Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Jediná série , kterou lze na Xboxu závidět . Kdyby Grand Turismo nesklouzlo k pravidelné kopírce sama sebe a soustředilo se opravdu na jízdní model , asi by nebylo co závidět ale Polyphony se už točí v kruhu moc dlouho .....
  • Miserius
    Xbox One nemam a ani mít nebudu, ale tohle je (jediná) hra co závidim... To bych si velice rád zahrál... NFS Most Wanted z 2012 byla diky multiplayeru (o to se každej pirát připravil a pak nadával že je to nudná hra, protože singl opravdu nebyl nic zajimavyho) vyborna zalezitost... Delat s 8 kamarady blbosti ve meste, zavody, destrukcni derby, ruzne jump nebo parking challenge v otevrenym svete/meste to byla pořádná sranda co vydržela na měsíce, ale tohle vypadá ještě líp
  • TWL,...uz i tenhle web...neda se tu na nic divat...uz ani na obr. Furt vsude jak u debilu sama otravna reklama...OMG.
    • victor
      Asi mám defaultně nějakou blokaci již aktivovánu (polské roboty blokuju už v host souboru ) , protože reklamu mám všude okolo ,ale agresivní mne neatakuje - dokud nejdu prohlížet galerii . Ale teda to video u obrázkové galerie je fakt hnus !
  • toto ako PCkar uprimne zavidim XBOXu, rad by som si to zahral.. vyzera to super. I ked tam asi nebude real feeling s dopravou a real uzkymi cestami ako v NFS1, tak to vyzera lepsie ako TDU1.
  • Gran turismo je simulator, tohle je takova arkada, cili nelze srovnavat jak kdosi pise. Na servrech gran turisma se setkate s jezdci na urovni, bojujicich o milisekndy a v obyvacich s radnym harwarem. I skalni hraci rfactoru si hru oblibili a jsou na ni peceni vareni a to uz je teda neco.
    • Já kategoricky odmítám nazývat GT simulátorem. *4*
      • Na GT se nadává, jaká je to arkáda a třeba Assetto Corsa se tu často vynáší do nebes, přitom ty hry jsou +- stejně nerealistické :-)
  • Chtel bych znat jeden jediny chytry duvod,proc to na X360 tak zesrali a na XO tak promakali.A kdyz uz tak mohli oznamit,ze X360 verze neobsahuje nic z traileru.Tupci jedni!!!
  • Recenze přesně taková, jak jsem očekával - bagatelizujete jízdní model a vyzdvihujete naprosto nepodstatné složky hry. Ale co už, to je dnešní kolorit, a pokud to žerou všichni od produkcí přes recenzentů po hráče, nic se nezmění. Nechci si ani představit, jak dobrá hra by vznikla, kdyby peníze efektivně šly do důležitých kapitol vývoje.

    Jinak opět nechápu, proč někdo udělá hezký trailer (dokonce si odpustili komicky zběsilý střih, hurá) a zm*ví ho nějakou tupou, umělecky nehodnotnou odrhovačkou. Rozumím, že markéťáci bývají neobvykle cool a postmoderní lidé, kteří chtějí vytvářet trendy a myslí si, že někoho zajímají, ale v rámci povolání by měli být schopní alespoň základní empatie.
    • "Bagatelizuje jízdní model"? Vždyť je to arkáda a na nic jiného si to nehraje. Nikdo z toho simulaci nechtěl a kdo ji v tom hledá, tak je magor *1*
      • Tohle je nějaká nová forma politické korektnosti? Ano, je to arkáda. To ale neznamená, že její jízdní model je nedotknutelný a imunní vůči kritice. A taky to neznamená, že by se to nemohlo chovat alespoň autu podobně. Jak vznikl ten patologický názor, že když jde o arkádu, cokoliv prochází? To je neskutečně dementní postoj.
    • ucho
      náhodou pohodovej trailer. tuhle hru majitelům xbox one závidím
      • Keyz
        To já tedy ne. 30 FPS závodní hru závidět snad ani nelze *16*

        To pak nejsou rychlé, plynulé závody jak mají být. Nutnost rychle reagovat atd. Jak to prostě bývá.
        Divím se, že to recenzent akceptuje a bere to vesele za "závodní hru". I na konzolích to lze udělat aby to jelo lépe.
        • Presne tak, me se ta hra libi a konzolistum bych ji i celkem zavidel. Ovsem 30 snimku je nehratelnech, tohle je dost podstatna technicka vec!!! A proc vubec nemuzou tu hru na konzoli udelat aspon na 50 snimku, kde je problem?
          • Nehratelné?:D Prostě nemám co dodat a směju se ti.
            • Já si myslím, že je to do značné míry placebo efekt. Reálný efekt na hratelnost je zanedbatelný. Mozek při rychlých reflexivních akcích stejně nestíhá používat vizuální informace, místo toho dění kolem odhaduje.
            • victor
              30 FPS vám nestačí ? Rofl to jste hyperpsi ,kteří vidí snímkování na obyčejném videu ? Důležitá je nakonec jen odezva a reakce hry na vaši akci, ne to kolik vám vyrenderuje snímků před obličej !
              Trolit s 30FPS můžete u PC FPS , kde chybějící optimalizaci enginu mezi několika konfiguracemi řeší prostě lepší HW , ne hru která je psaná na tělo jedné konkrétní HW platformě !
              To říkám jako jeden z těch co si v emulátorech běžně hrají s frame skipem , takže už pro ten pocit z 60+ FPS nějak ztrácím pochopení .
            • Ano pro me je dnes snad uz kazda hra ktera bezi v 30 snimcich nehratelna! Natoz zavodni hra kde je pocit z rychlosti, dynamika a plynulost to nejdulezitejsi. Pocet snimku ktere je pro me uz hratelne je kolem 40, i tak to ale jeste neni nic moc.60 FPS je takove muj standart, na ktere me jede vetsina her.
  • Opravdu by me zajimalo,proc ti idiotsti vyvojari tu dvojku tak neuveritelne zmrsili na xbox 360.Neni tam nic z toho co slibovali v traileru a je to horsi jak prvni dil.Tak ja za to dam 1 000 kc a nestacim se divit co za shitfest udelali.
  • Nezná někdo název písničky z toho prvního videa ?
    • Launch Trailer hudba - Bassnectar - You and Me
      E3 Trailer - R3hab & NERVO & Ummet Ozcan - Revolution *13*
      • PS : Blbý smajla neviem ako sa tam dostal :D ( sry za double post )
        • V poho.. ja dík za song
  • booczech
    A to už jsem začal jako PC hráč, šilhat po PS4. Pak tohle uvidím v sestřihu ve Fight Clubu, ještě k tomu to mám zrovna puštěný na projektoru. ...no a najednou člověku chybí v ruce ovladač. ... to jsou dilema :/

    Každopádně mi to po prvním shlédnutí připomělo, první shlédnutí/zahrátí NFS 1.

    Řekl bych, NFS is back :)
    • victor
      No feeling NFS1 byl opravdu jinde než 90% následných dílů (I díky průvodním videím z "Road and Track") . Bohužel v takovém NFS:Underground 2 už hráč závodil s plnohodnotnými vznášedly , a tak doufám, že až do takového stavu Forza nikdy nedojde ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit