...

Diskuse pro Článek Gabe Newell o PC, obchodech, hráčích a budoucnosti

Když Gabe Newell mluví, je dobré poslouchat. Nejen, že Valve dělá unikátní a prvotřídní hry. Dalo by se říct, že s pomocí Steamu jaksi revitalizoval a definoval hraní na PC. Těžko si dnes dokážeme představit PC bez Steamu a jeho důležitost se bude ještě rozšiřovat. Na čerstvé přednášce na konferenci...

Novější 1 2 3 4 Starší

• R blog (anonym)
    0 se líbí, 0 se nelíbí
    pane Gabe Newelle dočkám se Half Llife 3 ještě než budu důchodu?

29.4.2014

reagovat

• celoush tiscali.cz
    0 se líbí, 0 se nelíbí
    No osobně mi tohle "kurátorství" na Steamu vyhovuje. Stejně tak jako u AppStore. Chápu, že případným delegováním na komunitu by to mohlo také fungovat, ale jsem k tomu zatím notně skeptický a nejsem si jist, zda jsou připraveni na to, že si tam narvou balast s myšlenkou "komunito, protřiď si to!" Opravdu jsou připraveni na boj s různými podvodníky, kteří stejně jako na Google Play přilezou jim i tam? Ono by se pak mohlo lehce stát, že by tím ztratili určitou kvalitu na úkor kvantity a opuštěné místo by rád někdo další, kdo by lidem opět přinesl AppStore Style, rychle zabral.

12.2.2013

reagovat

• hyper_orel (anonym)
    3 se líbí, 10 se nelíbí
    WHO..........CARES............?!
    omg

11.2.2013

reagovat

• Alfonzo (anonym)
    2 se líbí, 3 se nelíbí
    Hovori ako je apple jeho najvacsi konkurent, a ma tam placnuty apple tablet. Logika

11.2.2013

reagovat

• speeder (anonym)
      2 se líbí, 3 se nelíbí
      Aky tam mal mat podla teba? Taky GoClever? *1*

11.2.2013

reagovat

• Alfonzo (anonym)
        2 se líbí, 2 se nelíbí
        Ja viem ze bezna lama ovce konzument nic ine nepozna, ale tak aj pre takych svieti slnko.

12.2.2013

reagovat

• skaven123 (anonym)
    0 se líbí, 2 se nelíbí
    teda, ako to vlastne so steamom je? stiahnem si image, nainstalujem, aktivujem hru a hram?
    povedzme hypoteticky, steam o 10 rokov skrachuje, co ked si chcem zahrat nejaku hru znova? ako si ju aktivujem?
    nebude nutne nakoniec pouzit skidrow alebo reloaded? znova?

11.2.2013

reagovat

• kosac (anonym)
      0 se líbí, 0 se nelíbí
      10let starou vec je casto problem sehnat i na torrentu.. ;) spis si ji koupis znova pro nejaky mobilni zarizeni.. i kdyz za 10let si ji mozna pustis i zadarmo pres stream...

11.2.2013

reagovat

• speeder (anonym)
      0 se líbí, 0 se nelíbí
      V katalogu si najdes hru, ktoru kupis a ta sa ti objavi s tvojej kniznici. Tam na nazov hry kliknes a das instalovat. Vsetko je automaticke. Pri instalacii zase das odobrat.

To s krachom by nebol problem iba Steamu. Ci uz to kupis priamo od tvorcov alebo musis iba aktivovat niekde cez internet, stale si nabijes drzku a ostane ti iba pohladat warez. Ale napriklad take GOG to ma dobre, pokial si vsetko stahujes a zalohujes. Preto uz nakupujem na Steame iba v 75% zlavach. Take dvd by esto mohlo ist rozchodit v buducnosti na nejakom emulatore.

11.2.2013

reagovat

• zmarsal (anonym)
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        Kolik je her s cz titulky na steamu? je to podobné množstní jako u krabicovek v obchodě? nebo tam je jen všechno v aj, zaznamenal jsem problémy se skyrim, jak to tedy je? díky

11.2.2013

reagovat

• speeder (anonym)
          0 se líbí, 0 se nelíbí
          Tak to netusim. Ja hram vsetko v anglictine. Aj to je dovod preco tam kupujem.

Jazyky mas napisane vzdy v obchode a napr. Skyrim ma uvedene: Angličtina, Francouzština, Němčina, Italština, Španělština, Japonština.

Je docela mozne, ze aj ked mas nejaku CZ mutaciu krabicovky a ta da sa zaregistrovat cez Steam, tak v nom uz CZ mat nemusis. (?)

11.2.2013

reagovat

• peterka wo.cz
          0 se líbí, 0 se nelíbí
          Nevím kolik ale samozřejmě že tam jsou hry v češtině, akorát někdy jsou problémy že když máš steam nastavenej do češtiny tak hra je v aj atd.

12.2.2013

reagovat

• machalcz (anonym)
    2 se líbí, 0 se nelíbí
    Steam mám už děsně dlouho a jako službu jsem ho vždy vnímal pozitivně. Na PC už hry ale nehraju a tak mi docela vadí, že nejde zakoupené hry například prodat, za nějakou nižší cenu. Něco jako digitální bazar. Čepice a nesmysli do Teamfortres mě nezajímají, ale tohle by třeba zrovoznit mohli.

11.2.2013

reagovat

• dead (anonym)
    2 se líbí, 10 se nelíbí
    drsnak nejsem jen se mi nechce za ty picoviny platit to je cele.

10.2.2013

reagovat

• dead (anonym)
    4 se líbí, 22 se nelíbí
    nezlobte se ale ja steam knicemu nepotrebuju staci my reloaded a skidrow :-)))

9.2.2013

reagovat

• ucho tiscali.cz
      10 se líbí, 1 se nelíbí
      tak to jsi velkej drsňák :)

10.2.2013

reagovat

• turbo (anonym)
      3 se líbí, 0 se nelíbí
      Též jsem to tak měl. Pak mi jednoho dne došlo, že i pekařovi musim v krámě za ten rohlík zaplatit, protože na jeho výrobě strávil nějakej čas. Takže teď už asi tak rok blahořečim Steamu, díky němuž si zhruba co měsíc udělám takovou soukromou amnestii a kupuju ve slevě aspoň pecky, co mě bavily.

Nakonec, ono dneska v každém .nfo snad od všech velkých warez/gamez skupin najdeš na konci řádek "if you like it buy it, support developers" atd.

12.2.2013

reagovat

• Viktor_H tiscali.cz
    11 se líbí, 1 se nelíbí
    Mám smíšené pocity z nastupujícího trendu neustálých výměn a upgradů. Newell tvrdí, že dobře to dělá apple, jehož příznivci mi svojí posedlostí kupovat si nový iphone každej rok připadaj jak magoři (nadsázka, ale chápete co myslím). Průmysl se snaží vyrovnat s tím, že málokdo chce každý dva roky novou televizi, přestože technologie jde v tomhle odvětví raketově vpřed a a prostě není kam s tím. Trh je přežranej. Mně naopak ta dlouhověkost konzolí byla sympatická (jasně brzdí se technologie, vše má své pro a proti).

9.2.2013 upraveno v 13:07

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
      7 se líbí, 1 se nelíbí
      Osobně bych si troufal tvrdit, že konzolím byl uměle prodloužen život na úkor právě nových technologií. Ono vývoj taky něco stojí a Sony se prodeje PS3 vyplatili až po roce 2010, kdy přestaly být ztrátové a jejich dotace nebyla takovou zátěží. Na jednu stranu chápu jejich životnost na druhou stranu brzdí už minimálně dva roky nástup nových technologií.

9.2.2013

reagovat

• Eddie (anonym)
        0 se líbí, 0 se nelíbí
        Nic nového, vždy to tak bylo. A bohužel i bude. Vždy to bude only bussines. Někdy je to risk, ale když výjde, tak jste na koni a určujete dnešní trend (příklad Apple). Nebo to nevýjde a z jedné z nejúspěšnějších značek všech dob se stane troska (Nokia), kterou následně stráví Microsoft, který vlastně ani nic jiného neumí a jen staví "své" technologie na nápadech ostatních. Apple nakonec vzešel jako vítěz, protože investoval do technologií, které jsou jen zítřejší (potřebují jen už popostrčit a vylepšit), kdežto Nokia propadla, protože naivně investovala do technologií, které jsou ještě v plenkách a oni usnuli, utráceli prachy, chtěli udělat větší krok než ostatní, ale než jej dosáhli, konkurence je smetla z trhu a dohánět trend už bylo pozdě a všechny prachy fuč.... tak je to i s herním průmyslem, nikdo nechce dopadnout jako Nokia, takže opatrně vydělat na technologii a až potom vyvíjet další.

2.10.2013

reagovat

• Jejdásek (inkognito)
    2 se líbí, 5 se nelíbí
    double post

9.2.2013 upraveno v 02:53

reagovat

Novější 1 2 3 4 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?
Opište kód z obrázku: Kód je nečitelný, ukaž jiný
Přihlášeným uživatelům se kód nezobrazuje.

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.