Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lotr
    ou tak to se pleteš
    poslední dobou kempí všichni
    od Téček po čičiny

    Jistě souhlasím 85 je něco na způsob lovce Tigrů. A také funguje. Dobrý hráč je mojí čičinu schopný zničit prvním výstřelem
  • To je ale ucel ... zadna totiz zatim neexistuje.
  • Tak proc tam ty ledadlovky davaj, ze, muzou je vykopnou stejne jako ponorky, a narozdil od tech ponorek by to svoji logiku melo.
  • chtěl bych vidět gameplay, a ne reklamní filmeček. o hře jsem se vůbec nic nedozvěděl.
  • RangerCZ
    Taktika nácků : camping, vidím tank ! one shot one kill, camping.

    Ke všemu, 85 byly stvořeny aby byli countery právě tanku tiger 1.
    Tam ti pomůže akorát že výš, kde má munici.
    Kéž by tam přidali t-34-100
  • Jako bych to viděl ve hře, těžký bitevní křižník Yamato (10 tieru) o výtlaku 70 000 tun, byl zničen neviditelným pidi-člunem (8tieru) jedinou přesnou trefou.

    Příčiny potopení lodi Yamato :
    1. Yamato v bitvě měla pouze 2 poslední HP.
    2. Pidičluník měl perfektně naskilované maskování na posádce, takže Yamato pidi-člun nemohla vidět.
    3. Pidičluník naládoval do svých kanónů speciální goldovou munici, která prorve i 2m pancíř ...
  • spook.y
    Ale Bismarck není torpédoborec a dostal "Lucky hit" z velké dálky.
  • MickeyMutant
    Plastovým USB kormidelním kolem. Jak jinak?
  • Bismarck taky torpédovali za špatnýho počasí, torpéda se snažili házet do mezer mezi vlnama
  • Naprostý souhlas. Nelze jinak než souhlasit.
  • Kr.Pa
    Tak to se těš na další díl wargamingu, World of Monster, kde se proti sobě postaví nebezpečná Godzila, nechvalný King kong, transformeři, kaiju ... *1*
  • Na začátku videa je tzv. Inverzní PEGI, hra je tedy přístupná dětem do 7 let.
  • Lotr
    Nechci tě zklamat ale zrovna za Naci hraju. (Briti kteří jsou má srdcovka ještě bohužel nejsou ve hře) A zrovna nedávno jsem došel k čičině.
    Téčka mne ničí na jednu ránu.
    Uznávám že jsem ve WT nikdy nejezdil na těžkém tanku. A proto nejsem zvyklý na tu jeho obrovitost a extrémní pomalost. Proboha ono to přebijí 10 sekund. A otočení věží o 360 trvá minutu. A vůbec to nemůže sklonit hlaveň. A jezdí to třicítkou!
    Jediná výhoda čičiny je v tom že cokoliv trefíte zničíte.
    Ale není v žádném případě OP. V tom tanku není ani možné sledovat plně rozjeté Téčko které se k vám blíží v ostrém úhlu. Protože neotáčí věží dostatečně rychle.
    A máš jen jeden "život".
    OP ve WT není vůbec nic. Ani letadla v tankových bitvách Ta hra je skutečně vybalancovaná. A to říká někdo kdo pravidelně naštvaně vypíná hru protože umírá po jediném zásahu. Cokoliv kromě arkádových bitev je o skillu.
  • Kr.Pa
    Už je nějaká alfa/beta? Velice by mě zajímalo, jak bude hráč ovládat lodě. 1st person se mi jeví jako kravina (i 3rd person). Nejlepší by bylo ovládání jako u strategie, bude i lepši přehled o bojišti a hráč bude moci ovládat jednotlivé prvky lodě nezávisle.
  • Zkus hadat :) Napoveda, B je spravne. Prece by nekdo vazne necekal, ze WG udela neco, co by tu hru zlepsilo.
  • spook.y
    Lodě mám moc rád a tak to zkusím (třeba to dopadne dobře), ale co mě jen tak okrajově dostalo ve filmečku je to, že v takové bouři jsou letadla vůbec ve vzduchu a při těch ohromných vlnách pustí v pohodě torpéda které pak dokáží držet v klídku směr a ještě trefí jeden z nejrychlejších a nejlepších "torpédoborců" co existoval. Buď to WG udělá špatně hned nebo to časem zkazí jako WoT. Budu doufat v lepší scénář než má WoT.
  • Ty pojedes s letadlovkou na ztec? Podivej se na videa z Battlestation Pacific. Tam se strili na lode na vzdalenost 1,4 mily a nikdo to neresi. S letadlovkou hrajes ze zadu a posilas letadla. Nez k tobe prijede nejak bitevni lod tak ji 5x zbombardujes, nebo je zasahnou i ostatni lode.
    Podivej se na to video.13 minuta mas letadlovku.
    http://www.youtube.com/watch?v=VLuzhziSIOE
    Podobne to bude i u WoWarship. Nebal bych se toho. V Battlestation to byla paradni zabava.
  • Hlavně zk*rvenej nácek pořád kempí v bázi. Jinak s t34 tigra zníčíš v poho, akorát musíš hodně blízko. Jako to bylo v reálu. Taky je dobrý mířit na ty průzory vedle kanónu jak jima čumí ven commander.
  • RangerCZ
    Těším se na lodě ve War thunderu.
    Jen doufám, že až u tanků přijdou amíci s tankem sherman firefly, tak ukončí nadvládu op nazi parchantů.
    Už teď to je dost nerealistické co se týče bitvy t-34-85 s tiger 1.
    ps : vzpomíná si ještě někdo na panzer front ?
  • No dobře, tak uznejme, že v rámci zjednodušení by to takto mohlo být...

    Jedna rána z nějakýho Yamamota do letadlovky na čáru ponoru a ta jde ke dnu. Takhle to prostě funguje. To bude zábavička. Ale oni to naštěstí zachrání HPčkama a Letadlovka bude tank jako prase.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit