Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím. Hrál jsem to s přítelkyní a oběma se nám to líbilo, ale je pravda že *SPOILER* na konci bych čekal nějaký větší schéma, prostě větší plot o *SPOILER* univerzitním výzkumu, kterej vede moje žena, která už 3 roky předstírá demenci aby si vytvořila subjekt na testování pocitu viny.. prostě něco většího, finální vyznění bylo pro mě dost prázdný. Ale tolik napětí jsem ve hře už dlouho nezažil, právě proto, že se drží reality, je tam to očekávání.. nečekám, že si letos zahraju něco lepšího, kromě Kingdom Come *4* po Life is Strange mi Firewatch přijde jako další obsahově průkopnická hra.
  • Já konec pochopil tak že prostě útýct před vším nejde :-)
  • mna prave ten koniec potesil. dufal som, ze sa im to podari az do konca utiahnut v realnej rovine a dockal som sa. veci do seba zapadnu, ma to zmysel. hru som hral s manzelkou a emocia fungovala a napad s titulkami sprevadzanym "urcitymi obrazkami", bol genialny. myslim, ze s ohladom na svoj obsah je hra mierne predrazena - idealna cena by v mojich ociach bola cca 10 eur, ale ako scenarista (manzelka tiez), som rad, ze som to hral. pozor SPOILER SPOILER: zamrzela ma len prilisna podobnost s Vanishing of Ethan Carter.
  • Recenze delší než hra samotná... :D
  • a víte, co dělá koala, když hoří les?




    ... hoří taky
  • Konec o ničem, jinak super :-) Krásná designovka :)
  • Konec o ničem, jinak super :-) Krásná designovka :)
  • Dlouho jsem nehrál hru s tak povedeným a napínavým příběhem.Graficky nádhera a hratelnostně taky paráda.Za mě spokojenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit