Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ty hry už nemám chuť ani pirátit. To je pořád dokola, dokolečka. Letos neskutečná bída, zaplať pán bůh za podzimní Evil Within...
    • Jack1947
      Jo chápu ale co bych pak hrál... Evil within byl parádní... o tom žádná.
      • já už prostě nehraju... proč bych měl hrát každý rok to samé jen v jiných kulisách, omezil jsem hraní jen na hry, co mě zaujmou(jaro- Lords of Shadow 2, Dark Souls 2, podzim Alien a Evil Within) a tyhle každoroční hry jako AC, Far Cry, CoD už ani nepirátím. Jo koupil jsem si na PS4 Dragon Age: I, jelikož to nešlo zpirátit na PC, ale naprostá bída, takže jsem to už střelil.
        • Jack1947
          To jsem nehrál... vlastně ani jedno. Věřím ti asi si už starý na dnešní hry a občas si to řikám i já. Ehmr... spíš nedostatečně hloupý. *7*
          • u me de o to, ze hraju od zacatku, tak mam s cim srovnavat a je to bída přítelé :( nejvic me ze strilecek bavi Brutal Doom, dotoho si dam Magic Carpet 2, Ultima underworld 1, Deus ex 1. z novejch Grimrock 2, první tři hodky Isolation... Dobrej je Stalker Losta Alpha...obcas quake live ale ani ten neni co bejval... Takze vlastne z tohodle roku nic... krom LA (free hra) a LOG2... to neni o mě, ale o tom, ž vycházej nehorázný hovadinky a nikdo to už snad ani nevnímá
            • Jack1947
              Hmm, tak ale co mi zbývá - můžu mlátit hlavou do zdi, hodit si mašli nebo brečet nad rozlitým mlíkem ale já si radši ty srajdy zahraju... nebo se mam ukousat nudou. *7*

              Hrál bych staré hry ale už jsem se smířil s tím že si ani všechny hry nikdy nezahraju no... možná nějaké jako neuvidím všechny dobré filmy a nesposlechnu všechnu hudbu. Rezignovat na hraní nemíním nikdy.
        • jo a to Dark Souls 2 a Lords of Shadow 2 sice nebyly špatné hry, ale taky to mělo daleeeko předaleko do prvních dílů a u Castlevanie to bylo saaaaaakra daleko do Symphony of the Night...Těžká doba, opravdu není na výběr.
    • Konzolova totalni slatanina, jeden z odpadu roku, co te na tom prosimte bavi?
      • atmosféra, survival obížnost, málo nábojů, nápadité lokace, nápaditá monstra, těžká obtížnost, příběh u kterého si musíš dávat 1 a 1 dohromady.
        • Jo to je vsechno mozny, jenze silena kamera, konzolovitost, to ze to neni horor a technicka nedokonalost az zastaralost hry sou veci pres ktery se nemuzu prenest. Ale nic proti, pokud te to bavi vsechno v poho. Me zas bavi Far Cry a dokazu si tam najit hromadu novinek, a hratelnost je naprosto vyladena skoro k dokonalosti.
        • dát dohromady 1 a 1 není zas tak obtížné *3*
          • tak to je pravda, ale současné dementní příběhy nechtějí ani 1 a 1 viz. naprostý příšerný příběh v Dragon Age.. Neříkam, že v Evil Within je něco světobrného, ale je tam spousta náznaku, novin apod. které vytvaří prostor pro hráčovu schopnost si něco dotvořit sám.
            • to je pravda
  • KIMCID
    mne to baví jsem v pulce a už se těším co bude dál
    • nightborne
      je to sice jisty recyklat, ale hodnoty to ma, mozna sem v tomhle smeru prilis nekriticky, ale taky me to bavi, moc nechapu tu vlnu kritiky... mozna, ze je in nadavat na pokracovani CEHOKOLIV, kdo vi...
      • KIMCID
        přesně důležité je zda mne to baví a nic víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit