Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevidím dvôvod to hrať..načo?..je tolko lepších a zábavnejších hier s príbehom,Far cry 1 ostáva dáááleko v predu neprekonaná ani jedným pokračovaním u mna.:)
    • FC1 rulez. ostatni jsou trapny shity.
    • Tak to nehraj...To tady čtu skoro furt tvl....Třeba že to má špatný příběh,že FR1 byl nejlepší díl,a že to je stejný jako 3 díl,nebo se porovnává s hrou s kterou ani nejde porovnat....furt ty samý keci do kola :-)
      Je to jako u filmů první díly jsou nejlepší ale jak mile se točí 6 pokračování tak je jasný že to bude sr*čka....Tady příběh ještě neznám ale ve Far Cry3 byl ten příběh celkem dobrý....A to že tenhle díl je graficky podobný tomu 3 dílu bude tím že na něm začali dělat chvilku po 3 dílů.....Far Cry 2 rok 2008 tam se vědělo že to bude změna...To samý Skyrim,Mafia,GTA jelikož ty hry nevychází každý rok...ne jako třeba CoD tam vychází každý rok 1 díl a moc změn tam taky není.....
      To je všude BiosShock 1 a 2 díl jsou stejný Crysis 1 a 2 díl stejný....Assasin všechny díly krom 1 jsou si podobný...Total war je stejný,Fallout 3 a New vegas stejný...Stalker stejný....Zaklínač podobný,Arma je taky stejná... a mnoho dalších....
  • Keyz
    Zajímavý, že aby to člověk dohrál tak stačí mít pod 50% věci splněno. Předpokládám, že i výrazně méně.

    Ostatní jsou ty opakující se nesmysly. Tedy samotný příběh s nějakým smyslem se vejde do těch 50% a určitě i méně co jsem koukal kolik mají ostatní. Já dělal i některé hovadiny co tam jsou abych měl prachy na zbraně a věci a porovnal to. Samozřejmě jsou skoro stejné a nejlepší je ten MG42 ze signature edice v kombinace s dovedností na lepší přesnost bez míření se to hraje doslova jako Rambo. Člověk jde a jen se vždy otočí tam kde je protivník a na 1 sekundu podrží spoušť a je to vyřešeno.

    Blbý, že ten postup není pomalejší a hra delší atd. Většina věci je opravdu na body a honička za kolekcemi věcí, které se tam náhodně válí bez nějaké smyslu. Bohužel, nic jiného není. Velká FPS. *16*

    Navíc ty blbci jsou stejně blbí jako minule. Pak ty boje jsou stejně nudné. I starej Duken byl zajímavější jak se měnili lokace potvory se míchali a bylo to různě obtížně. Jak dobýt cokoliv lehce? Vylézt na kopec a odstřelovací puškou s tlumičem vše postřílet. NPC nikdy nezapnou alarm když vidí jak okolo umírají jejich kámoši. Pouze jakmile vás uvidí a to se nestane, protože jste daleko a střílíte rychle *7*
  • Paulcz
    Tak já teda doufám, že se z toho filozofování pochlapíte a hry jako Rome II, ve kterých nefunguje ani základní mechanika nebudou vychvalovaný do nebes, stejně tak Skyrimy co jsou na hlavu postavený apod. :)
  • Náhodou Ubisoft by se mohl od autorů Just Cause učit, protože tam měli všechny tyhle podobné hrátky s háky a wingsuitem vyřešeny naprosto bravurně.
    • No a hlavne si myslim, ze Just Cause mal o dost lepsi level dizajn. Pri FC3 mi to este nevadilo, lebo to bol akoze ostrov, ale tu je Kyrat, co ma byt samostatna krajina. A su tam same polne cesty, slamene chatrce a najvacsi dom ma dve poschodia. Zda sa mi to divne, ze to vyzera ako v predminuleho storocia a vojaci maju najmodernejsie zbrane, helikoptery, ale ziadnu modernu vojensku zakladnu a vobec infrastrukturu. Dost mi to zacalo vadit po case.
  • olejník je docela pohlednej když se nechal ostrihat
  • KIMCID
    Reggie a Yogi jsou boží...
  • oktavius66
    Dneska jsem dohrál a jsem spokojený. Za celou hru jsem hrál pouze mise pro Amitu. Pro Sabala jsem udělal jaksi prd *15* . Dostal jsem to, co jsem od toho čekal. Oddechovou krásnou střílečku v krásném prostředí, které jsem si užil. Odehrál jsem zhruba 25 hodin. Příběhová linka těch 10-11 hodin má. Teď mě čeká dodělávání těch vedlejších úkolů a to si myslím, že to ani nedám *15* . V téměř každém obsazeném táboře jsou 2 až 3 úkoly a to mi bude při nejlepším trvat další 4 hodiny... Jinak mise v Himalájích byly výborně propracované a možná byly pomalu nejlepší.
  • 45:47 Kluci, tak to se povedlo!:-)) Ta hudba z tý reklamy...:D
    Jinak díky za povedený gamesplay.:)
    • je to kvalitní hra
  • sem jen nakouk, na čem to hrajou, opet samo PS4.... volejník aspon priznal, ze mu PC verze nefachá, no 9/10 je na světě tak i tak a já se poroučím :/
    • Zdar Maxi, proc nepises pod svym obvyklim nickem? Me PC verze jede bez problemu od prvniho dne.
      • Pardon, myslel sem uzivatele omg
        • ale jo, jako omg sem psal k FC4 to máš recht, to se ti musí nechat...
          • Komediante :-)
            • blbe, ta hra na PC nejede XXX lidem sou plny UBI fora, tak tu mektej co chce
        • co to meleš? utkvělý představy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit