Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo, to video s Jaguárem je boží!
  • U zavodni hry ktera ma navozovat pocit z rychlosti a plynulost ,je 30 snimku vysmech. Ja bych to kvuli tomu nehral, stejne jako sem nehral NFS Rivals!
  • Recenze přesně taková, jak jsem očekával - bagatelizujete jízdní model a vyzdvihujete naprosto nepodstatné složky hry. Ale co už, to je dnešní kolorit, a pokud to žerou všichni od produkcí přes recenzentů po hráče, nic se nezmění. Nechci si ani představit, jak dobrá hra by vznikla, kdyby peníze efektivně šly do důležitých kapitol vývoje.

    Jinak opět nechápu, proč někdo udělá hezký trailer (dokonce si odpustili komicky zběsilý střih, hurá) a zm*ví ho nějakou tupou, umělecky nehodnotnou odrhovačkou. Rozumím, že markéťáci bývají neobvykle cool a postmoderní lidé, kteří chtějí vytvářet trendy a myslí si, že někoho zajímají, ale v rámci povolání by měli být schopní alespoň základní empatie.
  • samuel.polak
    ved je to arkada co si cakal Asseto Corsa ?
  • Shut the fuck up
  • Miserius
    Vole co to meleš? Nahoře píše že pačkovač je trapnej a ty hned že jde zapojit i do pc... Nejsi trošku mimo? Volant jde taky připojit ke všemu a recicky o sockach s konzolema frčej možná u vas na základce, tak to nenos sem
  • Aha, takže chceš říct, že si gamepad nemůžu připojit k PC? Ne každý ví že k ježdění je nejlepší volant, ten je sice i na konzole, ale na ně nejsou žádné simulátory, forza nikdy simulátor nebyl a simulátor není ani konkurence gran turismo. Přitom by šly udělat simulátory i na konzole, ale protože většina vlastníků konzole jsou socky, co na pořádný volant + pedály + řadící páka nemají peníze, tak proč by se s tím párali, když můžou udělat arkádu, kterou zvládne s gamepadem hrát i malé děcko (pegi rating 3+) které si to vydupe u maminky=>větší prodeje, to je celé
  • Kde jeste se prosimte vyskytuju? Jako svuj exkluzivni domov jsem si vybral games.cz, jestli jeste nekde jinde potkavas jiny mAsery, tak na ty bacha, to nejsem ja a jejich kvalita tudiz bude vic nez pochybna,
  • frag.ment
    Ty neznáš mAsera? To je rádoby troll, kterej se tu (a nejen tady) vyskytuje každou chvilku a snaží se prudit, takže nereagovat. Co FH2 týče, tak bych si to i zahrál, ale mám konzoli z druhého tábora, takže nic.. Snad se na PS4 objeví něco v podobné kvalitě.
  • No Assetto Corsa se hraje na páčkovači poměřně slušně, hlavně při 60+ FPS (pod 60 je problém s odevzvou) :-)
  • Přesně tak, kazit oči a navozovat motion sickness si může i jinde ;-)
  • Miserius
    *3* https://www.youtube.com/watch?v=o7ZPeF6faG8
    https://www.youtube.com/watch?v=GuIe3TZzFZk
  • Ristoro
    Píše se zapomněl. A závodní hra nemusí být simulátor, aby musela fyzika za něco stát.
  • Ristoro
    Neříkám že reálný, ale ne debilní, auta nejsou lodě.
  • Další staletý sorry už HOVA*O jako kámo ja jsem PCčkář a nedovedu si už představit hrát závodní hry na klávesnici(beru tvuj prispevek jen jako trolling) .... Jako gamepad je ta nejlepší věc vůbec na závodní hry... (Občas bys to mohl zkusit si připojit k PC xboxovej ovladač a zkusit to než bude vynášet ortel o nepoužitelnosti FPS je jiná písnička)
  • Je to simulátor ? ooooo pardóón já zapoměl, že lambo může normálně jezdit out of roud... Zase další zbytečnej komentář
  • Si blazen ? Asi si fakt utekl z léčebny... Sice to je též moje zbožné přaní ale to dřív pojede čert do práce na bruslích... To by Microsoft totálně už zabil kdyby svojí největší exkluzivitu pustil. Možná čase za pár let vydají nějakou super kolekci která MOŽNÁ bude i na PC jako je spekulace u HALO Master Chief collection... Takže počítej že FORZA nebude samostatně nikdy na PC :) No a to, že se prodávají PC hry víc na PC no nevím nevím možná indie hry ne AAA...
  • Nejen honěním za frekvencí živ je člověk.
  • Miserius
    To s prodejem je vtip, nebo co to má být? *2*
  • Zni to skvele. Prosim vas, nevite, jestli bude PC verze? Vim, ze to je xbox hra, ale na PC se hry prece prodavaji daleko vic, tak snad by to tam Microsoft mohl taky vydat, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit