naci-Spitfire.
        To není arkáda ale znásilnění historie a ústupek těm co hrají za Němce ale chtějí lítat na ikonickém (podle všeho OP) letadlu.
    • Ses u wargamingu ...
  • Ano vážení, máme zde další skvělou pecku z dílny Wargamingu, která je jedna z nejbohatších herních společnosti na světe. Takže pojďme trochu rekapitulovat, co nám WG již vydalo. Po neustálém experimentování a měnění, většinou k horšímu formou patchů, došlo k naprostému zničení hry jménem Wot, hra to mohla být opravdu dobrá, nikoli však v podání těchto babralů, ale vážení nezoufejte hra je v HD grafice modelů tanků lol lol lol ,posléze přišly na řadu letadla, kde nám WG opět ukázalo, jak se nemají dělat hry, hra snad ani nemá cenu komentáře, takže teď přicházejí na řadu lodě, no to bude zcela jistě eso WG v rukávu a všem hráčům vypadnou oči z důlku.

    Za sebe říkám děkuji, již od vás nic nechci a strčte si to celé veledílo do zádele ...
    • Naprostý souhlas. Nelze jinak než souhlasit.
    • Lepší tanky nejsou mno :) a vubec HD modely sou fajn engine je peknej a valí i na šrotech relativně ;) letadla kravina lodě nevím..
      • "Lepší tanky nejsou", tak tomu říkám dobrej fór *15*
      • A uz to bezi na vice jadrech nebo to porad zdime na 100% to jediny?
        • Zkus hadat :) Napoveda, B je spravne. Prece by nekdo vazne necekal, ze WG udela neco, co by tu hru zlepsilo.
  • Jú novy trailer, snad uz to bude konecne gameplay!

    http://imgur.com/Q2s3xgT
  • třeba nám chtějí naznačit, že se ve WoT bude měnit počásí? :)
    • Pockej, tys nevidel "ingame" obrazky z wot? S destem a blatem?
      • na Xboxu už prej déšť a bláto maj :)
  • Lotr
    Ahoj reklamo oslavující další paskvil Wargamingu.
    Ne já nebudu jeden z těch kteří se nechají zlákat pěkným filmečkem. Ne nebudu. Vím že se samotnou hrou to nemá nic společného.
    Všichni totiž víme jak to nakonec dopadne. Lodě s HP a nekonečnem munice. Letadlové lodě zaměřující nálety AI letadel. Placku s texturou vody kde se veškerá taktika stane irelevantní.
    Víme o magické munici prorážející desítky centimetrů oceli. Víme že opět vyhraje ten který si to zaplatil.
    To vše víme. Ale chceme? Nechceme spíš bitevní lodě šíleně kličkující mezi střelami a torpédy nepřátel? Nechme snad letadlové lodě kde naši přátelé najdou útočiště? (pokud se jim povede přistát) Nechceme reálné druhy lodí a munice? nechceme snad krásnou grafiku s neuvěřitelným množstvím detailů? Nechceme snad FreeToPlay které vám neháže klacky pod nohy protože nechcete platit? Nechceme snad hru kde při jediné hře zažijeme pocit být Kapitánem - Pilotem i Tankistou?
    Za sebe říkám. To chci.
    A proto si radši počkám.

    PS: Filmeček pěkný. Líbil se. Skvělá fantasy. Lodě v bouři po sobě střílejí a dokonce se trefí. Torpéda v těch vlnách udrží dokonce směr. Ale co kašlat na realitu. Wargaming dělal vždy fantasy hry.
    • Nelze než souhlasit s vyřčeným.
      Krásný způsob jak vyjádřit svůj názor bez potřby někoho urážet.
      A filmeček je na pohled pěkný, škoda že nemá s hrou pranic společného (boj za tropické bouře snad bude moc i WG).

      PS - to přistávání na letadlové lodi bych zdůraznil :) V jedném misi jsem létal s kamarádem na hurricanu - jsem požkozený, letím nízko u hladiny (je bouře, doufám, že mě nikdo neuvidí). Najednou se přede mnou zvedá příď letadlové lodi - přidavné spalování, knipl k sobě a modlím se. Utrhnl jsem si křídlo a zadní část letadla, ale "bezpečně" jsem přistál :D:D:D
      • Hele ja bych jim snad i odpusil torpeda ve vlnobiti, stejne jako presny zasahy ... ale to by nejdriv museli takovou bouri predvest ingame ... ;D
    • Krásně jsi to vystihl a mám na to stejný názor. Rozdíl je jen v tom že si to fantasy stejně zkusím zahrát protože jsem zvědavej jak se s tím poperou *1*
      • Jsem si jistej ze nezklamou a bude to presne odpovidat ocekavani - ostatne jak sem psal uz vickrat, tvuj battleship se bude pifat na 30m s letadlovkou ... a nakonec te potopi dzunka, protoze trefi tvoje "slaby misto" v podobe okna do municniho skladu (kdybys netusil, tak presne takhle se bitevni lode stavej - stejne jako tanky se stavej s oknem uprostred celniho pancire).
      • Myslím, že se s tím poperou přesně tak jak budeš očekávat a věř, že WG tě zcela jistě nezklame.
  • proc v bouri? uz tam chybi jen Godzila :)
    • Kr.Pa
      Tak to se těš na další díl wargamingu, World of Monster, kde se proti sobě postaví nebezpečná Godzila, nechvalný King kong, transformeři, kaiju ... *1*
      • Lotr
        Náhodou to není zas tak špatný nápad :D
        • Myslím, že by dokázali pokazit i tohle, ale představa je to super... Godzila zadupává do země King konga a je ze zálohy napadena Megatronem *1*
          • Lotr
            ááá jen by mne štvalo že si musím u Godzilly ten její atomový dech kupovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit