Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ta slečna nepoužívá ve hře followera ? Určitě by jí jako čerstvé 70 dost pomohl, jinak je vidět, že nemá toho moc odehráno, až bych napsal nemá odehráno defakto nic, hlavně mě pobavila ta neschopnost identifikace legendary itemů, popř. nevědomost, že wizard může nosit OH+orb, nebo port do riftu zpátky, přes hlavní portál, ale to nevadí, všichni se učíme, nicméně jak mohla slečna dát 70 bez toho aniž by věděla takovéto základní věci, to mi nějak hlava nebere :-)
  • Tak tak, stavíš build podle toho co ti padne za itemy, a žádné primární stackování jakékoliv dmg. Osobně mám source, které mi dá 3x magic misile místo jedné. Základním útokem bez CD a bez many dám trojnásobek dmg. Tzn to znamená jít do max attack speedu + life on hit, žádný cd redukce a nebo arcane power není potřeba. V konečném důsledku mám 2m dmg + 20% elemental, 2 útoky za vteřinu. Dokonce je pro mne výhodnější nesetová hlava s atack speedem + Cain 2x na set bonus než 4x set bonus u Vyr - na všechny runy achrona.
  • max to napsal přesně.Hře chybí ta deprese, úzkost, temnota a ta podmanivá hudba,která to dotváří. To vše měla hlavně jednička a částečně i dvojka. Do dokonalosti to místo Diabla 3 dotáhlo Dark Souls...
  • slovo temné tady neznamená tmu nebo tmavé barvy, i když je stejný základ slova. znamená spíš depresivní, ponuré, nebo neco na ten zpusob.
    a ano dvojka byla depresivní a ponurá a trojka je jak kolotoče *4*
  • Nejde jen o dmg a už v žádným případě o papírový DPS, jak píšeš v původním příspěvku. V současnosti se hraje především na toughness, ale to je vedlejší. Ale DPS už v RoS není to nejdůležitější. Například je mnohem výhodnější obětovat poměrně značné množství DPS za cooldown reduction. Dá se v ideálním případě snížit i 75% a to ti přidá mnohem víc, než několik set tisíc DPS. Podobné je to s resource cost. V omozené míře i v area dmg. Dál se dá zaměřit na perma stun/freeze build, opět budeš muset obětovat damage. Life per hit, opět obětuješ damage. A tak dál. Pokud bychom se bavili o DPS (jak píšeš v původním postu), přihodím i elemental a skill damage. Ta se v DPS hodnotě neprojeví, ale udělá ohromný rozdíl.
  • Prozrad mi tedy, jak D3 jde vlastne do hloubky. A jak delas jiny veci nez stackujes ruzne pojmenovany staty s jedinym cilem a to mit vetsi dmg. *15*
  • Tak to jsi D3 pochopil jen hodně povrchně.
  • to platí jen pro pár skillů u monka, takže bych z toho nedělal drama:). T2 snad ani komentovat nebudu:D
  • Není
  • tak to gl na hc:) v d2 jsi zas stackoval dmg stat a skill, nevidím v tom rozdíl.
  • MrSanta
    Já spíš myslel to, že sorcerer tam běhá s obouručákem, monk má třeba kudlu a štít. A když začne někoho bušit, tak předměty se přesunou na záda, proběhne akce, předměty zpět do rukou a valíme dál. Mě toto hrozně ruší a vytrhává z atmosféry. Pravda, při hraní by mi to možná nepřišlo, ale raději zůstanu u Torchlight II. Tam když někoho mlátím palicí, tak ho fakt mlátím palicí *1*
  • Docela jsem se pobavil, když byla řeč o hardcore a slečna prohlásila, že hrajou torment1(softcore) a že je to docela hardcore hraní. Neznat v diablu rozdíl mezi hardcore a softcore... a ta jednoruční mace + source je určitě lepší, než 2h staff, i když ji slečna nechtěla ani zadarmo:). Ale jinak dobrá práce:)
  • Tohle je screen z Diabla 1.
  • Myslis na ten styl Diabla 3, kdy stackujes jednu jediny cislo a to dps, pricemz ho stackujes ruznyma statama, ktery nejsou nic jinyho, nez jinak pojmenovany dps? *15*
  • V D3 jsou barevnejsi skilly a kouzla. Samotny prostredi a mapy jsou dost tmavy. A gear si muze hrac nabarvit podle libosti. Treba na černo...
  • Diablo 2 neyblo temné. To z Vás mluví jen nostalgie. Pokud bylo něco temné, tak možna dungeony v prvním Diablu. Ale i tak je většina dungeonů temnějších v D3:RoS a kór těch v Nephalem riftech.
  • Ok, ale chce to prostě strávit s tou hrou víc času, aby bylo možno podat správné info. Vidím hodně lidí říkat, že je D3 jednoduchá hra. Ale tady tohle video je úžasnou ukázkou, že tomu tak v žádném případě není. Ikdyž už jste/jsi na 70 (kde hra pouze začíná, ale hromada lidí tímto končí), ví člověk o hře vlastně dost málo.

    Jen tak na okraj. 2 miliony není v D3 nic. Lidi byli za craftění a enchanting schopni utratit miliardy během prvních pár dní. Já osobně jsem utratil asi 40 milionů a to hraju jen příležitostně.

    Legendárky (a to se týče i setových předmětů) můžou padnou odkudkoliv. Klidně i z pařezu, nebo z vázy. Rozdíl je jen v pravděpodobnosti dropu. A to je na Diablu to krásné.

    Každopádně doufám, že si hru užíváte a budete pokračovat v hraní a zkoumání mechanik. Nebyl můj záměr Vás odradit, nebo znemožnit.
  • Diablo 3 hardcore. A ostatni hry jsou zbytecne.... *14*
  • podle toho interfacu v dolní části je jasné že to někdo upravoval ve photoshopu a není to čistý screenshot ze hry
  • xDragunov
    Díky za reakci. Je pravda, že v Diablu nemám nahrány stovky hodin - ostatně kdyby ses díval dále než těch prvních pár minut, tak jsem tam někde říkala, že s paragon levelem 7 jsem v partě zkrátka ten největší noob já a myslím že tam i někde padlo že jsem se k Diablu dostala před pár měsíci. Za omyl se setovými (zelenými) itemy se omlouvám, příklad s 2mil. zlata měl být pouze příklad, ostatně to bylo součástí odpovědi na otázku z chatu ohledně významu investice paragon level skill pointů, o mít/nemít kvanta zlatých tam vůbec nešlo, ale pokud to vyznělo špatně, tak se opět omlouvám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit