Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Recenze tu je a nablito už taky takžýe win-win(pro games?) ?

    Ta hra je stále pro mě docela nezajímavá a ten skrytej Paytuwin systém ( Season pass zadara? hehe)
    je spíš hodně smutnej, ale když to někoho baví. Cena taky legrační i na poměry nové hry.

    Ještě že se to teda pěkně moátí... a třeba ta hra vydrží lidem déle než Division a za rohem widlelands.

    Co tu máme dále tak v nejbližších dnech jen ME:A na to jsem taky zvědavý, jestliu to bude vypadat jak bylo prezentováno tak potěš koště.
  • TheGGG
    zrovna jsem dal pár duelů a musím říct, že to bylo pěkně intenzivní, člověku se rozbuší srdce, spotí dlaně, stáhne žaludek a povolí svěrač... co víc si od hry přát. Pár her navíc a dostal bych infarkt.
    • nightborne
      Povolí svěrač? To už jsme zas u toho bahna?
      • TheGGG
        i k tomu může dojít, když je tam nějaký skiller s shugokim....
        • nightborne
          Shugoki se ale dá poměrně v klídku counterovat, pokud tě teda nezatlačí na zeď. Z dobrýho lawbringera mám svěrač daleko povolenější, osobně.
          • TheGGG
            lawbringer mě teda pi*sne jen když je kolem nějakej pit, to pak teda ROFL, ale jak tě v rozběhu nabere stabne a hodí do jámy, to je vždy prvně LoL a pak rage. U Shugokiho jsem asi měl nějakou velkou smůlu na dobrý gamery, ale většina battlů proti němu byl fail. Ten balanc je obecně docela dobrej, ale když je tam shugoki, tak to vždy tuším nějaký WTF HML moment. Vím že dost lidí se bojí orochiho a peacemakera, ale ty mě nikdy dolik nepřišli... BTW: já hraju za wardena a to výlučně...
            • TheGGG
              nj, s orochim se ti asi líp uhýbá...za wardena proti shugokimu to je peklo...
            • nightborne
              Orochi je zase moje volba =).

              S lawbringerem mám spíš ten problém, že se mi nějak nedaří číst ty jeho telegraphy, prostě útok shora a do poslední vteřiny nevíš, jestli rychlej, nebo pomalej, což se strašně blbě kontruje. Plus teda když tě napíchne a zahodí do hnoje, to je vo nervy.

              Shugoki dokáže bejt nepříjemnej hodně, to jo, ale zase spíš v souvislosti s prostředím, každou chvíli tě odpálí do nějakýho ohně nebo na bodáky. Ale zase mu ty nápřahy fakt trvaj tejden, takže to musí bejt hodně zručnej hráč, aby tě trefil. Nepočítám teda tu neblokovatelnou charge, po který tě tam láskyplně láme přes rameno, tomu už sem taky párkrát padnul za oběť =D.
  • flash789
    Typicka UBI hra, uz ted plno lidi stve a nebavi a za mesic po ni nestekne ani pes, zustane jen par vernych. A tou dobou uz UBI oznami dalsi BIG hru a hype se presune tam..delaj to dobre frantici, pekne si umi hrace povodit..
  • Takže počkat rok a doufat, že to opraví jako R6 Siege. Ubisoft by měl na krabice začít dávat nálepku Early Access.
  • Kdesi hluboko v podzemi Ubisoftu

    Stephane Cardin (producent): Tak v jakem stavu je For Honor?
    Chriss Watters (Ubi Blog): Vyvojari maji zatim jen par map a soubojovy system.
    S. Cardin: Supr, tak to muzeme vydat.
    C. Watters: Neni to na hru malo? Vzdyt tohle bylo jako doplnek v Dark Souls a v Kingdom Come to pry budou pridavat zadarmo.
    S. Cardin: Nevadi, presvedcime lidi ze delame primarne multiplayerovy titul.
    C. Watters: Kdyz nad tim tak premyslim, mas pravdu. Rezba ve ctyriceti lidech se bude libit.
    S. Cardin: Zblaznil ses? To by vyzadovalo dedikovane servery a bylo by to drahy. Bude tam maximalne 8 lidi. Presvedcime je ze je to kompetitivni hra.
    • Pokracovani
      C. Waters: A nebudou ty mapy pusobit prazdne?
      S. Cardin: Dame tam boty, at to vypada dobre.
      C. Waters: No jo jenze pak budete muset zaplatit programatory na vyvoj umele inteligence a vyvoj se protahne.
      S. Cardin: Je videt ze jsi jeste nezkusenej. Zadnou AI programovat nebudeme, proste tam budou boti jen postavat jako komparz a budou se pohybovat z bodu A do bodu B po lajnach.
      C. Waters: Wow ty jsi tak chytry. Zacinam tomu projektu sam verit. Mimochodem uz jsis koupil ten novy model Ferrarri?
      (Rozhovor pokracuje dal o nedulezitych temach)
  • Rejsek
    Ubisoft dělá fajn hry, ale po čase trochu nudné a až brutálně repetitivní. Division jsem se nabažil za nějakých 130h a už jsem to asi měsíc nezapl. Což o to, za těch 800kč to byl dobrý poměr "cena/výkon", plivat na ni nebudu, ale prostě ten potenciál a prostředí jsou brutálně nevyužité..........kdyby přidali třeba jen ty blbé zombie, nakažených mrtvol tam na to všude leží dost a "zedka" snad nikdy neomrzí. *1* S nadějí vyhlížím poslední DLC. Co jsem tím ale hlavně chtěl říct je to, že pokud bude pro mě nějaká hra od Ubi stát za pořízení, bude to právě teprve tehdy, až cena sleze za podobnou mez.
  • Kupte si raději Nioh než tuhle blbost...
    • tak to radši tohle :D než japonské cokoliv
    • wayne kašli na fotbal a rozjeď stand up comedy, vtipný jsi dost *3*
  • Hnisavec
    dalšia zbytočná hra od Ubisoftu...singleplayer nič, mikrotransakcie, pár máp a akurát súboják, ktorý bol ako doplnok v pvp v Dark Souls...aj to nedosahuje jeho fér kvality nakolko zopár vecí tu je úplne op a potrebuje nerf.
    • Veskoslav
      MP v DS je fér? Odkdy? *1*
      • Vždyť jsi Dark Souls nikdy nehrál, takže ještě větší de*il než jsme doufali....
        • Veskoslav
          Chápu. Našel sis novou zálibu. Udělat normálním konzolistům ostudu všude okolo. Daří se ti to skvěle.
          • proč diskutuješ o něčem, o čem víš prd? Proč tu lžeš? Už jsi si vyzvedl na poště PS4? *15*
            • On má ban na Femtu, že píše jako Wazza? :]] Vůbec, divim se, žy tyhle výstřelky na úrovni pomocný školu mu tu cenzor toleruje. Tady je vidět, jak stačí jedna černá ovečka z konzolisty.cz na pořádnej svinčík...
            • už ti rupla cévka, ty tvoje dětinské lži jsou sladké pro mé uši. Už jsem ti říkal, že mi to stačí, že jsem tě dostal na kolena, nepotřebuji, aby ses před mnou plazil...
            • Veskoslav
              Kdybys nebyl debil, možná by sis přečetl, co jsem o For Honor napsal. Ale protože jsi skutečně debil, tak naprosto netušíš, která bije. Tvoje příspěvky=nula příspěvků ke hře. Jenom doporučení japonské ultra hardcore hry, která nemá s For Honor prakticky nic společné. A ano, původně byla PS4+Bloodborne a Driverclub určená pro mě. Doufám, že jsem tvou dětskou dušičku trolího stalkera řádně namlsal a můžeš se jít zase ztrapňovat zpátky do Bleskovek. Což tvoje přehazování účet/anonym jenom svědčí o krásném multinicku.
            • Ne, psal jsi, že máš PS4 pro sebe i s Bloodborne. Teď zase tady vymýšlíš báchorky o otcovi *15* Tvoje nemoc je se vyjádřit ke každé hře, i když o ní víš, jenže pak si tu někdo pamatuje, co jsi plácal před rokem a jsi v prdeli jako teď. Takže se zdejchni, ztrapnil si se dost. Bye *5*
            • Veskoslav
              Ano hlupáku, asi rok zpátky. Ale byla určena pro otce, jak jsem psal. Ale chápu, tvůj pidisvět znamená "sledování" ostatních i rok poté, protože ve svém smutném životě asi nemáš nic moc na práci. A ano, uvažuji o PS4 Pro kvůli hrám jako Horizon například. Je tvé nudné a blbé srdíčko spokojené nebo hodláš zde hnít opět mimo téma jak předvádíš poslední dobou neustále?
            • *15* Už jsi si vyzvedl na poště tu PS4, kterou jsi měl objednanou? Lhář sedmilhář milý Veskoslav.
            • Veskoslav
              Chápu, že nechápeš. Jednou možná pochopíš. Ještě jsi zapomněl napsat, že všichni klikají proti Tobě:)(tvými slovy +5 za 1 minutu u příspěvku, kde doporučuješ zcela odlišnou hru, ale chápu TPS, kde se máchá mečem a je jedno, co to je:))
  • Kdyz si porovname objem odvedene prace na for honor a na napr. Kingdom come, kde duely pridaji casem, tak je to obrovsky nepomer.
    • Zas tak špatně na tom KC není,
  • Veskoslav
    Hra stojí 60 éček bez možnosti koupit levnější krabičku. Měl jsem v říjnu udělanou předobjednávku, protože fakt mě to bavilo. Soubojový systém si troufám tvrdit, že je jeden z nejlepších, co se ve "středověkých" hrách v současnosti vyskytuje. Snadný, efektivní a není to bezduché mlácení. Po prvním uzavřeném testu mě to utvrdilo, že to bude hra, co chci.

    Pak ale přišlo dost ale. Zaprvé hra skokově zdražila z předpokládané ceny 1199 na 1599, oznámený Season Pass s prvky P2W (kdo má, má přístup dříve k hrdinům, rychleji expí=>rychlejší otevírání schopností=>výhoda pro platícího hráče), Ubisoft neumí udržet stabilní síťové spojení u nových her, neumí to u SP her (Unity i Syndicate zářný příklad), neuměl to u The Crew, takže tady byla taky vysoká pravděpodobnost (u 2. otevřené bety to padalo každou 3. hru), mikrotransakce v řádu tisíců KČ a nakonec to, že i když mě souboje bavily, po chvíli ta hra neměla, co nabídnout a bojím se, že více jak na 20 hodin by nemusela zabavit. A když si vezmu, že Ubisoftí hry mají nejrychlejší pád ceny snad ze všech AAA titulů, co vycházejí (nepočítám Titanfall 2 díky debilitě EA), tak stačí počkat na květen a těch 700 bych byl ochotný dát.
    • nightborne
      Season Pass je všeobecně zlo, který nemám rád, ale zrovna tady je řešenej docela inteligentně - ke všem mapám i novejm hrdinům bude mít člověk přístup i bez něj, jenom si je musí hraním odemknout. Vlastník season passu to dostane o den, dva dřív, plus nějakej exkluzivní kosmetickej obsah, co mě nezajímá. Takovej přístup mi vcelku vyhovuje, když už teda musí nějakej season pass vůbec existovat.
      • Veskoslav
        Nejlepší Season má Titanfall 2:) Raději měli udělat něco na styl Overwatch, kosmetické pičoviny atd. Ale ne něco mezi skrytou lehčí verzí P2W a klasickou verzí. Tam si myslím, že cena půjde dolů, tedy pokud neudělají jako u Rainbow Season Pass Year 2 či co to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit