Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozerat sa na to dalo, aj ked nazaciatku ma zaskocilo ze aky sorcerer, ktory je vlastne wizard. Ked sa tam spomenul dark souls tak som aspon zistil odkial to asi ma. :D Potom som si na tie kiksy zvykol.
  • Úhel pohledu já tvrdím kdo nemá zkušenost s danou hrou "nemá to prezentovat"
  • a nehrali ste to nahodou po rozchodu s přítelkyní? *1* Spíš všude ty pentáče a kozlíci (pleeeeeeaaase, dont huuuurt meee! :D ) to bylo vončo ale tak co trojka je vklidu první a pátej akt je temnej, druhej, třetí ,čtvrtej tak temnej není no.. na DS nemam nervy a nebavi me hrst mobů davat na 15 pokusů :D (jo hra krutopřísná ale pro mě je ten diff na ukor nervů)
  • Však já také nikde nepíši, že nemůžeš nosit TH zbraň, ale reaguji na slečnu, která nemá naprosto žádnou páru o tom co je pro daný chár nejlepší o nějakém buildu si může nechat leda tak zdát, ono stačí aby ses na to video koukl a pak teprve reagoval. Apropos některé TH zbraně možná jsou s bonusem po určitou dobu dobré, ale dříve či později ti padne OH + orb která jakoukoliv TH zbraň strčí do kapsy, toto je smutný fakt nejen u wizarda, který bohužel Blizzard nedořešil, nebo nechce dořešit.
  • nič v zlom ...ale vraví sa že ženy dokážu robiť 2 veci/činnosti naraz...mno toto tomu nenasvedčuje:),ťažko sa na to dívalo a ešte horší počúvalo..:)
  • Kinet1c
    Vo vseobecnosti 2m celkom staci, v praxi nie, hlavne pre nehorazne sumy pri prerabani drahokamov, za imperial 200k, ja osobne hram len pre to aby som zbieral peniaze :D aby som mohol z marquizov prerobit na imperial :D zatial som vyrobil asi 6 kusov :D, btw zelene veci my zatial ani raz nepadli, ale recepty uz 3, takze som si zatial vyrobil 2 sety, jeden nosim s DH. Neospravedlnuj sa, jednoducho to nehras tak dlho ako poniektory "experti", to ked si hovorila o skilloch a ich bindovani, ze iba tu a tam, my ukazalo, ze to dlho nehras, lebo ani ja som zo zaciatku tuto celkom dolezitu info nevedel
  • Kinet1c
    diablo 2 a temne ?? hm, ta no ani neviem, podla mna ked temnym myslis, ze vojdes do dungu a vidis hovno, tak ano to mas pravdu, ja si myslim, ze toto je zvladnute s vecsim prehladom, ale, ked uz fakt taku temnastu atmo chces a potrpis si na nej, tak mas moznost PoE, co sa toho tyka tak je to viac dark ako d3, co sa designu itemov tyce tak d3 prevysuje tu hru o kilometre, teda co sa brneni tyka
  • Kinet1c
    s monkom by som NIKDY nenosil stit a mecik, ci hocjaku inu zbran ako urcenu pre monka, to som skusil, ked mal moj lvl 1-5 a vyzeralo to OTRASNE a kaslem na bonusy a dmg, jednoducho, ked nic ine tak po 30 min hrania najdem snad aj pre neho nieco normalne a nebudem vizerat ako KKT a T2 tak k tomu no ako mna T2 dost sklamala po pre mna vybornej 1 (hlavne myslim tie povolanie, jedno horsie ako druhe, uz keby nechali len povodne tri + pridali nieco noveho by urobili si myslim lepsie, ale co uz). Btw ja som napr. s Witch Doctorom behal s kopijou :D aj s obojrucnym kladivom, malo to staty tak preco nie, kladivo som vystriedal velmi rychlo, lebo to malo sice dmg, ale bolo nemotorne, narozdiel od toho kopija, hlavne ta legendarna co som mal bola velmi uzitocna, kym som nenasiel pre neho paradnu dyku (legendarnu) co bola presne stavana pre mojho WD. Po tomto loot v2.0 je pre mna diablo znova celkom zabava, nehram to odrana do vecera, ale sem tam nejaku hodinku dam, to staci.
  • Kinet1c
    oh + orb nemas celkom pravdu, hral som tiez na to, ale ked som nasiel svoju obojrucnu legendary staff, tak oh+orb sa mohol strcit nekam, nevzdy je to dobre riesenie, hlavne ako som videl na lvloch nad 65 to je dost uboha kombinacia, s followerom mas pravdu, ked nic ine buff pomoze od neho, si myslim ze vie identifikovat, kedze ten opasok sa asi sam neidentifikoval, to ze ostatne veci v tom momente neidentifikovala tak to je asi jej vec, co mna prekvapilo, ze nevedela ze skilly si moze rozhodit akokolvek :D ale tak vidno ze to zacala hrat iba nedavno, s prichodom datadisku RoS, takze ja jej taketo drobnosti odpustam, casom, ked zotrva sa nauci
  • souhlasim. minimalne pobavila, preci jen neslo o nejakou poradnu. dalo se na to koukat do konce a to je asi nejdulezitejsi. jen tak dal *3*
  • Aby sme sa rozumeli - DPS co zobrazuje character sheet je zle kalkulovane - (nezaratava niektore veci ako napr. +%phys./elemental dmg a samozrejme v kombinacii s CC a CD. Ciste DPS nie je lepsie ako DPS + %elemnt. dmg (v urcitych pripadoch) ale problem nie je DPS ale D3 Character sheet DPS.

    1.5M DPS bude vzdy lepsie ako 600K DPS len pokial bude poriadne kalkulovana hodnota DPS (co v D3 teraz nie je a zrejme ani nebude).
  • Nebo je to naopak pobavi, protoze ti, co to hroti s tema magorama hrajou.
  • DPS nejdulezitejsi stat v cele hre, no to se musim smat. Dalsi sasci, co davaji tak max T2 a snazi se tu hazet rozumy. Elemental dmg, podle kteryho se ted delaji buildy, v dps vubec ani neuvidite. Takze muzete mit papirovy dps treba 1.5M, ale tamhle borecek s 600k, ale s +100% dmg do jednoho elementu si z vas udela dobrej den. A vy budete tak leda chcipat, protoze s 1M+ dps budete mit zase toughness 3M...
  • Toughness je stat, který o stavu charakteru vypovídá kulové. Naženeš ho hodně třeba pouhým stackováním vitality a % life, ale to tě na vyšší torment nezachrání. DPS je pořád to nejdůležitější a na vyšší tormenty se pořád řeší víc než tebou zmiňovaná toughness, ale samozřejmě je třeba nalézt rozumný balanc. Ono, jak by si chtěl na T6 zabíjet moby, když budeš mít 20M toughness a 200k damage. Redukce CD také není vše, opět musíš mít nějakou hodnotu DPS, že můžeš spamovat skilly pořád za sebou, to nic neznamená. Takže myslím, že v současné době je nejdůležitější % elemental damage a damage proti elitám, takže DPS a k tomu dejme tomu redukce těch CD. Viz kolega dole, je to pěkné mít na wizardovi papírově 2M a +20% elemental, troufám si ale říct, že jakýkoli charakter s třetinovým dps a +100% elemental +% damage proti elitám bude užitečnější.
    A ohrnovat nos nad archonem, když je to momentálně nejsilnější build pro wizard (při stackování arcane damage + Vyr set) *7* Na druhou stranu, každý hraje, co ho baví a podle toho, jaký má equip.
  • Skoda ze tohle vubec nehraje roli a stackovanim tuny dps to proste predmguju. Absence vyvoje postavy z toho dela dokonale povrchni a jednorozmernou hru. *3* Btw, toughness neni nic jinyho nez stackovani ehp. Uplne stejna pohadka.
  • DPS v D3 bola, je a zrejme aj bude jedina vec, ktoru musis stackovat do bezvedomia. Je to najdolezitejsi stat v celej hre a je jedno ci hrate za W,WD,DH,B,M alebo C. Cooldown reduction je len take mierne spestrenie ale ak chcete hrat na Torment1-6, zabijanie nepriatelov moze trvat minuty. Jedinym riesenim je stackovat DMG (CC, CD). Toughness staci mat na rozumnej urovni (aby charakter neskapal po par sekundach).
    Cely problem je v tom, ze inteligenti z D3 timu cely torment (health pool nepriatelov) prisposobili prave na masivne hodnoty DMG (nepriatelia a bossovia s miliardami zivota je toho dokazom). V rozumnej rpg hre vyssia obtiaznost znamena mierne vyssie HP nepriatelov, lepsia AI - viac pouzivanych skillov, resisty, immunity a pod. Ale urcite nie 50-nasobny health.
    75% Cooldown reduction je urcite fajn ale 50% CC a 300% CD sa proste nic (matmaticky) nevyrovna. Co je samozrejme velka skoda.
  • Neber te to špatně nemyslím to nějak vůbec zle ale na tyhle hry by chtělo brát "magory" co tu hru znají skrz na skrz. Pak lidi to docela hrotí když něco řekne špatně nebo to hraje špatně...
  • presne tak, jde o to elite pack co nejdriv zabit a ne ho tankovat a pizlat...to co tady ostatni tvrdi je pravda castecne, ano muzes se zamerit na cokoliv jineho, ale proc kdyz je zde jina nejefektivnejsi cesta/build, todle je proste od zacatku problem celeho D3, na prvni pohled se zda zde si muzes postavit co chces, aby jsi nakonec skoncil u buildu co pouziva 90% lidi, protoze je to proste nejefektivnejsi, takze veskera varibilita jde do kelu
  • Still
    Proč? Třeba protože to jsou lamy a chtějí vědět, jestli někdo nemá větší e-penis? :)
  • Still
    Kdyby to dali "testovat" tomu jejich grafikovi, nemusela to být takový tragedie :)
    Slečna byla docela mimo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit