Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milos.bohonek
    Spoiler: Ten tábor mohl patřit nějakým wildlife rangerům, kteří ho používali ke sledování losů, viz zařízení na sledování náramků a mrtvý los s náramkem v jiné části rezervace. Akorát ho na léto opustili a Ned toho využil? Je to každopádně celé trochu čudné, Delilah netuší, co ten tábor je, ačkoli jinak má o parku perfektní přehled; oficiální struktury netuší, že jim ten tábor někdo využívá... tohle z mého pohledu nebylo příběhově úplně stoprocentně dotažené.
  • Pls nevíš zda to má na ps4 cz titulky?dík.
  • Draken69CZ
    Čeština bude nevíte někdo?
  • Spoiler - pokud jsem to dobre pochopil, byl to vyzkum ve kterem se snazil pokracovat otec toho mrtvyho kluka. Zrejme ze spatneho svedomi, ze odesel tak jak odesel a kluk o tom pred koncem snil.
  • Sam bych tomu dal min 8/10. Konec se mi naopak libil. Jedine co mi vadilo, ze to bylo kratke. Ale diky tomu mne to nezaclo nudit. Byt doba dvojnasobna, asi by opadla i atmosfera.
  • Teď abych to kvůli tomuto příspěvku honem koupil a dohrál, abych věděl jak to dopadlo... *1* Každopádně je fakt, že mě to už dřív zaujalo a určitě tu hru nenechám jen tak zapadnout :)
  • "obcas slabsi framerate na ps4"

    tos ani nemusel psát, to stejně každej ví *7*
  • Horst_Fuchs
    Příjemný překvapení.
    Obyčejný příběh alá Gone Home, ale mnohem propracovanější hra s dobrými dialogy. Dobrá práce. Kdo hledá realistickou příběhovou hru a nevadí mu, že celou hru jen někam jde a mluví s jedinou postavou bude určitě spokojenej.

    U mě mají autoři plus už jen za odvahu tohle vydat, tohle nemůže moc vydělat, je to příliš jiné.

    Příběh překvapil, dost mate. Dlouho jsem si myslel, že z toho vyleze jakýsi komorní horor jako od Kinga nebo paranoidní psycho alá P. K. Dick ale nakonec nic z toho. *2*
  • pecka,ani nepamatuju kdy jsem neco dohral a dumal nad tim.pruchoud celou hrou je famozni,konec normalni a je tu prostor k vlastni fantazii jak by to asi melo skoncit,napadaji me pekny blbosti :-) PS:obcas slabsi framerate na ps4,jinak nic
  • lol nice one
  • to som nepochopil ani ja a hlavne to ze tam povedali ze su tam veci o jeho zene ktore ani nerozpraval...
  • a jeho "5 nesouhlasim" kamaradu nechapalu
  • To ze to je hra neznamena ze to musi mit nejakej mega giga konec
  • Proc Milos? Hadam, ze text o hre bude i v Levelu. Kdo ho napsal tam?
  • - SPOILERS - Hru jsem dohrál,konec jsem něják s přešel s tím,že taková prostě je realita a že bych neměl očekávat nic paranormálního.Jen mi pořád vrtá hlavou, k čemu byl teda ten camp s různými rádii, meřiči abůhví s čím vším a který zřejmě ? Ned ? zapálil.Jakou tam hraje roli? Nebo jsem to nepochopil vůbec? *2* . Díky
  • které hry nějakým větším či menším způsobem neobsahují simulaci chození? (krom leteckých simulátorů, samozřejmě)
  • ta hratelnost je ta simulace chození?
  • Ten konec... strašný zklamání z pohledu hráče, ale naprosto normální zakončení z poholedu reálného života.
  • a jeje, dalsi pan "nechapal"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit