Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    ja nevim. me to moc nesedlo. ani z toho nemam pocit extra velkeho potencialu. uz jen format mi moc nesedi, takze tezko rict "chtelo by to vylepsit tohle a tamhleto a taky pripadne tohle". nicmene, zakladni problem je podle me asi delka.
  • Looking glass studio mělo výborný leveldesign ve svých hrách. Sic se na to nekouká hezky (i system shock 2), ale pro tu atmosféru to stojí za to projít.
  • Keyz
    Srandovní video. Povedlo se to.

    Jen ta hra je již opravdu zastaralá. Škoda, že zlepšili pouze grafiku. To mlácení obuškem po hlavě kdy borec jako by byl z betonu je komické. Stejně jako krátké zorné pole. Tohle již vyřešil slušně Dishonored.
    • Jack1947
      To radsi nepis, Dishonored je totiz pro nekoho prave urazkou vsech tech skvelych mechanismu puvodniho Thiefa.
      • Keyz
        To je z části pravda. Ale zorné pole a odolnost nepřátel tam je lepší. Není to z dnešního pohledu tak komické.
        • Jack1947
          Nojo, jenze pak by mohli zacit nektery o jednoduchosti a ze te hra vede jako ostatni za rucicku, grafika je nad hratelnosti... mohl bych dale pokracovat ( nostalgii netrpim).
  • gamerkt79
    Priste bych rad videl System Shocka 2 s novyma texturama. Kdysy sem to hraval (1999-2000) a ted mam koupeno z GoG, ale nejak sem linej to zas hrat :)
  • tonnymontana
    diky za zajimave porovnani osobne jsme se rozhodl zase jit do thiefa s HD texturama ten dark mod mi nejak nesedi nevim je divnejsi nez puvodni thief pritom vyuzivaj zajimavej engin hmm tak vzhuru do rise zvuku :)
  • Amylee.Anderson
    Tak přecejen jste se nechali stáhnout do Let's playů :) Doufam, že to nebylo poslední, ale příště by to bylo lepší po vzoru vašeho FTL let's play, tohle bylo takový celý unavený.
    • Luke
      Myslím, že jsme nikdy neříkali, že nebudeme dělat Let's Playe, ale že dokud nenajdeme formát, který by nám vyhovoval, tak na to dlabeme.
      • Amylee.Anderson
        Ze všudypřítomných dotazů na to, jestli budete dělat LP, to půlsobilo, že to neni zas tak reálný. Tak jsem to nečekala tak brzo. Ale ta věta nebyla zas tak důležitá, spíš by to chtělo řešit ten formát. Jak napsal BH :)
      • You Have Finally Used The Force Harry:Gandalf
    • On hlavne Hemala byl hodne unavenej.
      • Luke
        No, Hemala musí především zamakat na sdělitelnosti informací mezi řádky... Ta únava měla svůj (z videa patrnej) důvod.
  • Robotron3
    Nehrál jsem, ale po chvilce googlování jsem našel dvě rady, co by ti mohly pomoct. První je nastavit menší rozlišení než máš desktop a druhá omezit hru na jedno jádro CPU.

    Sorry, měla být reakce na Vavřu.
    • Děkuju, zrovna jsem to reinstaloval tak to zkusím.
  • Omlouvám se za off-topic příspěvek, ale napíšu to tu. Nedávno jsem na Steamu ve slevě koupil Thief:Deadly Shadows. Hra se normálně spustí a hraju tutoriálovou misi. Když ji v podstatě splním a dojdu ke dveřím na konec mise, tak se hra zasekne a nereaguje. Hru musím vypnout přes správce souborů = dokončení mise se neuloží a nemůžu postoupit dál. Nestalo se to někomu taky ?
    • PravyMonty
      Pokud máš více jádrový procesor, tak ve správci úloh nastav, aby proces THIEF.exe(či tak nějak) využíval jen jedno jádro.
      • PravyMonty
        Jo a ještě něco. Nastavuj to,když jsi v hlavním menu a vždy, když hru spustíš.
    • PreidaQ
      Jo jo, mě se přesně tohle stávalo taky, ale bohužel jsem to nijak nevyšeřil a mírně zklamaně přestal hrát.
    • nemůže to být nějakým videem na který chybí codec? Já u starších her musím videa mazat, jinak mi je právě shazují do oken.
      • nebo zkusit nakej vyzivnej balik kodeku... treba k-lite megapack *5*
        • Jack1947
          To je nesmysl, kdyz kodeky co pouzivaj hry jsou na jine bazi nez kodeky na video a prehravani filmu. Takze vymena kodeku za jine preci nepomuze, jen situaci muze zhorsit.
          • Tak třeba Commandos (1 a 2) nerozjedeš, pokud videa nesmažeš, protože si s nimi codeky neporádí. Jsi tentokrát vedle.
            • Jack1947
              Drive mozna ovlivnovali spousteni, hra ovsem vyuzivali sve vlastni kodeky a ty byli nezavisle. (aspon si to myslim) jo nektere mohou chtit zasahnout do hry, jinak nevim se starsimi hrami tolik zkusenosti nemam tak se mylit muzu.

              Ohledne Mafia1 ta totiz mela Indeo, pokud sem nesmazal (to video) nechtela se spustit ale to mozna byla chyba originalni verze hry nebo co ja vim.
        • Robotron3
          Podle mě právě tyhle kodeky způsobujou, že ty starý hry pak nejedou.
  • No není to spíš o tom , že starého Thiefa byť s novými texturami už dneska jen tak z nostalgie rozjede málokdo ? Pavel "JEN" šíří Levangelium , byť tím možná vykoná novému Thiefovi medvědí službu ...
  • Horst_Fuchs
    Dark mod je fajn, až na to poměrně náročný páčení zámků.
    Ale smysl HD textur do starýho Thiefa mi opravdu uniká. Je to jako oblíct starou bezzubou bábu do sexy prádla, nepomůže *3*
    • C-BEAM
      pomôže, vačšina textúr je v rozlíšení 64 až 128 a to miestami jednoducho vyzerá hrozne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit