Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro poradek – letsplaye nesleduju. Ale Pavluv jsem si pustil (precejenom LEVEL jsou pro me z valny casti prave jeho texty – CHVALIM). A byt jsem si pri sledovani sam zpocatku pripadal celkem trapne, tak po celym shlidnuti to zase az takovej prusvih nebyl. Ale porad je to jenom letsplay a tech par vet z mezivstupu zaujalo o neco vic nez samotny hrani :)
    • jindra.veliky
      ja se prave pres ten zacatakej nedostal *15* ale az tam bude nejaka, pro me, zajimavejsi serie, tak zkusim celej dil *6*
  • Cosi
    Takže názoru, že se lets play videím věnovat nebudete odzvonilo?
    • Jam97
      Jen tak pro info, Let´s play je průchod celou hrou. Tohle byl Gameplay, což je ukázka hry, z pohledu hráče :)
      • Cosi
        Ty si taky průchod.
    • Jack1947
      Zrejme ne, kdyz se bude jednat o vlastni tvorbu.
  • C-BEAM
    fajn komentár *1* príjemné video nabité nostalgiou a dúfam, že ich bude viac. Môžem potrvrdiť čo spomýnaš ohladne zvukov v thiefovi 1 (rovnako to platí pre dvojku), úsilie čo looking glass vložil do zvukov je v dobrom zmysle skoro až chorobné, je tam okolo 7000 zvukových záznamov, bez nich by thief jednoducho nebol tým čím je. Najradšej mám hlášky stráží, opilecké keci, dialógy, popevky atď. Musel som sa zasmiať keď som chcel jedného omráčiť ale zbadal ma tam stáť s obuškom v ruku, tak sa iba zasmial, vytiahol meč a povedal niečo v zmysle : "ty si ma chcel utĺcť klackem ?" *1*
  • Inquisitor
    Dark mod je skvělej, hraju často. Jinak pěkně Pavel toho týpka na začátku zhasnul :D
  • up_er
    skvelej napad, Pavel na gameplay ma fakt talent tohle se povedlo jent tak dal:)
    • Vrook
      Souhlasim s tim, že je to fajn nápad a mělo by přijít víc podobnejch videí, ale vysvětli mi, co znamená mít talent na gameplay. *15*
      • Z videa jsem sice viděl jen tak pět minut, ale zkusím si tipnout... třeba že hraje plynule, nikde se zbytečně nezdržuje, nedělá zbytečně nějaký blbiny apod.?
        • Vrook
          LOL a na to je třeba talent? Já chápu, co tim tak zhruba chtěl OP říct nebo respektive vim, jak to myslel, ale slovo talent je v tomhle případě naprosto zcestnej. *3*
          • Není, protože udělat v dnešní době PewDiePie píčusů apod. normální Let's Play je vzácnost, takže to jistý talent vyžaduje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit