Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    AI společnost by ti zprvu strašně nakopávala a pak by si jí od určité fáze prostě valcoval, teda pokud by to nebylo udělaný po vzoru tebou zmíněného The Movies, kde člověk měl možnost se opravdu nějakm způsobem porovnávat AI a ne vždy dokázal natočit lepší film než AI. Nicméně globální/lokální statistiky a porovnávání společností by jistě stálo za hřích, jenže zase by mohli porovnávat jen "vanila" verzi bez modů a úprav, protože jednoduchou editací souboru můžeš mít kolik miliónů potřebuješ, což porovnávání s ostatními hráči činí absolutně nereálným. Muselo by to být ošetřeno tak, že by existoval "multiplayer" s patřičnou ochranou proti přepisům souborů, pak by to možná i šlo.
  • Jack1947
    Jo, takove the sims s natacenim skoda ze ta hra zapadla tak rychle(ji) co vysla *9* .
  • Walldstein
    CO je na tom vtipného? Chápu že pro konzolisty je to asi šok, ale většina Indie her a potažmo všechny strategie jsou vždy PC exlusive nebo dokonce PC only...
  • Walldstein
    Co jebáky, ale propíchnou nafouknutou hlavu a pak jí pomocí pumpičky zase nafouknout pomocí pumpičky je prostě klasika, která na dnešním trhu prostě chybí...
  • Walldstein
    To sice jo, ale tenhle "simulátor" chirurga, má jen pár misí a nemá nic společného se strategií..
  • Walldstein
    To byla taky dobrá sranda...
  • Ať už máte ke hře jakýkoliv vztah ta jejich protipirátská ochrana se jim povedla. Tím nemyslím jen že udělala z některých lidí v*ly, ale hlavně se jí díky tomu dostalo takové mediální pozornosti jako žádné jiné nezávislé prvotině před tím.
  • Beyond..lolol
  • Pilgrim66
    Surgeon Simulator 2013? Mužes lidem voperovávat hodinky.
  • Pilgrim66
    Přesně jsem si říkal, jestli v tom jsou zahrnutý úplatky pro IGN, Gamespot a další *1*
  • prudislav
    Hrozná návykovka :-) ale už vyvíjim i vlastní konzoli Vapor mojí firmy Ventil. Nejúspěšněší hra romance adventura Mass Deffect 2. Kupodivu jsem ještě nezkrachoval a to dělam jenom pro PC a handheldy
  • Robotron3
    To je jako kdybys u Transport Tycoon začal prohlašovat, aby se lidi stali dopravními magnáty *15*
  • Je to teda neuvěřitelná vykrádačka Game dev story, ale na chvíli to dobře pobaví. Ale osobně bych všem produkcechtivým lidem doporučil ať si stáhnout Unity a studentskou verzi Mayi nebo Blenderu nebo Zbrush a začnou tvořit. Návodů je na internetu tak neuvěřitelné množství, že je až skoro zbytečné chodit na školy zabývající se designem a tvorbou her. A věřte tomu nebo ne....není to tak těžké - chce to jen trpělivost, trochu peněz, a spousty a spousty hodin času - stejně teď nevychází žádné opravdu dobré hry, tak šup lidi začněte něco bastlit ať je co hrát ;)
  • Myšlenka se hodně blíží hře The Movies. Tam jste si natáčeli vlastní filmy.
  • G3 (Games Games Games) mě pobavila. *1* Jinak chytlavá, po pár desítkách vydanejch her bohužel i lehce stereotypní hra.
  • Já bych chtěl nějakou nemocnici jako byl Theme Hospital.

    Už jsem dlouho nikomu nemačkal jebáky.
  • PC exluzivity :D Lolol
  • Tak tomuhle se říká dát si s recenzí na čas. *2*
  • Vidim a verim. Jak jsem psal nahore, prijde mi, ze je trochu skoda, ze existence takto vyraznych zmen neni uvedena v recenzi. Kdybych se o tomhle v diskuzi nedozvedel, tak bych nemel jediny duvod tu hru zapinat, protoze tak, jak vypadala po startu, to byla zalezitost na hodinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit