Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promin Xboxi, stále tě nechci :(
  • Pamatam si ako som sa nenechal oklamat recenziami na nove Need for speedy od noveho Hot Pursuit po tej najnovsi...vsetko nehratelne nudne repetitivne zmykanie znacky a priemerne auticka s tragickou AI, zlym jazdnym modelom atd...
    • Tvoje chyba.
  • NICE! Dostal jsem tento Xbox Live zlata kód zcela zdarma! Chcete-li získat jeden sami Stačí jít na http://xblg.cardcodes.net
  • Zkusím, stejně to mám flashnuté. *5*
    • Mato1987
      sa ti to vôbec oplatí na x360?
  • Ahoj lidi, chci se zeptat, chystám se tuto hru koupit (Forza Horizon 2) a nevím jestli potřebuju Kinect (Xbox One). Poradíte?
  • Stejně byl nejlepší Burnout 3: Takedown. Jakto, že už se tak zábavný závodní hry nedělaj? *13*
  • Hoj, má někdo možnost srovnání FH2 na Xone a X360? Jednička mi vydržela ny X360 několik měsíců, ale u dvojky jsem po dvou dnech na 60% plnění a mám skoro už půlku stodolních.. kašlu na dynamické počasí a super grafiku, ale co mě teda točí, tak se mi zdá, že je obsah dost ořezaný...
    • Obsah je stejný na One i 360. Taky mě zaskočilo, že odjezdím jen 19 šampionátů a konec, ale v HUB najdeš pod kartou Progress a tile Road trip progress neodjetých závodů, že máš do Vánoc co dělat. Plus dalších 15 misí v Bucket listu (a dost utáhly obtížnost - takže vypnout asistence a tiše trpět :D)
      • Jo no je to úplně suprová hra *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tak holt vidim ze si na X360 koupim FH2, FM4 byla hodne zabavna zavodni hra, a jestli Horizon bude aspon obdobne hratelny tak je to jasna vyhra, jen skoda ze k X1 nepripojim volant takze se budu muset smirit s X360 verzi. Jinak jak tu nekdo psal o The Crew, z te hry mam hodne roztrouseny pocity, ten jizdni model je strasnej, mel sem pocit ze honim mejdlo po podlaze sprchy.
  • Jaký je vztah (nebo rozdíl) her Forza Motorsport a Forza Horizon?
    • Kromě značky jsou to totálně nesouvisející hry. Horizon 2 už vyvíjelo i jiné studio.
      • Horizon 2 na xbox 360 vyvijelo jine studio. Na XO za nim furt stoji turn 10... *7*

        Jinak motorsport sazi vic na radost z jizdy na okruhu (zlepsovani vterinek, chovani auta, hrani si s nastavenim..) mezitim co horizon sazi na radost z jizdy jako takovou, je to pekna hra kde se vyblbnes s autama.. a neresis ze lambo si to straduje 120 po poli.. :-)

        Jinak mam za sebou vse do FM4 a FH1 na X360 a musim rict ze oba tituly jsou velice kvalitni. Nejsem zadnej "hardcore" virtualni ridic... forzu 4 jsem jezdil rad a obcas si ji dam i dneska.. :-) a pres pocatecni skepsi k FH jsem si uvedomil ze to byla blbost.. Horizon je paradni hra, ktera u me nahradila TDU1 (jinak receno) - clovek si odpocine u aut a nemusi nic hrotit... Prijdou mi tu zbytecny hadky co je lepsi.. kazdymu sedi neco jinyho a myslim ze podle toho by mel vybirat
    • sport vic seriozni, horizon vic arkada (ale nehral jsem ani jedno ) *5*
  • Poraďte co mám udělat, když mám za určitý čas podle šipek někam dojet sám, tak nakonci se hra zastaví a asi mám jet znovu, nebo co mám udělat. Vůbec jsem smysl té hry nepochopil. Myslel jsem si, že budu závodit a jezdím sám.
    Dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit