Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "nemely". Hlavne ze je dnesni mladez na twitchi a kouka na tlustyho karla, ale napsat spravne neumi ani prd, ze? No jo. "nemely", "ostrihad", "hnusnima" - perlicky viditelne kazdy den.
  • Ohledně toho infa o Julii, které Ned věděl a o kterém Henry Delilah neřekl - v jednom momentě měl Henry halucinace a myslel si, že přes vysílačku mluví s Julií, ale přitom mluvil s Delilah a ta mu řekla, že ho nechtěla přerušovat, tak možná z tohohle se Ned dozvěděl to info o Julii.
  • Fair enough. A kdo o tom teda psal v Levelu?
  • Hra je nadherna a i dobre zvladnuta, ale jde na ni videt ze vyvojari nemely dostatek financi ....
  • Ja jsem to hral, ale podle me to za ty penize nestoji. Hra je polovicata, pribeh vysumi do ztracena, moznosti voleb v dialozich ovlivni pouze nekolik slov nebo vet - dopad na pribeh neni zadny. Hra je linearni a prazdna. Pruzkum ve hre je necim, co by Wikipedia nazvala 'pahyl'. Titulky na me vyskocily v momente, kdy jsem ocekaval alespon nejake finale. Alespon dabing je vyborny. Ten zbytek...... bohuzel, tesil jsem se. 5/10
  • iSpirit
    Těch knih budou desítky...
  • Kozy
    Sirotky?
  • rail? vzdyt je to docela otevrene + mas volnost v komunikaci vysilackou...
  • Mart9
    Zahraj si ještě Life is strange
  • Mart9
    Fakt mě to štve, ale bohužel jsem líný a na jazyky nemám talent. Jako text si přeložim, ale při hře, kdy musím stíhat další věci a k tomu číst titulky, abych si je přeložil, to nedávám. *13*
  • osvez mi pamet. Co jsi vytvarel ve hrach, jako byl treba prvni Tomb Raider, MDK, Crusader (No Remorse/No Regret), Wolfenstein a pod?
  • Kdysi leteli rail shootery. Tohle je tedy rail adventura. V cem je to tedy jeste hra, kdyz clovek prakticky jenom konzumuje a nevytvari ?
  • Draken69CZ
    lol *15* který aspoň trochu dobrý film/seriál nemá české titulky nebo kvalitní kniha překlad?
  • to musí bejt hrozně omezenej kulturní život - být závislý jen na věcech které jsou v CZ... to by mě štvalo, fakt hodně.. že bych se možná rozhodl se anglicky naučit
  • Uzasna hra, konecne hra co ma pribeh a nie jednoduche vyvrazdovacky bez napadu.
    Za mna 9/10, bod uberam len za kratkost.
  • spoiler: jeste v jinem dopise bylo psano o doktorovi, ktery tam mel delat vyzkum pred nejakym casem (byl nekde u tech sneznych skutru).
  • Spoiler - kluk se zminuje v dopise o otcove kamaradovi z armady a na plote byla cedule (uz si nepamatuji, co tam presne bylo).
  • nightborne
    Tak kdo si občas neřekne "všechno bych to tu zapálil, sakra"?
  • Mart9
    Pokud vznikne čeština, jdu do toho.
  • milos.bohonek
    Protože Miloš má rád hory, kempování a americké národní parky (a občasné zakládání požárů).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit